Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Zajmuje się ktoś może ubezpieczeniami z Was? Paszczaka muszę opłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystam z PZU

i mam dobrego agenta - dobrze kobinuje znizki

jak chcesz to daj znac to podesle info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to daj znac to podesle info

 

Na PW poprosze, a ma tylko PZU czy jest wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie zaistniała szybka potrzeba kupienia autka a raczej duzego ciężkiego samochodu osobowego - terenowego o poj. powyżej 2500 cm i mocy powyżej 150 kM.może być benzyna+gaz ewentualnie diesel. Autko ma pociągnąć bookmanke a w niej dwa koniki. Całośc bez autka będzie ważyła około 2500 kg. Pieniążki przeznaczone na ten cel to kwota do 30 tys. Może ktoś coś widział , lub jest w temacie to wszelka pomoc mile widziana.Rozejrzyjcie się w tem. Używać autko będzie moja córeczka - trenerka a jednocześnie zawodniczka oczywiśćie posiadająca odpowiednie prawo jazdy . Co sądzicie np. o Kia Sorento ?

http://otomoto.pl/kia-sorento-3-5ex-gaz-ciekly-wtrysk-full-C18736976.html

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie np. o Kia Sorento ?

Jasiu z tego co słyszałem to silniki są na bazie MB więc kłopotu być niepowinno, ale wolał bym jakiegoś japoniaka typu nissan terrano czy ,suzuki grand vitara , ale wybór tak jak piszesz do córy należy ; pozdrówka:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaistniała szybka potrzeba kupienia autka a raczej duzego ciężkiego samochodu osobowego - terenowego o poj. powyżej 2500 cm i mocy powyżej 150 kM

Nic do kupienia nie wpadło mi w oko, ale omijaj coś takiego jak Chevrolet Captiva - sam dawał sobie radę, ale z ciężką łodzią (około 2 t. z przyczepą) usmażyło się sprzęgło - i nie była to bynajmniej wina kierowcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług tego warsztatu : PRO TRONIC Robert Sieredziński. Bielany przy ul. Humanistów? Kompleksowe czyszczenie układów paliwowych agregatami firmy Liqui Moly na samochodzie bez demontażu w/w. M.in. naprawa ukladów wtryskowych, testy komputerowe, pełna diagnostyka ukladów wtryskowych i paliwowych. Po podłączeniu komputera wyskakuje błąd wtryskiwaczy i potrzebuję przeprowadzic pełną diagnostykę układu paliwowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w związku że siedzę w wawie 3 dni na szkoleniu postanowiłem przywitać sie z miejscową ekipą forumową ;) wiec mówie "cześć ludziska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał niki

Co sądzicie np. o Kia Sorento ?

 

Jasiu z tego co słyszałem to silniki są na bazie MB więc kłopotu być niepowinno, ale wolał bym jakiegoś japoniaka typu nissan terrano czy ,suzuki grand vitara , ale wybór tak jak piszesz do córy należy ; pozdrówka

KIA SORENTO i przy tym zostajemy jak ktoś coś zobaczy z rocznika 2002/2003/2004 to proszę o info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i niestety stało sie mój paszczak już jeździł nie będzie...:( nadaje sie chyba tylko na żyletki niby lekki dzwon a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie gdzie kupie w warszawie weze i kolanka silikonowe do dolotu

tylko od reki , wiecie moze o jakims sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie gdzie kupie w warszawie weze i kolanka silikonowe do dolotu

tylko od reki , wiecie moze o jakims sklepie ?

u tego pana zapytaj, jest pierwsza klasa ,nie bede pisał co i jak kupowałem ,bo szkoda sie rozpisywac,zapytaj link nizej.

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=42335&highlight=maciejek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie gdzie za rozsadna cene moge kupic mechanizm do przednich wycieraczek bo niestety ale padla mi prawa wycieraczka..jeszcze nie calkowicie ale peklo mocowanie jej i dziala jak chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie gdzie za rozsadna cene moge kupic mechanizm do przednich wycieraczek

 

Krzysiu! -warszawa-wawer ul.Zasadowa 5 tel: 502-615-598 u niego znajdziesz wszystko do passków w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos wie gdzie za rozsadna cene moge kupic mechanizm do przednich wycieraczek bo niestety ale padla mi prawa wycieraczka..jeszcze nie calkowicie ale peklo mocowanie jej i dziala jak chce...

Tomek dobrze ci radzi , ale sprawdz ile nowe, bo nieraz przesadza z cena, maciejek pewnie by znalazl cos w rozsadnej cenie, tak wiec na poczatek sprawdz cene nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warszawa-wawer ul.Zasadowa 5

dzieki serdeczne za namiar,jutro sobie przedzwonie do Niego...

 

maciejek pewnie by znalazl cos w rozsadnej cenie

dzwonilem dzisiaj do Niego ale nie odbieral...sprobuje jutro...

dzieki za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Napisał rasta Zobacz post

warszawa-wawer ul.Zasadowa 5

dzieki serdeczne za namiar,jutro sobie przedzwonie do Niego...

 

Cytat:

Napisał marwitko Zobacz post

maciejek pewnie by znalazl cos w rozsadnej cenie

dzwonilem dzisiaj do Niego ale nie odbieral...sprobuje jutro...

dzieki za info...

 

u znajomego w sklepie ma na miejscu za 250 zl kupowalem kiedys silniczek od niego za 260 boscha i smiga juz rok

 

jak bys nic nie znalazl to dzwon 691144050

Edytowane przez marwitko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie trochę z innej beczki.

Czy ma ktoś może pożyczyć na kilka dni kamerę dość starego typu, która odtwarza materiał nagrany w standardzie Hi8? Znalazłem kilka kaset nagranych kamerą Sony i chciałbym sprawdzić czy materiał po kilku latach nie ruszania taśmy jeszcze do czegoś się nadaje. Chyba że ktoś zna jakąś wypożyczalnię tego typu urządzeń? Niestety mój sprzęt wyzionął ducha już dawno i teraz nie mam możliwości żadnego przeglądu.

Będę wdzięczny za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz i masz !!! SONY nawet z możliwością zgrania materiału na HD,CD,DVD / dołączony graber /.Tak czy inaczej Twój problem sprowadza sie do beczki no może jedynie nie całej :haha:haha

Reszta info. na tel.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytasz i masz !!!

 

No to się nazywa szybka reakcja :D Odezwe sie wieczorkiem to pogadamy.

PS: A czy możemy sprowadzić to ewentualnie do butelki? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności