Skocz do zawartości
kacza1982

Składanie lusterek a myjnia auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupiłem Passka, na szybcika chciałem go umyć na automacie pomimo, że jestem temu przeciwny, szczęśliwy, kupiłem bilet, podjazd, wykręcam antenę i chcę złożyć lusterka i...? nie da się, sprężynują w obie strony. Bałem się, że szczotki mogą je urwać, więc zrezygnowałem, oddałem później bilet (ważny tydzień) ojcu. Teraz remontuję mieszkanie, nie mam zupełnie czasu na pielęgnację budy, a wygląda już strasznie i zastanawia mnie fakt czy wszystkie b4 tak mają z lusterkami, a jeżeli tak to czy mogę podjechać na automat opłukać auto.

 

ps. wiem, że od razu masa komentarzy będzie, że myjnie automagiczne to największe zło, ale zrozumcie ludzie-nie mam zupełnie czasu. Pracuję, po pracy bądź przed remont, a w weekendy tylko remont od rana do nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się, nie raz, nie dwa byłem na automacie i nigdy nic się z lusterkami nie działo. Chyba wszystkie b3/4 mają nieskladalne lusterka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak we wszystkich się nie składają, ja też kiedyś wiele razy byłem na automatycznej, tylko strzelą tak jak szczotka je wygnie :D śmiało jedź

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi sie nic dziac. Ja nie raz bylem na automacie i nic. Wazne zeby wjechac po srodku i ta brama co jezdzi zeby byla szersza niz auto z lusterkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko strzelą tak jak szczotka je wygnie

dokładnie tak, nic się nie urwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki panowie, temacik można zamknąć żeby uniknąć jeszcze kilkudziesięciu takich samych odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tylko dodam że B2 B3 i B4 mają takie lusterka ;) więc na automat można lecieć :)

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nic się nie stanie, choć dla świętego spokoju jedź na Statoil. I nie robię tu żadnej reklamy, żeby nie było. :) Po prostu sam się kiedyś bałem, jak zobaczyłem, że szczotki od myjki wyginają lustra to w przód, to w tył. A ostatnio jak byłem na Statoilu to miłe zaskoczenie. Szczotki po dojechaniu do lusterek odjechały na bok i potem jak je minęły znów przysunęły się do auta. A co najważniejsze na Statoilu nie mają tych chamskich szczotek z włosiem, które wyglądają jak takie normalne do zamiatania, tylko coś w stylu małych szmatek (nie wiem jak to określić). :) W każdym razie nie rysują lakieru, tylko go dotykają. U mnie tak jest, więc myślę, że w całej Polsce powinno być to samo - w końcu jedna marka, jeden sprzęt. :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności