Skocz do zawartości
Gość tomeks

jaka pompa paliwa do B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomeks

czesc.moj ojciec ma B3 i siadla mu pompa paliwa.ma boscha nr.0 580 453 012. jaki zamiennik moze zastosowac bo orginal w sklepie kosztuje 1580zl.morze byc tez urzywana,moze wiecie gdzie kupic. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomeks, Jaki silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już polskie zamienniki po ok. 250 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

sorry ze tak pozno.silnik 2,0 2E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie jaki silnik ma tata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks
Ponawiam pytanie jaki silnik ma tata?

to jest pasek GT z 91r. 115ps silnik 2,0 E2 nr oryginalnej pompy boscha 0 580 453 012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. intercarsu moj passat 1.8 90km ma taka sama pompe paliwa co to 2.0 115km. Jej cisnienie robocze to 1.2 bara. Pompy o cisnieniu 3 bary potrzebne sa w przypadku, i tutaj nie jestem pewien, albo silnikow 16 zaworowych albo z wtryskiem wielopunktowym. Nie jestem pewien ktore z nich. W kazdym razie ja z tego co pamietam kupilem u tego uzytkownika, taka pompe: http://www.allegro.pl/item119627942_pompa_paliwa_vw_golf_iii_passat_vento_seat_1_bar.html

 

Teraz sprawdzilem, ten silnik jest na Digifanie, czyli ma wtrysk wielopunktowy, zatem potrzebna jest pompa 3 bary:

http://www.allegro.pl/item119343565_pompa_paliwa_vw_golf_iii_passat_vento_seat_3_bar.html

zastanawiam sie tylko czemu w intercarsie oba silniki 1.8 monowtrysk i 2.0 digifan potrzebuja tych samych pomp. Hmmm. Jak na moje to "im" cos sie wydaje, a Tobie potrzebna jest pompa 3 barowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompę paliwa do swojego silnika możesz zamówić w tym sklepie .

Możesz dokładnie ją dobrać pod kątem wymaganego ciśnienia do swojego silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności