Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Gawel daj spokuj

niech chlopaki na spokojnie ustala termin

nie kazdy siedzi non stop na forum.

Luz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie składacie się na paliwo i zajeżdżam do Warszawy lawetą. Miejsc 3 czyli pakujemy 3 paszczaki i po 5 pijących w każdego to już 15 może jechać i pić i jeszcze dwóch do kabiny wezmę

 

W takim przypadku obowiązkowe prawo jazdy na autobusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu - Autobusem to jedynie w jedną stronę np. porwiemy z trasy K-K a powrót to może jedynie w bukmance na sianku a tu już potrzebne tylko E - tez sie zmieszczą. A to już może załatwić nam moja pociecha ! A przy okazji jakby ktoś chciał spróbować swych sił to zapraszam a odważnemu załatwię przejazd po parkurze.

http://www.legia-kozielska.pl/

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Gawel

Pewnie zobaczyli że takie wielkie zainteresowanie ze strony Stolicy i chyba nabrali lęków że nie podołają takiej ekipie. Niech podpatrzą jak to robią Secret Servise u Obamy. haha!!!

 

Odezwał się wczoraj do mnie,że będzie mógł dopiero od 17,więc próbuję się z nim na 17 umówić,ale chyba za dużo samochodów to nie da rady obrobić od tej godziny.

 

Co gdzie kiedy ? jedni chcą spota w MM a Ryś o klimie. Mistrz od klimy też namieszł - przynajmniej powinien się TU odezwać /do mnie również/ .

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto odpowie na pytanie? - gdzie w W-wie lub okolicach jest sklep sprzedający uszczelki samochodowe na metry do drzwi samochodowych.

:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Jestem z Bialegostoku i mam do was wielka prosbe.

Sluchajcie. Ma moze ktos z was pozyczyc lub sprzedac alternator do tdi 90KM?

Ewentualnie wirnik do valeo bo sie sypnal.

Pozyczyc chcialbym dlatego ze moj alternator wlasnie sie regeneruje i bede mial jak nowy.

Pomoze ktos?

Prosze o kontakt na kom 696488766 bo neta mam tylko w komorce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zobaczyli że takie wielkie zainteresowanie ze strony Stolicy i chyba nabrali lęków że nie podołają takiej ekipie. Niech podpatrzą jak to robią Secret Servise u Obamy. haha!!!

 

Gawel daj spokuj

niech chlopaki na spokojnie ustala termin

nie kazdy siedzi non stop na forum.

Luz

 

Panowie odnaśnie spotu w Mińsku Mazowieckim to odbył się on w poprzednią niedzielę:( tu jest kilka zdjęć

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=38026&page=9

 

http://www.forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=68612&page=7

 

Jest nas kilku forumowiczów w MM więc pomyślałem sobie że fajnie by było się spotkać, a najgłupszą rzeczą jaką zrobiłem to jest to że do tego tematu zajrzałem dopiero dzisiaj:doh Powinienem dostać bana na internet za to że nie przyszło mi do głowy żeby poinformować stolicę o szykującym się spocie:wstyd ale obiecuję że to się zmieni:) Po całym tym zainteresowaniu spotem w Mińsku pomyślałem że wypadałoby zrobić drugiego i poinformować więcej osób. Więc jak ktoś jest zainteresowany to możemy zrobić kolejnego spota w Mińsku w przyszły weekend 11.06 albo 12.06 w godz popołudniowych

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki, ma ktos mapy do nawi ,do golfa 5 z 2007 r sprowadzony z francji, szukam bratu ,ale nikt nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z innej beczki, ma ktos mapy do nawi ,do golfa 5 z 2007 r sprowadzony z francji, szukam bratu ,ale nikt nie ma.

 

Do jakiej nawigacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał marwitko

pytanie z innej beczki, ma ktos mapy do nawi ,do golfa 5 z 2007 r sprowadzony z francji, szukam bratu ,ale nikt nie ma.

 

Do jakiej nawigacji?

 

Charakterek pisał mi ze tam jest MFD2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was zajmuje sie gadzetami reklamowymi?

Potrzebuje Pendrive z nadrukiem, grawerem firmowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Charakterek pisał mi ze tam jest MFD2

No niestety . Do RNS510 bym miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko z innej beczki: poszukuję niedrogiego ( a co za tym idzie DOBREGO :) )

projektanta wnętrz. Potrebuję zaprojektować łazienkę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wybiera sie na ogólnopolski na jeden dzien - sobotę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrebuję zaprojektować łazienkę.

Chcesz się pobawić - możesz tym: http://sketchup.com.pl/ , w 30 min. można takie cosik zrobić jak poniżej.

 

Wpadnij do mnie do roboty (Plac Piłsudskiego) z wymiarami tej łazienki to coś pokombinujemy.

A-22.2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio meble kuchenne jak sobie wymodeluje to tez mozesz cos myknac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomcio meble kuchenne jak sobie wymodeluje to tez mozesz cos myknac?

 

Do kuchni jest fajny "Pro100" - http://www.programosy.pl/program,pro100.html - bo można gotowymi bryłami od różnych producentów się bawić, a baza jest potężna. Czyli można łatwo zmieniać projekt i dopasowywać wszystko. W SketchUp niby też jest baza produktów, ale bardzo różnorodna - od detali jak śrubka po statki, budynki itp. Da się w nim zaprojektować, ale to straszna dłubanina. On raczej nadaje się do wizualizacji projektu niż do projektowania jako takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

program znam bawilem sie, dlatego pytam czy jakbym wymiary mebli podal dalbys rade cos zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto wybiera sie na ogólnopolski na jeden dzien - sobotę!!

 

właśnie miałem to na końcu języka Jasiu ja się wybieram na 100% ,kuna niemogłem być na spotalu:taksobie bo by pogadali:bleble

 

---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

 

Potrebuję zaprojektować łazienkę.
a kto ci tak z projektu ją zrobi ??:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności