Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Na wschód ciągnij kolego... Proponuję Serpelice nad Bugiem. Jeśli nie oczekujesz super warunków, cywilizacji knajpek, itp. a chcesz tylko popływać po w miarę dzikiej rzece to jak najbardziej polecam. Co prawda w samej miejscowości jest kilka ośrodków wypoczynkowych pamiętających jeszcze czasy socjalizmu, ale 1/2 godz wiosłowania masz ciszę i spokój. A cena kajaka 20-30 pln/dzień zależnie od nastroju właściciela....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ci proponował Szczutowo tj :ok 130 km od Wa-wy duże jezioro ,możesz tam wypożyczyc sobie łódke ,kajak itp,a jak by ci się spodobał i przyjechał byś w miarę wcześnie w piątek to u gościa w barze możesz domek wynajać po 25zł od osoby lub namiot sobie rozstawić na terenie ośrodka,no chyba że miał byś trochę oszczędnosci do wydania to jest tam chyba dwa domki do sprzedania .

Dojazd z Warszawy trasą w kierunku Gdańska w Siedlinie na Bydgoszcz i potem kierunek na Sierpc (od Sierpca to juz ok 14km ) a w Sierpcu kieruj się na Rypin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, Sczutowo kuszące jest :) Czekam na dalsze propozycje, myślę że nie tylko mi moga się przydac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieciaki nie chcą stamtąd do Wa-wy wracać ,a i zrrknij sobie na oferte Ośrodka Banderoza Romix domki 5 osobowe doba na wiosne była 150zł .

 

---------- Post added at 16:59 ---------- Previous post was at 16:44 ----------

 

Jezeli interesowały by ciebie zdjęcia z Szczutowa plaża,plac zabaw donki .itp to chetnie ci kilka udostępnie.a>

a>

a>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponowal Zalesie Gorne (okolice Piaeczna - droga na Gore Kalwarie)

jest osrodek z domkami, bajorko (mozna wypozyczyc kajaki), basen, szamunek i browarek.

Sa tez miejsca na ogniska i mozna rozbic namiot na dziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ze względu na to że, Wasz OffTopic jest zamknięty pozwolę sobie tutaj zadać pytanko, mianowicie: orjentujecie się jakie będą ceny parkingowe na AirShow? Na stronie niestety takich info nie podali :(:http://www.airshow.sp.mil.pl/index.php/pl/aktualnoci/111-komunikacja-miejska-w-rejonie-lotniska

Pozdrowionka z łódzkiego i thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze względu na to że, Wasz OffTopic jest zamknięty

nie wiem jak to sie stalo i kto to robil ale juz otworzylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orjentujecie się jakie będą ceny parkingowe na AirShow?

 

Tyle jest parkingów i myślę ze nie więcej jak piątaka ;)

Paweł, a nie lepiej pojechać na spota do Skarżyska ? Olej samoloty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olej samoloty

na co dzień je widzi i jeszcze się nie znudziły :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On też je widzi na co dzień bo pracuje u nas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

 

Pisze do was po sąsiedzku z Gdańska. Mam taki oto problem. Od października będe musial przyjeżdzać do Warszawy 2 razy w miesiącu na Politechnike (dokładnie ul. Nowowiejska 15/21) Jak wiadomo Passat to samochód bardzo chodliwy. Czy możecie mi w takim razie powiedzieć gdzie najbezpieczniej pozostawić samochód w w/w okolicach, aby zmniejszyc szanse na jego strate. Mam na mysli jakiś parking strzeżony albo coś podobnego. Z góry dziękuje za pomoc i dobre rady.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ul. Nowowiejska 15/21

To jest gmach główny?? Jeżeli tak to naprzeciwko jest parking, ale nie wiem czy ogólnodostępny, czy też tylko dla pracowników, będę w środę na wydziale to się dowiem a jak nie to bodajże na polnej jest jakiś strzeżony, w środe oblookam wszystko i napisze.

PS: Studia się zaczynają??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Slaweeek, będe Tobie bardzo wdzięczny za wszelkie info. Studia podyplomowe na na ETI zaczynam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten parking (chodzi Ci pewnie o ten pomiedzy Gamchem Elektroniki a stolowka) jest dla pracownikow

Mozesz skorzystac z Park&Ride - na Metro Mlociny masz taki parking.

Parkujesz wsiadasz w metro i wysiadasz pod sama Polibudą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Studia podyplomowe na na ETI zaczynam

To załatw sobie wejściówkę na parking PW, w połowie października są zapisy, informacja będzie pod hasłem "Parkingi 09Z" na stronie polibuda.info - jak się zacznie rok to sprawdzaj.

A zanim dostaniesz wejściówkę wjeżdżaj mówiąc "na godzinkę" i dając odliczone 3zł, czasu nikt nie weryfikuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co, dowiedziałes się Slaweeek? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co, dowiedziałes się Slaweeek?

eeeeeee, byłem i zapomniałem :D, ale będę jeszcze w ten poniedziałek i wtorek to obejde te sąsiadujące uliczki i się dowiem co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności