Skocz do zawartości
pawekk9

Czy ma ktoś w B5 radio RCD 200 MP3 ??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś posiada w B5 zamontowane radyjko RCD 200 MP3 ??

http://www.allegro.pl/item583706142_vw_golf_iv_passat_polo_bora_sharan_cd_rcd200_mp3.html

Pytam ponieważ nawet sprzedający te radyjka nie mają 100% pewności.

Jeśli ktoś posiada w B5 takie radyjko to proszę powiedzieć czy nie będzie żadnych problemów z montażem i jeśli może to prosił bym o fotkę jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zainteresowany tym radyjkiem i nie wiem czy to obre rozwiazanie czy wszystko podejdzie bez problemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

montowalem takie rayjko koledze jest to normalne 2 din ale żeby poprawnie hadzilo trzeba doniego dokupic adapter bez niego bedzie liche podswietlenie i niebedzie dzialało jak orginal niepamietam juz dokladnie nipamietam jak bedziecie chcieli dokladnych info to pod numer 669 997 911 dzwoncie to sprawdze co to zaadapter i co niedzialalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=46941

 

radio nie ma osobnego sygnalu stacyjki bo informacje ta dostaje po magistrali CAN. Wymagany jest wlasnie adapter CAN. Bez niego radyjko bedzie sie wylaczalo co okolo 1godzine.

- oraz przejscowke do anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświerze. to radyjko bedzie pasowało do mojego paska ktory nie ma szyny can ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odświerze. to radyjko bedzie pasowało do mojego paska ktory nie ma szyny can ???

 

a czytales jeden post wyzej nad Twoim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20110206243.jpg Jak widać radyjko pasuje jak ulał.Wymienił je poprzedni właściciel i chyba nie założył tego adptera bo radio wyłącza mi się po godzinie często gubi fale potem do niej wraca i nie działa mi sterowanie w kierownicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie właśnie czy to radio podejdzie do mojego passka w ktorym w ogole radia nie było, opis auta w moim profilu.

Macie moze jakies info na ten temat? bo moj passek to juz polift.

http://allegro.pl/radio-cd-vw-rcd-200-golf-passat-t5-fox-lupo-polo-i2392026251.html

 

 

a co z tym egzemplarzem? może podejdzie? tam trzeba przerobic te fale, czy to jest do zrobienia?

http://allegro.pl/radio-cd-vw-bora-golf-polo-passat-lupo-usa-monsoon-i2396051318.html

 

 

no i jeszcze opcja z nawigacją

http://allegro.pl/super-nawigacja-radio-kod-vw-passat-b5-super-i2365808134.html

mozecie cos powiedziec na ten temat i czy bedzie to działać w ogole? jak z mapami? mozna wgrac polskie mapy aktualne i polskie menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze spamuję, ale nikt mi nie chce pomóc, tutaj juz wiele czytałem ze niby RCD musi byc na CANie, ale znajomy ma navigacje z tym małym wyświetlaczem w passku 2002r bez zadnej przejsciowki i mu działa, wiecie moze jak on to zrobił? tak nawiasem mówiąc to tego radia z navi nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam passata z 2002r czy mam can? Podłączyłem radio rcd200 zwykłą przejściówką na iso i lipnie działa.

Słabe podświetlenie itd. Z tego rocznika już powinien być chyba can

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę ponownie. Załączam zdjęcia kostki iso zasilania do radia.

Bardzo proszę o pomoc osób znających się na instalacji, czy któreś

Przewody to can

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nie widzę a can był montowany od listopada 2002r.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam wrzucić telefonem ale nic się nie dzieje. Wrócę z pracy po 17 to spróbuję

Na komputerze. Proszę kolegę wyżej żeby zerknął ok 18 wrzucę zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P9220636.jpg

Jakoś się udało po ciężkich próbach.

Proszę o info czy jest w kostce can bo nigdzie na forach nie mogę się doczytać i

nic znaleźć

P9220630.jpg

Edytowane przez nero62

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykła kostka ISO

Dobra, mała edycja. Troszkę pogrzebałem w temacie i wiem że po myliłem pojęcia.

91e6db985b8a88ee4d23fb678b2a037b.jpg

Tak to wygląda. Czyli na 3 masz can a u ciebie masz puste miejsce, czyli go nie masz. U mnie o dziwo jest.

e0077920c2ff200afbf17a0687a82359.jpg

Zielony kabelek. Nie muszę wpisywać kodu radia, gdyż sam go wczytuje po CAN'ie. Jeżeli coś namieszałem, to proszę o sprostowanie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Leonisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności