Skocz do zawartości
sebam

Chętnie przewiozę (forumowy kurier)

Rekomendowane odpowiedzi

elo..

piątek 1 lipca koło 10:00 lecę z Pruszcza gdańskiego na Lidzbark Welski.... powrót w niedziele 3 lipca........ mogę coś zabrać

 

 

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :lol

 

 

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we wtorek 5 lipca jadę z Wędrzyna (Gorzów Wlkp) do giżycka... sedan ale mogę coś podrzucić po drodze... gg 400770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli ktoś leci w najlbiższym czasie przez Częstochowe na Katowice,Sosnowiec,Dąbrowę Górniczą to proszę dać znać na pw,potrzeba podrzucić błotnik od passka:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13.07 (środa) o ok 7.00 rano śmigam z Katowic - Pyrzowice do Karwi, jak ktoś ma przesyłkę z południa na północ - odzywać się koledzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 21/22 lipca śmigam na pusto z Mińska Maz. na Pabianice - okol.Sieradza - Wieluń - Opole - Prudnik.

Wracam też na pusto popołudniu 24-ego przez Gliwice na Tomaszów Maz.-Piotrków Tryb.-Grójec-do Mińska.

 

Jak coś, to mogę pomóc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoś leci w najlbiższym czasie przez Częstochowe na Katowice,Sosnowiec,Dąbrowę Górniczą to proszę dać znać na pw,potrzeba podrzucić błotnik od passka

Odświerzę ,ten błotniczek leci do mnie , jakby ktoś miał po drodze proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.07 ruszam z Piaseczna do Grudziądza przez Płońsk - Sierpc- Rypin-Brodnicę. Wracam w niedziele 24.07 wieczorem tą samą drogą.

Jak coś trzeba przewieść pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was nie jedzie na pusto od Mińska Maz(Wawy, Siedlec?) na Mazury?

Potrzeba przewieżć dwa fotele kubełkowe+tylną kanapę z Passata B4 z MIńska Maz. do Węgorzewa, dla naszego forumowego kolegi artkon-a

Może być też gdzieś bliżej, on zapewne dojedzie

 

Wiadomość sms do mnie ********

 

Dzięki z góry za odp.

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaję się dnia jutrzejszego z Lubelszczyzny(Puławy) na Śląsk(Bytom,Katowice,Mysłowice).Jeśli posiadacie przesyłki w tymże kierunku śmiało na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was nie jedzie na pusto od Mińska Maz(Wawy, Siedlec?) na Mazury?

Potrzeba przewieżć dwa fotele kubełkowe+tylną kanapę z Passata B4 z MIńska Maz. do Węgorzewa, dla naszego forumowego kolegi artkon-a

Może być też gdzieś bliżej, on zapewne dojedzie

 

Wiadomość sms do mnie 728454303.

 

Dzięki z góry za odp.

 

 

Dzięki Tomek:drinks:

A ja później miałbym taką samą przesyłkę (2 fotele + kanapa z Passata B4) z Mazur na Śląsk (dokładnie do Rudy Śląskiej) ale myślę że ogólnie Śląsk też może być i odbiorca pofatygował by się jakiś kawałek:fajny

Wszelkie info na PW lub 695654056.

PozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was nie jedzie na pusto od Mińska Maz(Wawy, Siedlec?) na Mazury?

Potrzeba przewieżć dwa fotele kubełkowe+tylną kanapę z Passata B4 z MIńska Maz. do Węgorzewa, dla naszego forumowego kolegi artkon-a

Może być też gdzieś bliżej, on zapewne dojedzie

 

Wiadomość sms do mnie ********

 

Dzięki z góry za odp.

 

Odświeżam prośbę, nadal aktualne.Czy ktoś chciałby pomóc?? kwestia dogadania z artkon-em nt. jakiegoś załącznika zapewne (lub innej formy..) ;)

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sobote rano wyjzd i przejazd Szczecin - Heilbronn i powrót w nocy sobota/niedziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałbym przywieźć z Debrzna, woj. pomorskie (nie daleko Szczecinka, Człuchowa) na śląsk (okolice Sosnowiec, Katowice i ościenne) drzwi i klapę tylną z matiza.

Gdyby któryś z szanownych kolegów leciał czymś większym z tamtych rejonów to proszę o info na priv lub gg 3556307 (najlepiej z podaniem numeru telefonu).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuję transportu dla jednej części z miejscowości Drezdenko (koło Gorzowa Wielkopolskiego) do Łodzi.

czy ktoś w najbliższym czasie się wybiera i będzie przejeżdżał przez te miejscowości?

Info na priv proszę

pzdr

 

ps. a może poznań-łódź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wybiera się ktoś z Wawy,Mińska,Siedlec na Śląsk..????

Trzeba (oczywiście nie za darmochę)-podjechać do Rudy Śląskiej(ale osoba odbierająca może dojechać gdziekolwiek na Ślunsku ;) ) i z Mińska(ode mnie) odebrać dwa fotele i kanapę(w czterech elementach)z Passata B4.

PILNE.

Proszę o odzew na PW lub gg ********

 

Pozdrawiam,

 

Ponawiam, naprawdę nikt nie śmiga z Mazowsza na Śląsk..? ;)

 

Ps. sory za post pod postem, ale sądziłem,że dopisze się w tym poprzednim;)

Edytowane przez SuVW_2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy ktoś będzie w okolicy Zielonej Góry? potrzebuje przewieźć migomat w bliższe mi okolice tj. województwo lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, mazowieckie. pilne, mój tel to 694 141 242, dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w niedzielę lub poniedziałek czyli 25, 26 wrzesień będę jechał ze Sterdyni do Zielonki. Także jeśli będzie potrzeba to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ello!

 

w środę 28.09. wieczorkiem wyjazd z wawy do gdańska,w czwartek 29.09. gdańsk - amsterdam (narko-wczasy), niedziela powrót do wawy. jak coś będzie trzeba (PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w środę 28.09. wieczorkiem wyjazd z wawy do gdańska,w czwartek 29.09. gdańsk - amsterdam (narko-wczasy), niedziela powrót do wawy. jak coś będzie trzeba (PW)

Nie wiem, czy tam sobie zajarasz blanta, bo dziś słyszałem w telewizorni, że w Holandii sprzedaż gandzi itp za okazaniem dokumentu tożsamości i dla cudzoziemców ban na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wybiera się nikt z okolic Elbląga w stronę Lubelszczyzny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności