Skocz do zawartości
Dardi

IV Ogólnopolski zlot miłośników vw passat - co z nim?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Sziedzę tak sobie spokojnie i czekam jak zapewne wszyscy których temat w nagłówku interesuje na ciekawe informacje odnośnie IV Zlotu. iIe chcę abym był odebrany jako ten co się wprasza lub mąci w organizacji zlotu ale wybaczcie trafia mnie... jak widzę w jakim stadium zaawansowania są prace.

W dużej mierze byłem współorganizatorem I ,II i w mniejszym stopniu również III zloty. Mieszkam w niedalekiej okolicy miejsc w których dotychczas były organizowane zloty więc miałe i mam możliwość pomocy w organizacji zlotu.

 

Dlatego bardzo proszę obu kolegów którzy się zadeklarowali że zorganizują IV Zlot aby jasno i wyraźnie się określili oraz przedstawili forumowiczą jak wygląda spraw organizacji zlotu.

Przy poprzednich Zlotach w kwietniu to większość spraw była juz dopięta na może przedostani jak nie ostatni guzik i martiliśmy się jedynie co do tego czy 100 czy 140 osób jakie wpłaciło kasę wystarczy.

 

Jeśli nie będzie jasnej deklaracji ze strony organizatorów IV Zlotu to po 10 kwietnia rozpocznę przygotowania do zorganizowania tego zlotu i nawet jesli nie będzie juz wolnego lokalu to mam alternatywę nawet w postaci Stanicy w Miedznej w której odbył się pierwszy zlot i gdzie atmosfera była jak pamietam wyśmienita mimo że warunki nie były idealne.

 

Wiem że zaraz posypią się na mnie gromy że się pakuje tam gdzie może mnie nie chcą ale jeśli Pani Wiola wróciła z urlopu i wszystko jest zapisane umową i konto jest już podane do wpłat i inne ustalenia są dopięte to proszę o tym poscie zapomnieć i wszystkich poinformować kiedy gdzie jak i co z IV ZLOTEM.

Edytowane przez Dardi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jaka jest kazdy widzi.Dardi ma duuuze doswiadczenie wiec wiem ze nawet tak pozno to i tak cos zalatwi.Miedzna Murowana nie ma jacuzzi czy basenu ale jest las i atmosfera ktora kazdy z nas zabierze z soba.

Termin 10 kwietnia niech bedzie obowiazujacy dla wszystkich.Moze to niektorych zmobilizuje.

Jesli pani Wiesia da plame /czy ktos inny/to na nic nam ich "sorry":636:

Wtedy bedziemy mogli sie tym .../miejsce na avatar z papierm toaletowym/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci Dardi gromow sypal nie bedzie, bo sytuacja jaka jest kazdy widzi.

Masz moje poparcie i w razie gdybys potrzebowal mojej pomocy to telefon znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, trzeba będzie wybrać się na zlot innego rodzinnego wozu :D może uda im się podebrać jakąś nagrodę. Ktoś nawet w temacie głównym o IV zlocie wkleił coś takiego :P

 

http://renaultlaguna.pl/images/4zlotbanner.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuttie ale dałeś czadu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbi podawaj kwote i nr konta :P zebym mogł napisac kasa poszła zamiast "ja sie pisze na 100%" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie będzie jasnej deklaracji ze strony organizatorów IV Zlotu to po 10 kwietnia rozpocznę przygotowania do zorganizowania tego zlotu i nawet jesli nie będzie juz wolnego lokalu to mam alternatywę nawet w postaci Stanicy w Miedznej w której odbył się pierwszy zlot i gdzie atmosfera była jak pamietam wyśmienita mimo że warunki nie były idealne.

 

popieram , i mogę wpłacać już dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nawet w temacie głównym o IV zlocie wkleił coś takiego :P

to byłem ja :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chelmi

numer konta i "jadziem" panie z koksem ;) na przedszkole juz nawet sie nie ogladam, bo czujac sie zrobionw czlonka z ich oferty korzystac nie zamierzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barbi podawaj kwote i nr konta :P zebym mogł napisac kasa poszła zamiast "ja sie pisze na 100%"

dokładnie ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi gratuluje pomyslu miejsce jak Miedzna Murowana jak najbardziej mi odpowiada.Jak sam napisales byl tam I Zlot Ogolnopolski i mimo nastepnych dwoch to ten pierwszy pozostal w calosci w pamieci i wspomnienia sa wspaniale.Tak ze dawaj konkrety kasa poleci i do zobaczyska,milo bedzie spotkac sie z tak szanownym gronie Tedi&Tediczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dareczku wyraziłeś moje zdanie i myślę większości naszego społeczeństwa, która rozważa/lub tez jest chętna do spotkania na IV Ogólnopolskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy termin 10 kwietnia cos zmieni ... nie dali nam zadnej informacji od samego poczatku wiec te pozostale parte dni .... ehhhh nic nowego nie wniosą.

 

Dardi moje uznanie dla ciebie za checi i stalowe nerwy ... ale powiem w prost .... jedyna nasza nadzieja w Tobie .... dzieki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie.

 

Około wtorku otrzymacie konkretna odpowiedź co do Miedznej a w niej dużo aktualnych fotek Stanicy poza tym termin oraz kilka pomysłów na spędzenie czasu. Ja wiem że w stanicy są warunki daleko odbiegające od Spały ale myślę że najważniejsze jest aby się spotkać pogadać powspominać wypić browarka lub Preziówkę w miłej koleżeńskiej atmosferze. A my tak wam czas zorganizujemy abyście łóżko wykorzystali tylko do spania i to na jakieś 4- 5 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne by pogoda byla i na glowe nie kapalo

abyście łóżko wykorzystali tylko do spania

Bedziesz pilnowac czy powolamy spec-komisje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wazne by pogoda byla i na glowe nie kapalo

 

Bedziesz pilnowac czy powolamy spec-komisje ;)

Mnie nie trzeba pilnować - przyjadę z "żandarmami" ::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATERNETYWNA PROPOZYCJA IV OGÓLNOPOLSKIEGO ZOTU MIŁOŚNIKÓW VW PASSAT.

TERMIN: 03-05 lipiec 2009r (przyjazd uczestników od godziny 14 w piątek 3 lipca odjazd w niedziele 5 lipca do godzin wieczornych)

MIEJSCE: Stanica Harcerska w Miedznej Murowanej koło Opoczna. Pokoje znajdują się w dwóch murowanych pawilonach. Pokoje 3,4,5 osobowe. Na dole jak również u góry pawilonu. Pomieszczenia WC, Łazienek i Przysznic znajdują się na dole pawilonów. Można postawić kilka namiatów jeśli będzie taka potrzeba jak również przyjechać z przyczepą kampingową. Obiekt znajduje się w lesie ogrodzony z dużym miejscem na grila, z boiskiem do piłki siatkowej, z salą kominkową w której w razie deszczu można się zebrać pobawić, potańczyć. Jest to tańsza alternatywa może nie na wysokim standardzie ale zapewniająca nam swobodę czystą pościel i spokój.

KOSZTY: Łączny koszt jednej osoby dorosłej to kwota około 80 zł (takie na szybko wyliczenia) w skład tej kwoty wchodzi:

· Wynajmujemy całą stanice do naszych potrzeb, w tym salę kominkową , kuchnię , całość zamknięta i pilnowana przez dozorcę.

· 2 noclegi w pokojach 3,4,5 osobowych (niestety ale WC ,Łazienki Prysznice znajdują się na korytarzach pawilonów)

· Zapewniamy 4 puszki piwa oraz jedzenie na ognisko a w tym (kiełbaska, kaszanka, szaszłyk ewentualnie karkówka oraz pieczywo musztarda/ketchup)

· Materiały informacyjne dla uczestników zlotu (identyfikatory, plan szczegółowy mapy)

· Chcemy aby podczas Imprezy na Placu Targowym w Opocznie był przeprowadzony pokaz Jazdy bezpiecznej i szalonej prze Członków Automobil Klubu Tomaszowskiego.

· Oczywiście będzie wiele konkursów zarówno w ośrodku jak i na placu targowym.

· Będzie zapewnione nagłośnienie w celu przeprowadzenia karaoke lub zabawy tanecznej.

· Turniej piłki siatkowej pomiędzy regionami ewentualnie innymi grupami.

· Przejażdżki pontonem po zalewie z pokazem grupy ratownictwa wodnego.

· Dozorca przez cały czas trwania zlotu, obsługa ogniska i grila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, daleko nie bedzie, wiec mozna bedzie sie pokazac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mówimy o tym samym miejscu, gdzie bawiliśmy się za 1. razem? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Marecek

to to samo miejsce

chociaz mnie nie bylo ale na 100% to to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności