Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Maciej1486 napisał:

Gdyby nie szło to za drobną opłatą mam mapy i PL menu :)

linki darmowe są w poście powyżej, nie trzeba za nic płacić tylko nagrać poprawnie CD, nie z dostępnością map lub softu, a jedynie z nagraniem koledzy mają problem...

16 godzin temu, wolskigrze napisał:

Czy tylko normalnie wypalić obraz na płycie ?

postępuj wg. instrukcji, która jest na forum tym lub innych np. http://traxter-online.net/aktualizacja-oprogramowania-nawigacji-mfd2-w-vw-passat-b6/
 

ps. to na pewno działa, robiłem to u siebie i navi pracuje bez zarzutów, początkowo miałem komunikat o tym, iż płyta DVD jest nieprawidłowa, zrobiłem jeszcze raz unlock wyłączyłem i włączyłem radio i wtedy płyta ruszyła...

Edytowane przez kruszan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa rodzaje obrazów map do MFD2 ,dvd2-EUR_2017_VX v1 PL-6,7GB oraz drugi dvd2-EUR_2017_VX v1 PL 6,46GB teraz ,który wybrać do wypalenia ? Poprzednio miałem mapę dvd2-EUR-VX-2014-ViaMicheli v1 ?

Nagrałem już kilka płyt i lipa, co może powodować taki stan ? Nagrałem już nie jedną płytę do RNS-E ,więc  sprzęt i płyty mam dobre,ale może to ...ViaMichali ma być ? Ma ktoś jakiś namiar na takie mapy !

Edytowane przez jan972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 29.11.2017 o 19:00, wolskigrze napisał:

Czy mógłby ktoś krok po kroku opisać jak nagrać płytę 

Musisz mieć dobrą nagrywarkę która zrobi że płyta będzie imitować tłoczoną (DVD-ROM) próbowałem to na różnych kompach, dopiero udało się na 10letnim łapki, nagrywam z prędkością x1. Bez DVD-ROM nie pójdzie 

Edytowane przez przemas1964
Mało informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy do nawigacji MFD2 wer jak na zdjeciu  jest mozliwosc wgrania lud dokupienia mapy aby widok byl w 3D?

MFD.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zapytanie co trzeba zrobić w tej mapie _Blaupunkt_EX_V_VX_2018_V16 żeby był jezyk polski , bądź jak ktoś ma gotowca to byłbym wdzięczny. Ogólnie mam tą mape w ENG jak coś to PW zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy są już jakieś informacje na temat mapy v17 na rok 2019? Zawsze pojawiała się w okolicach listopada, grudnia. Póki co nie widać nic na horyzoncie, czyżby zaprzestano wsparcia MFD2 DVD i aktualizacji map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe mapy już sa ale na necie jeszcze nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa v17 na 2019 już dostępna w sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, esowa napisał:

Mapa v17 na 2019 już dostępna w sieci ;)

Filip, może jakieś szczegóły na priv :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link będzie niezgodny z regulaminem forum, ale po wpisaniu w google:

VW RNS MFD2 DVD Blaupunkt EX-V VX 2019 V17 Europa filecrypt

...znajdziecie pewne niemieckojęzyczne forum z linkami.

Nie ma polskiego lektora, ale wystarczy wypakować plik iso 7zipem, podmienić 8 plików w katalogu VOICE (lista poniżej) z dowolnej starszej wersji PL, spakować z powrotem do ISO np. ImgBurn (jako ISO9600) i nagrać na DVD DL.

Pliki lektora do podmiany (od 2009r są te same w każdej wersji):

V01_007B.PKG 
V01_007B.SNT 
V01_007M.PKG 
V01_007M.SNT 
V01_N07B.PKG 
V01_N07M.PKG 
V01_T07B.PKG 
V01_T07M.PKG 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dziala jedyne co zauwazylem to nazwy miast w jezyku polskim / jezyk niemiecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem Passata B6 2006 2.0TDI(140) i niestety sprzedawca nie miał płyt do tego radia a więc nie działa połowa rzeczy .I tu prośba do was ską pobrać najnowsze oprogramowanie v30,unlock,i mapy v17. Za pomoc z góry dziękuję Paweł

Ps.Zdjęcie tylko jaki to model MFD .A soft jest stary :(

Pspolskie-menu-lektor-mapa-vw-mfd2-dvd-rns2-v15-podkarpackie-debica-455355985.thumb.jpg.c8136183abe95dccaf56be59029a8c5b.jpg

Edytowane przez BoZo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz soft v30 bo inaczej bys polskiego nie mial, nawet softa nie dotykaj a mapy to google i napewno znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest ostatnia mapa na to radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odkopię trochę temat. Mam problem, podczas aktualizacji softu do V30 pojawił się błąd: 

"Error

Timeout error"

Po chwili resetuje sie radio, pojawia sie napis: Initiazlization i po kilku minutach ponownie Error.

Miał ktoś kiedyś podobny problem? Uda sie jeszcze uratować Navi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności