Skocz do zawartości
Michał2008

Instukcja zdejmowania przedniego zderzaka...

Rekomendowane odpowiedzi

Demontaż w b7 podobny jak w b6 tylko nie ma śrub które są w b6 dostępne po zdjęciu nadkola . Tutaj są jeszcze dwie śruby łączące błotnik ze zderzakiem-na samym końcu tych elementów.

Edytowane przez rafal0818

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt w takiej sytuacji nie wywróży ci z fusów co się porobiło i czy coś jest uszkodzone, zdemontuj zderzak posprawdzaj dobrze mocowanie :ok: , szczególnie miejsce wjechania w zaspę i gdzie odstaje zderzak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro biorę się za wymianę obu lamp, prawa przegrała walkę z sarną (same plastiki) natomiast w lewej poszła cewka od długich, na alledrogo kupiłem 2 lampy wie po przełożeniu modułów skrętu i przetwornicy wymienię obie, po robocie dam znać. Spróbuje najpierw metody bez zdejmowania zderzaka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem już po całej sprawie z ksenonami wybrałem metodę częściowego demontażu zderzaka zajęło mi to wszystko łącznie z wymianą dwóch lamp modułu skrętu w lampach i przetwornicy wysokiego napięcia dwie i pół godziny spokojnej pracy także Wystarczy chcieć i można zrobić filmik z postów powyżej bardzo mi się przydał polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na świeżo po wymianie ksenonów, niezła jazda ale do zrobienia w 3 godziny. najtrudniej było wyjąć sam żarnik bo nigdzie nie widziałem instrukcji ale wystarczyło delikatnie przekręcić zatrzask i wcisnąć i na koniec znowu przekręcic. Jak wiemy gdzie są sruby jest ok, pomocny ruski filmik:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było:

Wprawdzie dodana nie tak dawno ale pisanie, że nic nie ma to już kłamstwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności