Skocz do zawartości
foccus

Montaż głośników w drzwi przednie - B4

Rekomendowane odpowiedzi

a ktos mi powie jakie sa wymiary glosników wysokotonowych w raczki drzwi w tylnych drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, z tego tematu do kogo mogę napisać PW odnośnie montarzu glośników w przednich drzwiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest ktoś, z tego tematu do kogo mogę napisać PW odnośnie montarzu glośników w przednich drzwiach?

po to jest forum żeby pisać o problemach na forum a nie prywatnie. prywatnie to sobie ku**y można wysłać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ktos mi powie jakie sa wymiary glosników wysokotonowych w raczki drzwi w tylnych drzwiach?

 

Też podepne się pod pytanie. Do tego czy w passatach były montowane jakieś seryjne wzmacniacze? W bagażniku mam coś do czego idą kable, obudowane styropianem. Widziałem tylko znaczki VW więc wiem tyle, że jest to oryginalne :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też podepne się pod pytanie. Do tego czy w passatach były montowane jakieś seryjne wzmacniacze? W bagażniku mam coś do czego idą kable, obudowane styropianem. Widziałem tylko znaczki VW więc wiem tyle, że jest to oryginalne .

 

To pewnie pompka powietrza od centralnego zamka !!! a nie wzmacniacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :D. Nie pomyślałem nawet a miałem niezłą rozkmine póki nie otworzyłem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo111l

Cześć

Podepnę się pod temat , bo zamierzam zrobić jakieś ludzkie audio w pasku. Link do schematu z dystansami pod głośniki przednie jest nieaktualny więc się zapytam czy może ktoś ma jakiś rysunek zwymiarowany do tych dystansów? I jeszcze jedno. Na drzwiach mam taką piankę oryginalną pod boczkiem z wytłoczeniami. Mogę ją traktować jako wytłumienie? Musze dodatkowo wycinać jeszcze otwór na głośniki?

Edytowane przez pablo111l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na drzwiach mam taką piankę oryginalną pod boczkiem z wytłoczeniami. Mogę ją traktować jako wytłumienie? Musze dodatkowo wycinać jeszcze otwór na głośniki?

Raczej nie bardzo jako wytłumienie możesz ją potraktować. Aby dokładnie wytłumić musisz okleić całą komorę drzwi. Zajrzyj do tego tematu TUTAJ i zobacz jak należy to wykleić.

 

Musze dodatkowo wycinać jeszcze otwór na głośniki?

Tak, musisz bo musisz głośnikowi dać przestrzeń w której będzie grał a tak gdy włożysz go na matę to nie będzie miał za sobą miejsca i nie będzie grał jak należy.

 

Oczywiście miejsce w którym ma grać musisz wygłuszyć jeśli ma porządnie grać. Polecam maty bitumiczne, bo są najtańszymi do tego zastosowania i spełniają swoją funkcję.

 

A co do wykonania dystansów to zajrzyj do mojego tematu TUTAJ mam zdjęcia jak u siebie zamocowałem głośniki w przednich drzwiach. Wykorzystałem MDF z mebli ;) trochę nie estetycznie to zrobione ale nie miałem narzędzi by to ładnie wyciąć i wyszło jak wyszło ale spełnia swoją funkcję.

Edytowane przez wojtix099

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności