Skocz do zawartości
viking

elektryczne fotele z pamiecia

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie on sie znajduje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez tak jest ze jak zaplon jest wylaczony i wciskacie "1" to fotel sie nie przestawia

Zeby sie przestawil trzeba przytrzymac 1

A gdy zaplon jest wlaczony do jak raz sie nacisnie 1 to fotel sam sie przestawia do zapamietanej pozycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem filmik przerywajacego fotela ,co moze byc przyczyną?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem filmik przerywajacego fotela ,co moze byc przyczyną?

 

 

 

Który to bezpiecznik termiczny fotela?

gdzie on sie znajduje i jakie ma oznaczenie?

Edytowane przez nizy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jednak nie bezpiecznik bo bez bezpiecznika wcale nei dziala a zamienilem od pasazera i dalej to samo.

ktos ma jakies pomysly co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące foteli. Mam Passata z 2001r i chciałbym zamontować skóry z pamieciam i podgrzewaniem jednak w stoim mam obecnie tylko podgrzewanie a fotele które wypatrzylem są z 1998r. Czy bez problemu da radę je podłączyć żeby wszystko smigalo tylko poprostu nie będzie działać pamięć bo będzie inny sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

usterka ,przerywa fotel(nie idzie ciągiem) i brak pamieci.

kody błedów takie:

57959 brak sygnalu

58215 brak sygnalu

61799 brak sygnalu

62055 brak sygnalu

59231 brak sygnalu

59488 bład mechaniczny

38240 brak sygnalu

58976 brak sygnalu

 

nie wiem co oznaczaja te kody bo nie wyswietlilo mi objasnienia i nei dadzą sie skasowac.

Ktoś cos wie i pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mozna podmienic sterownik fotela(ten pod siedzeniem) 3B1959760E  na sterownik 3B1959760A?

chodzi mi o to ze jest róznica ostatnią literka ze ja mam E a moge kupic A. czy to sie rózni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, nizy84 napisał:

Witam.

Czy mozna podmienic sterownik fotela(ten pod siedzeniem) 3B1959760E  na sterownik 3B1959760A?

chodzi mi o to ze jest róznica ostatnią literka ze ja mam E a moge kupic A. czy to sie rózni?

Pinout jest nieco inny więc wiązka również do podmiany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nizy84 napisał:

Witam.

Czy mozna podmienic sterownik fotela(ten pod siedzeniem) 3B1959760E  na sterownik 3B1959760A?

chodzi mi o to ze jest róznica ostatnią literka ze ja mam E a moge kupic A. czy to sie rózni?

Z tego co pamiętam to A jest bez CAN a E z CAN. Tak mi się wydaje jak się nyle niech ktoś poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuje wielkie za cenne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja również do swojej bory zakładam skórzane, grzane fotele z pamięcią. W tej chwili kompletuje części i składam nowe wiązki do podłączenia (wymieniam moduł komfortu na 1c0 wraz z silniczkami szyb) mam moduł, tylne silniczki, i fotele. W samochodzie siedzi już licznik full fis SE immo3. W drodze do mnie są składane lusterka od superb 12+2 Pin.  Mam tylko pytanie... jak podłączyć piny z brązowej kostki do pinów lusterka. Nie mogę znaleźć nigdzie informacji o tym lusterku. Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuję ;)

 

 

P1220391.jpg

P1220394.jpg

1512215493167984149311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Jestem w trakcie wymiany swoich foteli i lusterek na elektryczne z pamięcią.

Na innym forum prowadzę fotorelację gdyby ktoś był zainteresowany ( http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=140&t=613636 )

 

Sprawa wygląda tak ... kupiłem skórzane elektryczne fotele z pamięcią od golfa 4. Dopiero w domu zauważyłem że brakuje w nich silników przesuwania przód-tył. Udało mi się zakupić komplet wszystkich silników wraz z wiązka i modułem pamięci za 150 zł. Po założeniu silnikow i odpaleniu wszystko jest prawie dobrz3. Problem w tym że przy ciągłym trzymaniu przesuwania co jakiś czas silnik staje i trzeba zwolnić przycisk i jeszcze raz trzymać żeby ruszyło dalej.

Moduł pamięci w tych fotelach to 3B1959760E, czyli model  z CAN. Z silnikami które zakupiłem miałem moduł pamięci 3B1959760B i po przełożeniu problem znika i ruchy są płynne. Silniki pracują ciągle aż do granicznych miejsc. 

 

Teraz pytanie... Czy mogę spokojnie zostawić ten moduł z końcówką B ? Czy będzie współpracował z lusterkami z pamięcią? Bo nigdzie nie moge znaleźć o nim informacji. Wiem jedynie że nie mogę go zastąpić modelem z końcówką A bo on jest bez CAN. Moduł z końcówką B który chciałbym zostawić pracował z fotelami z pamięcią napewno bo mam również panel od nich z przyciskami pamięci.

By marcin_pesel,

Temat połączony z istniejącym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam dokładnie taki sam problem ze silnik staje i msuze puscic przycisk i od nowa uruchomic przycis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny zamienic moduł "E" na "A" :)

Edit. Ja mam A, potrzebuje "D" lub "E".

Edytowane przez Sanki16
Błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie mam chęć przerzucić fotele elektrycznie sterowane do mojego paska czy może mi ktoś napisać co konkretnie potrzebuję z dawcy aby było P&P mam możliwość wyciągnięcia przy zakupie foteli wszystkiego co jest potrzebne nie chciał bym o jakiejś pierdółce zapomnieć jak by był ktoś tak miły i mi to wylistował dwie opcje jak niżej, w moim pasku nie było ani podgrzewanych ani elektrycznie sterowanych :/ 

1. Fotele z pamiecią

2. Fotele bez pamięci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta a mianowicie za co odpowiada przewód koloru zielonego z szarym paskiem obsadzony na polu nr 1 brązowej kostki pamięci fotela? Na schemacie nie jest ten przewód uwzględniony i rzeczywiście w kostce fotela jest pusty ale mam wtyczkę idącącą do instalacji elektrycznej auta, w której te właśnie pole nr 1 jest obsadzone.

Czy mógł by ktoś obeznany w tym temacie udzielić odpowiedzi? Z góry dziękuję.

20190519_141934.jpg

20190519_141953_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2019 o 14:30, Mr. X napisał:

Odgrzeję kotleta a mianowicie za co odpowiada przewód koloru zielonego z szarym paskiem obsadzony na polu nr 1 brązowej kostki pamięci fotela? Na schemacie nie jest ten przewód uwzględniony i rzeczywiście w kostce fotela jest pusty ale mam wtyczkę idącącą do instalacji elektrycznej auta, w której te właśnie pole nr 1 jest obsadzone.

Czy mógł by ktoś obeznany w tym temacie udzielić odpowiedzi? Z góry dziękuję.

20190519_141934.jpg

20190519_141953_HDR.jpg

przw bardzo, rozpiska z canem bodajrze. bez can chyba tylko tym sie rozni ze jest nie ma can :) btw, prosiles mnie o to, ale zapomnialem, teraz tak mi sie przypomnialo.

edit. o kurde nie zauwazylem, a to nie jest linia K w starego typu sterowniku/wiazce do diagnozy vagcomem?

IMAG1442.jpg

Edytowane przez Sanki16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności