Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzuciłem oryginalną mapę i nadal ten sam problem, z tym że dodatkowo strasznie długo myśli, może dlatego,że płyta porysowana. Trasy jak nie wyznaczał, tak nie wyznacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiesz wyczyścić laser? Jeżeli tak no to szkoda czasu na dalsze dywagacje a jeżeli nie umiesz lub masz jakieś obawy to szukaj kogoś kto Ci to ogarnie jakbyś był kiedyś w Opolu to mogę Ci to ogarnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Opola to niestety mam kawał drogi, ale dzięki za propozycję. No nic, będę szukał kogoś kto to zrobi, dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem taki

 

CD audio czyta dobrze, laser był czyszczony ok 2 tygodnie temu.

 

Nagrałem w trybie DVD-ROM wersję V13 i niestety nie działa

Płytka to Verbatim DVD+R DL

 

nagrywałem na BP-30N bezbłędnie przeszło

a zaś na LiteOn SHOW-1633S [najnowszy bios] wysypuje się przy 30%

 

Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, czy ktoś ma namiary na nowe mapy do mfd2 dvd? pisałem do użytkowników, którzy oferują pomoc za pośrednictwem meila ale z ich strony jedynie ciszaaa. :) skąd ściągnać aktualne mapy pl z unlockiem itp?

 

między ciszą ...a ciszą ....

Edytowane przez husky200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,wiadomość do posiadaczy MFD2DVD, właśnie weszła do obiegu V15 2017r :devil

Edytowane przez mnieteczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić żeby też mieć ?? :hmm :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co trzeba zrobić żeby też mieć ?? :hmm :hyhy

 

zainstalowac unlocka w navi, pobrac mapy, dograc pl lektora do obraz iso z mapami, nagrac mapy na plyte z odpowiednimi ustawieniami dotyczącymi booktype i to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wczesniej byl instalowany unlock do starszej wersji mapy, to do aktualnej tez trzeba?

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A dogranie lektora pl mozna zrobic w obojetnie jakim programie do edycji iso czy moze jest jakis najbardziej odpowiedni?

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. To standard. A booktype DVD-ROM?

 

atp2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainstalowac unlocka w navi, pobrac mapy, dograc pl lektora do obraz iso z mapami, nagrac mapy na plyte z odpowiednimi ustawieniami dotyczącymi booktype i to tyle

 

Bardziej miałem na myśli to skąd wziąć już gotową płytę z nową mapą .. starą i wszystkie dodatki już mam .. może ktoś mógłby nagrać za odpłatnością oczywiście ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiony passat z mfd2 dvd... Polskie menu, lektora i unlocka miał wgrany chyba już po kupnie (była płyta verbatim z mapkami 2016).. Jak sprawdzić czy wersja softu to konkretnie najnowsza? v30? Ponadto od kupna pokazuje trasę w milach na liczniku jak i nawigacji. W jaki sposób to zmienić? Przeszukałem całą navi i nie widzę takiej opcji.. Mógłby ktoś pokierować od początku? VCDS jakby co posiadam jak trzeba będzie to z poziomu kabla zrobić.

 

p.s. verbatim dl, imgburn, nagrywarka laptopowa Lenovo, prędkość 2,4x, booktype DVD-ROM, poszło za pierwszym razem i nowe mapki działają :)

 

p.s.2. nie podmieniałem nic w mapie, ściągnąłem i prosto taką nagrałem... polski lektor jest... jak to możliwe?

 

dodane:

jednak nie ma polskiego lektora :( zmieniłem też na angielski metryczny i jest wszystko w km... tylko jak teraz dograć do map ten polski lektor? znalazłem w internecie taką paczke: "MFD2_DVD_v7_PL" i są tam pliki VOICE... czy będą pasować do tej wersji mapki? są uniwersalne?

Edytowane przez bzyq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak nie ma polskiego lektora :( zmieniłem też na angielski metryczny i jest wszystko w km... tylko jak teraz dograć do map ten polski lektor? znalazłem w internecie taką paczke: "MFD2_DVD_v7_PL" i są tam pliki VOICE... czy będą pasować do tej wersji mapki? są uniwersalne?

 

Tak, podmieniasz pliki w ultraiso i nagrywasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podeśle ktoś linka? patrze na undergraund i brak info. czyzby tam jeszcze nie mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podeśle ktoś linka? patrze na undergraund i brak info. czyzby tam jeszcze nie mieli?

 

Mają, źle szukasz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności