Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W Biedronkach pojawiła się nowa navigacja, bardzo taniutka, możliwa prostym sposobem do zaadaptowania pod np. Automapę, IGo, TomToma i inne. Cena rewelacyjna 229 zł, koszt rozblokowania do poziomu Windows CE - 0 zł (własna inwencja). Cena urządzenia niższa niż na Allegro!

 

s2_b.gif

 

Parametry sprzętu jak za tą cenę, rewelacyjne. Obsługuje karty SDHC (te od 4GB w górę). Dodam, że miałem okazję trzymać w ręce również jedno z najdroższych urządzeń do nawigowania, tzn. Mio DigiWalker C725 i możliwość porówania obu urządzeń (wiem, chore, ale zrobiłem to). Rożnice głównie w wykonaniu sprzętu, przekątna oczywiście na korzyść Mio (7"), prędkość działania i wrażenia z użytkowania porównywalne (z pominięciem oczywiście ekranu), TAK!, porównywalne. Prędkość działania obu urządzeń porównywalna. Bateria w Navia trzyma około 1 godz, MIO minimalnie dłużej. Czas szukania sygnały GPS porównywalny! ;)

Zdecydowałem się i Navia jeździ teraz ze mną w Passacie. ;):o:D I to żaden wstyd! ;)

 

Temat dotyczący rozblokowania tego urządzenia:

http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?t=8804

Zrezygnowałem jedynie z dolnego paska Start, gdyż był cały czas na wierzchu i przesłaniał ikony do obsługi AM w dolnej części ekranu. Za to jest drugi pasek w górnej części ekranu, wystarczający do obsługi WinCE.

Edytowane przez sipowitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam! posiadam wczesniejsza wersje w/w nawigacji i jest swietna! ja dałem 189,00PLN w Biedronce ;D ZA TE PIENIADZE JEST SUUUPER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności