Skocz do zawartości
Gość navi-forum.pl

RNS 510 Skróty klawiszowe i ukryte menu

Rekomendowane odpowiedzi

chyba kolega MORO opisał to w 2 poście w tym wątku

 

Tą sztuczkę znam. Chodziło mi o jakieś modyfikacje w kodowaniu bo skróty nie działają w 3810 (Przynajmniej u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uaktywniłem sobie ukryte menu i wchodząc do ustawień dźwięku zamiast loudness mam coś takiego jak na obrazku. Są tam 2 opcje, jeśli chodzi o Głośność, wł i wył. Co bym nie ustawił nie ma żadnej różnicy. Po co to i dlaczego nie mam loudness?

 

Nie masz loudness bo pewnie masz wznacniacz,ja tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić wersje oprogramowania (skróty nie działają, nowe auto) dla RNS z VW z 2011r?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzić wersje oprogramowania (skróty nie działają, nowe auto) dla RNS z VW z 2011r?

 

Ale WAGiem albo programem trzeba aktywować ukryte menu. Przeczytaj temam od początku !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzić wersje oprogramowania (skróty nie działają, nowe auto) dla RNS z VW z 2011r?

 

ok. 10 sekund należy przytrzymać wciśnienty przycisk SETUP

nie potrzeba żadnego VAGa, aktywacji, czy czort wie czego jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok. 10 sekund należy przytrzymać wciśnienty przycisk SETUP

nie potrzeba żadnego VAGa, aktywacji, czy czort wie czego jeszcze

 

jak masz ukryte menu aktywowane to włącza się je dokładnie tak jak opisujesz.

A gdy nie masz aktywnego, nie ma opcji na jego włączenie z przycisku SETUP nie zależnie ile byś bo trzymał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę aktywować :( Blop nawet kompem ustawiał i dalej go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę aktywować Blop nawet kompem ustawiał i dalej go nie mam.

 

W kanale 50 masz przestawione Damian na 1,więc RNS510 jaja sobie robi :lol Podłącz jeszcze raz vcds i zrób ponownie TEST wartości 1 (lub powróć do 0 i jeszcze raz zamień--może załapie franca) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz ukryte menu aktywowane to włącza się je dokładnie tak jak opisujesz.

A gdy nie masz aktywnego, nie ma opcji na jego włączenie z przycisku SETUP nie zależnie ile byś bo trzymał

 

Mylisz się! Menu, w którym są podstawowe parametry jak wersja oprogramowania czy wersja map dostępna jest bez żadnego aktywowania.

Posiadam samochód odebrany pół roku temu prosto z salonu, nikt go nie dotykał żadnym kablem i menu tam jest. Nie mówię o zmianach jakichś parametrów czy wyłączeniu blokady DVD. Zwykłe menu z wersjami oraz siłą sygnału radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku modelowego 2012 Setup nie musi być zakodowany, by być widocznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wciśnięciu (<) + (>) + (i) i ponownym uruchomieniu oraz przytrzymaniu klawisza setup, dostaję:

DSCF0137.JPG

 

Pytanie z innej beczki. Udało się komuś zrobić tak, by klawiatura ekranowa była w układzie QWERTY, a nie w ABC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mogę aktywować :( Blop nawet kompem ustawiał i dalej go nie mam.

 

u mnie to samo po odblokowaniu z 0 na 1 (robiłem dwa razy) dalej nie ma menu serwisowego :(

proszę pomóżcie co może być nie tak

 

a tak z ciekawości jest możliwość zrobienia menu po polsku na wyświetlaczu między zegarami? Bo RNS510 mam po polsku (już taką kupiłem)

 

EDIT

 

Jeszcze raz ustawiłem na 0 zapisałem potem zmieniłem na 1 wyłączyłem RNS510 odczekałem kilka min i włączyłem po czym przytrzymałem SETUP i ukazało się menu serwisowe :)

Edytowane przez bigadamus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości jest możliwość zrobienia menu po polsku na wyświetlaczu między zegarami? Bo RNS510 mam po polsku (już taką kupiłem)

 

poprzez wymianę licznika na taki który ma PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie oglądać DVD podczas jazdy to oczywista kombinacja = (i) + (tone).

Po zmianie poziomu głośności dvd wam się zablokuje. Aby tego uniknąć zaraz po podgłośnieniu/przyciszeniu/przewinięciu/itp. naciśnijcie (i). Pozwoli wam to dalej cieszyć się ogladaniem bez konieczności zatrzymywania się i ponownego naciskania kombinacji przycisków (i) + (tone)..

Dodam jeszcze, że na starym sofcie to trzeba robić.

Na nowym już podobno nie.

Edytowane przez piotrecki
uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u minie niestety nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisze do tego tematu moje zapytanie, czy ktoś moze powiedzieć kiedy pojawia sie boot logo w rns? Oczywiscie wiem ze na poczatku, podczas uruchomienia, ale problem jest a moze i nie nie, ze nie zawsze mi sie wyswietla?! Po wylaczeniu przyciskiem i ponownym wlaczeniu radia nie pokazuje mi sie, ale po wylaczeniu stacyjki juz tak, z tym ze nie zawsze. Mialem samochod zamkniety kilka godzin i po uruchomienia silnika bootlogo nie pokazalo sie i nie wiem czemu, kwestia softu, mam 5270?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sie pokazuje po dlugim postoju. Po krotkich nie. Soft 4120A ale na slabszych softach tak samo bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, nie moge sprecyzowac kiedy ono sie pokazuje :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, nie moge sprecyzowac kiedy ono sie pokazuje :-)

 

IMO po całkowitym wyłączeniu się RNSa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności