Skocz do zawartości
sebam

Chętnie przewiozę (forumowy kurier)

Rekomendowane odpowiedzi

hej, potrzebowałbym kogoś kto mi przewiezie błotnik przedni do małego auta micra k11 z Warszawy do Olsztyna. Zależałoby mi na odbiorze z W-wa z okolic ulicy Redaktorskiej najdalej jutro (czwartek) do godz. 13.00 i dowozie do Olsztyna do np. niedzieli. Jakby ktoś miał możliwości- prosżę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co dzień latam na trasie wawa - radom - białobrzegi - grójec - warka - wawa.

Jak coś to PW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wybiera się ktoś w przyszłym tygodniu ze Śląska( Mikołów, Ruda Śl itd) w kierunku Warszawy, Siedlec, Mińska Maz..?

Jest do przewiezienia fotel Euro kibica ;) , dokładnie ten:

[ATTACH=CONFIG]79694[/ATTACH]

Oczywiście za jazdę podrzucę jakieś $, co by nie było ;)

W razie czego kontakt na gg 7055239, tutaj na PW lub na fona 728-454-303.

Podbijam ponownie :respect :respect :respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci ktoś w tym tygodniu z okolic Wawy na Śląsk (okolice Katowic ), lub dolnyślask ( Wrocław dokładnie ).

Zapłacę, zależy mi na porządnym przewozie, a sprzedawca twierdzi, że kurier za zderzak weźmie 100zł..

 

Proszę o priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka,

 

Śmiga ktoś może Kraków-Piaseczno bądź okolice...? Potrzebuję przewieźć z Kraka do Piaseczna stara lampę dentystyczną.

Waga około 18kg dł. 130cm szer. w najszerszym miejscu około 45cm...Oczywiście nie za darmo:D

Pozdrowionka:drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo,

 

Jadę samochodem osobowym, B6 z Łodzi do Irlandii (Limerick). Będzie sporo miejsca na bagaż ew dodatkową osobę więc za niewielką opłatą można coś lub kogoś przewieźć. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel 604 686 753 lub PW

 

Wyjazd z Łodzi dnia 21.06 w godzinach wieczornych a powrót z Limerick'u dnia 28.06 w godzinach popołudniowych.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słupsk - Koszalin - Stargard Szczeciński. Wyjazd 04.06 około drugiej w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy Lublin ->Piotrków Tryb. -> Częstochowa i jutro powrót jak coś to pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś na trasie Trójmiasto - Tychy.. ===> 4x felgi aluminiowe DOŚĆ PILNE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 30 czerwca jadę z Gąsek (okolice Mielna) do Gliwic. Wyjeżdżam między 12 a 15 (jeszcze nie wiem dokładnie). Jadę trasą Kolberg-Płoty-Goleniów-A6-S3-Gorzów-Z.Góra-Legnica-A4 do Gliwic. Jeśli ktoś się wybiera to zapraszam na pokład. W grę wchodzi TYLKO przewóz osób (może być z bagażem). Nie mam natchnienia na usługi transportowe :-). Jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę pisać na PW. Naturalnie nie ma mowy o żadnym płaceniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek 15 czerwca jadę z Lubina do Żar mogę kogoś (2osoby) lub coś zabrać a w sobotę 16 czerwca wyjeżdżam w godzinach porannych z okolic Żar w okolice Trzęsacza w aucie 2 miejsca wolne lub miejsce na jakiś bagaż. W razie co proszę pisać na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebny transport dość sporego gabarytu (2 palety) z Katowic w rejon dzikiego wschodu (podkarpackie, lubelskie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro tj 23 czewca wracam z nad morza z okolic Rewala na dolny śląsk mam trochę miejsca. Jak coś to PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w piątek 29 będę wracać z warszawy do sandomierza, przez radom, ostrowiec i mam dużo miejsca. Jak coś to na PW bądź na nr. 512216633

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od poniedziałku do piątku po dwa przeloty dziennie dostawczakiem na trasie Biłgoraj - Lubaczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa dni, we czwartek 30.08 będę leciał z Prudnika przez Opole - Lubliniec - Częstochowę - Tomaszów Maz. - Piotrków Tryb. - Grójec - do siebie do Mińska Maz. swoim sedanem na pusto. Jeśli ktoś coś potrzebuje, dzwonić *********

Zaraz wyjeżdżam w tamtą stronę.

Edytowane przez SuVW_2006
Wróciłem, nieaktualne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kursuje między Dolnym Śląskiem a Warszawą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, potrzebowałbym kogoś kto mi przewiezie klape tylną kombi passat b5 od kolegi WojtasTDI ze Skarland do TRÓJMIASTA. Generalnie na czasie mi nie zależy ale żeby odbyło się to mniej więcej w przeciągu tygodnia max 2tygodni. Jakby ktoś miał możliwości- prosżę o kontakt na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to ze Skarżyska-Kamiennej woj świętokrzyskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś jedzie z Warszawy w okolice Wrocławia ? Była by mała część do podrzucenia (lusterko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności