Skocz do zawartości
gregwarchal

Podłączenie nowego radia

Rekomendowane odpowiedzi

czesc mam pytanie czy radio z passata 2010 rok podejdzie do mojej b5.5 ?

 

Do B5 nie podejdzie, bo w B5 możesz wsadzić 1DIN albo 2DIN, a to radio nie jest ani 1 ani 2DIN. Jest za duże na 1DIN i za małe na 2DIN nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiąłem do B3 Alpine 7873R i wszystko gra, tylko nie wszystko świeci:dupablada.

Chodzi o podświetlenie wyłączonego radia po włączeniu świateł (tak jest w oryginale): myślałem, że choć przycisk Power albo pokrętło, a tu nic. W instrukcji wyczytałem, że kabel Illumination służy w tym radiu do tego, by zmniejszyć natężenie wyświetlacza w nocy.

Ma ktoś Alpine z tej serii i może mi powiedzieć, czy u niego coś się podświetla po włączeniu świateł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Radio z nawigacja w B6 2005r zalaczalo sie bezposrednio po wlozeniu kluczyka,natomiast od jakiegos czasu trzeba zalaczac z przyciska,nic nie wymontowywalem.Idzie to przestawic jakos ,,,,,,moze moj synek cos pomajstrowal!!?? Pomoze ktos ??ß Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że ukradli mi navi z passata b5 fl (2002), kupiłem nowe radio, bo za używkę dawać tyle pieniędzy głupota, w szczegółności, że to stary rupieć nie mający za wiele funkcji.

 

I tak oto kupiłem radio dedykowane do VW rmt100 - wszystko (prawie) działa pięknie, tzn. gra, ale...

 

nie ma sterowania z kierownicy i nie wyświetla się nic na FISie. Gdy podłączam kabelek nie reagują przyciski na kierownicy, gdy przekręcam kluczyk w stacyjce do siebie robi się max VOLUME można ogłuchnąć (chyba, że odepne kabelek od sterowania kierownicy to nic takiego nie ma miejsca). Na innej nawigacji nie było tego problemu (podłączałem na moment MCD) i działało sterowanie z kierownicy, ale nie wyświetlało nic na FISie.

 

Czy kabelki mają być jakoś inaczej w tej kostce podłączone, czy może trzeba coś zaprogramować, albo jeszcze coś innego zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem radio caliber z dvd i po podlaczeniu pilot mi nie zamyka alta ani nie gasnie radio przy wycagniecu kluczyka co to moze byc passat b5 fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilenie + ze stacyjki trza pociągnąć a konkretnie ( po stacyjce)  . A fury ci nie zamknie bo widzi że ma wł. urządzenie.

Daj mu + ze stacyjki i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności