Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Darku czy tak ma być? Jak zjesz mielonego a następnie złapiesz kontakt z aligatorem szczególnie jego językiem u podstawy powłoki to w świetle obsłużysz poświatę to znaczy ,że żyjesz i druta masz ok. Człowiek całe życie sie uczy / młodzi to wiedzą /!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

25.02 będę w WA (nie wiem od której bo muszę się wyspać ;)) ale wiem, że około 15:30 będę na al. KEN (galeria Ursywnów). nie ma ktoś ochoty na jakiś spocik?

Jak wcześnie wstanę to i objazdówkę machnę na jakieś obiady i takie tam na starym mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka,

25.02 będę w WA (nie wiem od której bo muszę się wyspać ) ale wiem, że około 15:30 będę na al. KEN (galeria Ursywnów). nie ma ktoś ochoty na jakiś spocik?

Jak wcześnie wstanę to i objazdówkę machnę na jakieś obiady i takie tam na starym mieście.

Jak byś zapytał, czy 26.02 nie ma ktoś ochoty na spotowe piwko, to ja chętnie, ale niestety w piątek pracuję w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak byś zapytał, czy 26.02 nie ma ktoś ochoty na spotowe piwko, to ja chętnie, ale niestety w piątek pracuję w ciągu dnia

 

Michał nie dam w Sobotę niestety. W WA jestem teraz w poniedziałek i wtorek (na szkoleniu służbowym) a w piątek prywatnie razem ze strusia. Niestety Weekend spędzam w domu z córką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie to wygladało jak wiejski tuning

 

Będzie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bedzie to wygladało jak wiejski tuning

 

Będzie...

a morze jakis namiar na inne w podobnej cenie, czarne bo krucho z kasa a jazda bez lusterka to masakra z wyprzedzaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a morze jakis namiar na inne w podobnej cenie...

Sprawdź oferty, np. tą:

http://allegro.pl/lusterko-elektryczne-nowe-vw-passat-b5-97-98-w-wa-i1440248992.html

lub tą:

http://allegro.pl/lusterko-ele-pod-migacz-nowe-vw-passat-b5-2003-wwa-i1469868635.html

Ja kiedyś kupowałem u nich lustro (firma MHM Tuning z Łomianek, mhmtuning2) do mojego B3 i byłem bardzo zadowolony.

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(firma MHM Tuning z Łomianek, mhmtuning2)
ja także kupowałem u nich sam wkład lusterka w dobrej cenie , ale niestety nie ma za kreską reflexu ;taka lipka ;

a wiejski tunink :taksobie jak najbardziej ;ale duży minus że się nie składają i urwiesz na pierwszej myjni automatycznej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja także kupowałem u nich sam wkład lusterka w dobrej cenie , ale niestety nie ma za kreską reflexu ;taka lipka ;

a wiejski tunink jak najbardziej ;ale duży minus że się nie składają i urwiesz na pierwszej myjni automatycznej ..

dzięki , na myjnie takie nie latam ,a zamówiłem u kolegi z forum ,w sklepie na łopuszańskiej ,dwa Durze ,bo prawe było małe ,za 190zł ,chyba dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sklepie na łopuszańskiej
jak u MACIEJKA :dobrze to raczej nie zdarł skóry z ciebie.>>>>>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,czy moze mi ktos polecic dobrego lakiernika,okoloce radomia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka,

25.02 będę w WA (nie wiem od której bo muszę się wyspać ) ale wiem, że około 15:30 będę na al. KEN (galeria Ursywnów). nie ma ktoś ochoty na jakiś spocik?

Jak wcześnie wstanę to i objazdówkę machnę na jakieś obiady i takie tam na starym mieście.

Ja koncze o 16 robote i moge byc 16.15 na Staroovwce na bronka mozemy sie umowic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja koncze o 16 robote i moge byc 16.15 na Staroovwce na bronka mozemy sie umowic

no i coś już się pomyśli. Podeślij na PW numera jakiegoś do telefonowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre bobre ale już dawno było :) i ma 32 mln kliknięć

zajrzyjcie do humor i rozrywka albo na forumowego fejsbuka ( http://www.facebook.com/#!/VWpassatpl ) tam są jeszcze inne reklamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie buchneli nikomu z was ciemno grafitowego b5 FL ?

środek pół skóry , fajera trójramienna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie buchneli nikomu z was ciemno grafitowego b5 FL ?

środek pół skóry , fajera trójramienna..

 

A co? Przypadkiem znalazłeś? ;)

Może coś więcej napiszesz o co cho?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie się znalazł w jednej z licznych radzymińskich dziupli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BartekP, wyobrazz sobie ze nie !!!

Człowieku sam kiedys latałem passkiem znam temat , ale jezeli myslisz ze sam go buchnołem ichce wykupke to sie grubo mylisz..

Myslałem że przez przypadek moze tu komuś pomoge , ale widze ze zostałem troche inaczej odebrany..

 

więcej info na dzisiejszym Schoutboxie..

Edytowane przez Fascynat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności