Skocz do zawartości
ormowiec

Prom w Świnoujściu

Rekomendowane odpowiedzi

za to wracając odbębniliśmy ze 40 minut.

 

Ja jak jechałem w stronę miasta, to stałem 2godziny. A koniec kolejki był przy rondzie. :) Ile to jest km?? Ze 3?? :D Ale i takie przygody potrzebne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem jak bedziesz jechal napisz na priv,cos pomyslimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczecina przez Niemcy do Świnoujścia jest ok. 133 km - więc bardzo podobnie a ile czasu zaoszczędzonego. Tylko warto mieć nową apteczkę tą z wymogami europejskimi, bo POLIZEI lubi to sprawdzać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie apteczki juz respektuja,odpuscili juz w ub.roku.Po otwarciu granic kontrolowali prawie kazde polskie auto,do Ahlbecku bez kontroli nie dało sie pojechac,teraz sie uspokoili troche za to Niemcy u nas jezdza jak chcą,bez swiatel,pod prąd,czuja sie jak u siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do Policji Niemieckiej jestem czestym gosciem unich czesto latam nad Jeziorko do Nimiec i ostanio mialem kontrole przez niemiecka Policje i zdziwilo mnie jedno nawet nie sprawdzili czy posiadam apteczke.

 

A jesli chodiz o Swinie to tez czesto bywam i to bardzo bo jestem zawodowym kierowca ale naszczescie z korkami w sezon nie mam problemow bo na drugi pas samochodów ciezarowych sie wbijam. Dlatego troche mnie zdziwilo ze kolege ktory zawiesil sie na kasiborze nie przepuscili na bieliku bo tam jelsi auto masz niskie i jest pewne ze nie przeprawisz sie kasiborem normalnie wpuszczaja na Bieliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego troche mnie zdziwilo ze kolege ktory zawiesil sie na kasiborze nie przepuscili na bieliku bo tam jelsi auto masz niskie i jest pewne ze nie przeprawisz sie kasiborem normalnie wpuszczaja na Bieliki.

Obsługa tych promów, to tak jak policjanci; są ludzie i buraki. :D Każdy człowiek który zobaczy jak jest obniżone auto wpuści a burak pokaże że są przepisy, których nie się łamie choćby nie wiem co. Ja nigdy nie próbowałem przejechać Bielikiem poza jednym przypadkiem przed 18 laty. Zostałem zawrócony mimo iż prom odpływał pusty (4 auta). Od tamtej pory mam ich w "czarnej d...ie". :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obsługa tych promów, to tak jak policjanci; są ludzie i buraki. Każdy człowiek który zobaczy jak jest obniżone auto wpuści a burak pokaże że są przepisy, których nie się łamie choćby nie wiem co.

 

zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po prostu warszawiaki i hanysy mają chyba jakieś specjalne prawa...

 

Marcin mnie też tam zawracali a jak wiesz to mam też na hanyskich numerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopię bo dawno nie korzystałem z przeprawy a niedłufo bedę potrzebował szybko się znaleźć w świnoujściu...

 

czy ktoś na jekiejś mapce dojazdu może mi zacznacy plan trasy szczecin - prom BIELIK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziękował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasuwasz 3 i na rondzie w Łunowie pierwszy zjazd w prawo(drugi jest na centrum na Karsibory)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten link: http://przeprawa.swi.pl/ jest tam podgląd na promy i aktualny rozkład kursowania promów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności