Skocz do zawartości
rainman777

Pasta lekko ścierna TEMPO i zniszczone klosze lamp.

Rekomendowane odpowiedzi

uuu, to niedobrze. Proponuje namoczyć w ciepłej wodzie i potem delikatnie nożykiem do tapet rozcinać.

Potem pokleisz silikonem i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Polecam Paste tempo firmy K2 do lamp również ;) Efekt przy chwili pracy powalający :P Ręcznie polerowałem i około minuty jedna lampa mi zajeła :P Efekcior mojego job-a : http://img576.imageshack.us/gal.php?g=lampy001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strus251 rozkleic to nie problem.gorzej z klejeniem.heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak masz jedna ori a druga jakąś chinke to kup sobie ori albo inna podróbkę którą da się rozkładać i składać na spinkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
K2

 

Właśnie wszyscy polecają K2. A ja polecam czeską pastę Original Tempo, dostępną na wszystkich stacjach benzynowych. Jest lekko ścierna, więc genialnie odzyskuje kolor i usuwa drobniejsze ryski. Ja używam do szybek w kaskach, lakieru w samochodzie i skuterze, a w tym także do plastikowych kloszy lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wszyscy polecają K2. A ja polecam czeską pastę Original Tempo, dostępną na wszystkich stacjach benzynowych. Jest lekko ścierna, więc genialnie odzyskuje kolor i usuwa drobniejsze ryski. Ja używam do szybek w kaskach, lakieru w samochodzie i skuterze, a w tym także do plastikowych kloszy lamp.

 

Są dwie-jedna jest lekko ścierna a druga do polerki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam mleczko do polerowania szkła z turtle waxa, jest drogie ale po 2 - 3 razie efekt jest więcej niż zadowalający. No i nie ma potem problemu z przyśpieszonym zbieraniem kurzu jak po tempach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys probowalem wypolerowac roznymi pastami halogeny i teraz mam mleczne :) ogolnie nie polecam... lepiej oddac do firmy ktora sie tym zajmuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys probowalem wypolerowac roznymi pastami halogeny i teraz mam mleczne :) ogolnie nie polecam... lepiej oddac do firmy ktora sie tym zajmuje...

 

W takim razie poprostu to spartoliłeś ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=12400&highlight=polerowanie+kloszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tą pastą farecla G3 to mogę działać normalnie ścierką czy trzeba maszyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności