Skocz do zawartości
Gość Camell990

Podłokietnik Orginalny od b4 do b3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camell990

Witam;)

Mam zamiar zakupić do siebie orginalny podłokietnik (schowek) jaki był montowany w modelu b4.

Moje pytanie jest tego typu czy ten tunel z podłokietnikiem bez problemu pasuje do b3?? Nie trzeba nic przerabiać?? Czy tylko wyjmuje stary tunel z mojej b3 i wsadzam podłokietnik z tunelem od b4??

Nie chciał bym kupić go ażeby się okazało że nic z tego nie wyjdzie...

 

Jeżeli temat jest w nie odpowiednim dziale proszę o przeniesienie...szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem...mam nadzieję że nie trafi on do kosza:)

 

Z góry bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedź:)

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje. Ale najlepiej kupic z skora na hamulec postojowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Ale najlepiej kupic z skora na hamulec postojowy.

 

A ten plastik który jest w b3 na hamulcu ręcznym nie przypasuje do tunelu z b4??

I czy jeżeli bym nie kupił ze skórą na ręczny tego podłokietnika to taki pokrowiec np przypasuje na ręczny wtedy???http://moto.allegro.pl/item589405474_vw_golf_2_golf_3_passat_b4_komplet_tuning.html

Edytowane przez Camell990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinnien pasowac ale nie bedziesz mial takiej platikowaej zatyczki na koncu raczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na waszym miejscu zalozylbym podlokietnik od passata b5 albo audi a6. Sam tak mialem w B4. Idealnie pasowal pod reke, mozna bylo zmieniac biegi bez jej odrywania. Oryginalny sluzy jako jako podnozek dla pasazerow z tylu. Ten od paska albo z audi mocuje sie w miejsce w tylnej popileniczce. Pasuje idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja na waszym miejscu zalozylbym podlokietnik od passata b5 albo audi a6

 

możesz podrzucić jakies foto? o jaim piszesz?

tez mam zamiar zamontować sobie podłokietnik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
nie bedziesz mial takiej platikowaej zatyczki na koncu raczki

 

Chodzi Ci o ten pstryczek który się wciska aby spuścić ręczny???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51e25611f13d64e5m.jpg 54fdc2d34b6baddem.jpg afa122f21707f083m.jpg

0e6a5d9a3a5ab830m.jpg e4c356f7fbd25d1fm.jpg

 

Najlepiej pasuje ten od passata i prawdopodobnie golfa IV. Wychodzi idealnie w miejscu popielniczki. Oczywiscie trzeba tam podciac troche plastikow ale jest to potem niewidoczne. Ten od Audi A6 pasuje troskze mniej z racji tego ze podstawa jest troche inna - jednak z tych 2 wybralem wlasnie od A6.

Edytowane przez jozko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

camell mowilem Ci że pasuje na 100%!

zuczkowi chodzi o plastik na dole skorzanego mieszka ktory wciska sie w tunel:

 

136062afd9d0f8b6m.jpg

 

Twoja plastikowa rączka nie przeda sie przy podłokietniku.

Edytowane przez adiadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja o coś w końcu zapytam i odgrzeję kotleta.. ;) mam na oku podłokietnik ale z passka który jeździ i jst tam jeden kluczyk..

jak to jest z zamkiem w podłokietniku?? można dopasować zamek do kluczyka, tak jak w drzwiach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z zamkiem w podłokietniku?? można dopasować zamek do kluczyka, tak jak w drzwiach??

 

Nie lepiej i taniej dorobić od stacyjki ? koszt około 20 zł, imo Ci w takim kluczyku zbędne. Jednak jak nie masz kluczyka to można ustawić każdy zamek pod dany kluczyk - tylko koszta około 50 złotych (przerabiałem temat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie lepiej i taniej dorobić od stacyjki ? koszt około 20 zł, imo Ci w takim kluczyku zbędne.

to bym miał już trzeci kluczyk bo mam jeden do stacyjki (ori - zapas leży w szufladzie) i jeden do reszty zamków(2 zapasy).

Jednak jak nie masz kluczyka

mam kluczyk ale tylko jeden i ojciec używa w b4 (rzadko bo rzadko ale używa).

można ustawić każdy zamek pod dany kluczyk - tylko koszta około 50 złotych (przerabiałem temat)

oki, ale w podłokietniku da się to zrobić, tak jak w drzwiach?? dlaczego to kosztuje 80 zł?? opisz temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie jest tego typu czy ten tunel z podłokietnikiem bez problemu pasuje do b3?? Nie trzeba nic przerabiać??

Pasować pasuje, ponoć ostanie z ostatnich B3 już go miały* tyle że trzeba drobić stelaż montażowy (http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81568&page=4)

* potrzebne źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pasować pasuje, ponoć ostanie z ostatnich B3 już go miały* tyle że trzeba drobić stelaż montażowy (http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81568&page=4)

* potrzebne źródło

ale camell już nie pyta tylko ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oki, ale w podłokietniku da się to zrobić, tak jak w drzwiach?? dlaczego to kosztuje 80 zł?? opisz temat

 

Około 50 złotych ;) Zamek w podłokietniku jest "wyjmowalny" , a koszta są związane z rozebraniem takiego zamka przez dobrego ślusarza i odpowiednim ustawieniem wpustek (blaszek) w zamku do kluczyka którego mu dostarczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj sorki nie spojrzałem dobrze, a co do klucza to powiem Ci że chyba każdy jeden pasuje mój ori otworzył 2 inne adams miał podobnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aj sorki nie spojrzałem dobrze, a co do klucza to powiem Ci że chyba każdy jeden pasuje mój ori otworzył 2 inne adams miał podobnie

klucz z b3 też spasi?? to by było dziwne(jakbym dokumenty np. tam chciał trzymać) ale może prawdziwe. spróbuję wkrótce ;)

Około 50 złotych Zamek w podłokietniku jest "wyjmowalny" , a koszta są związane z rozebraniem takiego zamka przez dobrego ślusarza i odpowiednim ustawieniem wpustek (blaszek) w zamku do kluczyka którego mu dostarczysz.

czyli tam też są zapadki?? jeśli tak to sobie poradzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pic na wodę, fotomontaż :D Sprawdź, a się przekonasz. Dokumentów raczej w samochodzie bym nie trzymał z tego i innych względów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(jakbym dokumenty np. tam chciał trzymać)
Aż tak temu zamknięciu bym nie ufał, nawet gdyby innym kluczykiem nie dało się otworzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokumentów raczej w samochodzie bym nie trzymał z tego i innych względów

jak jestem w domu to auto może stać nawet otwarte i jest spokój. w Rz wyciągam to co cenniejsze..

Aż tak temu zamknięciu bym nie ufał, nawet gdyby innym kluczykiem nie dało się otworzyć

fakt, faktem trochę to liche..

 

ale wracajmy do zamka i nie róbmy OT bo mogę mieć z za darmo taki podłokietnik, tylko ten kluczyk...

 

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

 

i jeszcze jedno.. z raczki ręcznego jak ta skórę ściągnąć?? najpierw skóra, potem plastik, czy razem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności