Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczone przez dee_jay

Podeśle ktoś linka? patrze na undergraund i brak info. czyzby tam jeszcze nie mieli?

Mają, źle szukasz

 

Tam mają.

 

Byłby ktoś uprzejmy i podesłał pliki lub źródło z polskim lektorem do podmiany? Gdzieś miałem ale się zawieruszyły :D

 

 

Załatwione, dzieki :)

 

 

Pytanie dla wtajemniczonych ;) Czy moge zamontować obraz płyty skopiować sobie pliki na dysk, zamienić voice i stworzyć nowy obraz po czym będzie wszystko fikać czy też obraz zawiera jakieś pliki boot i musze zachować oryginalny obraz płyty?

 

Wystarczy do tego ImgBurn? Wiem, że było pewnie milion razy :P

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak,po prostu za pomocą ultra iso/power iso nadpisujesz te kilka plików w folderze voice ,zapisujesz całość jako obraz i tyle.Potem wypalasz przy pomocy imgburn pamiętając o zmianie booktype na DVD-ROM(inaczej nie ruszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elegancko :) dzięki

 

Nagrane. Hula ok, tylko po wgraniu lektora w PL i po wyznaczeniu trasy powiedziało zamiast "trasa jest kalkulowana czy tam obliczam trase"

 

 

"szesnaście trasa głośniej"

 

Chyba jest coś nie tak z tym lektorem :D podrzuci ktoś inne pliki?

Edytowane przez dee_jay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mógłby ktoś podać jakieś aktualne linki do v15, lektora i wszystkiego co potrzebne do aby nawigacja stała się działającą nawigacją. Mam płytę jeszcze z 2009 i potrzebuje kompleksowej pomocy w przejściu aktualizacji tego zacnego urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nikt Ci nie poda ;) napisz PM do kogoś :) gdyby ktoś miał jakieś problemy z nagraniem moge w wolnej chwili nagrać komuś i podesłać pocztą. Gdyby ktoś miał problemy z nagrywarką a nie jak komuś nie chce się poczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich jestem nowa na forum i na imię mam Agnieszka. Kupiłam właśnie passata B6 z 2006 r. 2.0 170KM w dieslu i niestety w mojej nawigacji nie ma płyty. Upewniłam się tylko, że jest to na pewno DVD. Mam do Was ogromną prośbę o podesłanie mi linków do unlockera i najnowszych map i wytłumaczenie mi krok po kroku na pw co i jak mam zrobić. Pozdrawiam serdecznie i bardzo z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich jestem nowa na forum i na imię mam Agnieszka. Kupiłam właśnie passata B6 z 2006 r. 2.0 170KM w dieslu i niestety w mojej nawigacji nie ma płyty. Upewniłam się tylko, że jest to na pewno DVD. Mam do Was ogromną prośbę o podesłanie mi linków do unlockera i najnowszych map i wytłumaczenie mi krok po kroku na pw co i jak mam zrobić. Pozdrawiam serdecznie i bardzo z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam

 

1000 razy było już pisane na forum co jak gdzie i jak zrobić krok po kroku ale po co szukać.... lepiej pisać nowe posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam nowa mape v15 na mfd2 dvd radio spolszczone i odblokowanie ale za cholere nie umiem nagrac mapy na dvd to znaczy jak nagrywam to mi jej nie czyta. Niby w alcoholu i imgburn ustawiam na dvd-rom ale nic z tego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów i koleżanki. Znajdzie się miła osoba i wyślę mi na priv aktualne mapy oraz spolszczenie do MFD 2. Byłbym wdzięczny jeszcze za szczegółowy opis jak nagrać i wypalić płytę aby wszystko śmigało jak należy. Dzięki i pozdrawiam :hurra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A może ktoś napisać dokładnie jak sprawdza się wersje softu jaki jest w nawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś napisać dokładnie jak sprawdza się wersje softu jaki jest w nawi ?

 

1)wcisnij NAV

2)settings

3)syst.settings

3)fact.settings i trzymac okolo 5-10 sec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o link, najlepiej nie chomikowy... Bo za ten transfer chcą krocie, chyba, że jest ktoś z Łodzi i poratuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v.15 szukajcie u mnie na gryzoniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki wolne ale są też darmowe:

pliki lektora zaimplementowane są już w obraz mapy, trzeba jedynie jeśli ktoś nie posiada wgrać soft v30 + unlock

https://mega.nz/#!4CRgUbpS!Q4xPFG81mk77wOkiF6HwMBrwiGUDoRvT6eoCpifwwis

https://mega.nz/#!oHAkgYjB!BVZEh4YqVvs4BeiQfoc62k5CdMe_MyBorBSEN2sOXHE

Edytowane przez kruszan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Mam softa v30 PL oraz mapy najnowsze (v15). Problem polega na tym że nie mam sprzętu na którym to mogę nagrać. Wypaliłem już 7 płyt i żadnej nie czyta MFD2. Używałem odpowiednich ustawień i prędkości. 

Jest ktoś ze śląska kto mógłby mi nagrać mapy? Ewentualnie mogę wysłać mapy i płyty, aby ktoś poratował odpowiednią nagrywarką :) Będę wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś krok po kroku opisać jak nagrać płytę 

 

Czy tylko normalnie wypalić obraz na płycie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL menu mam:D a mapy dopiero próbuje nagrywać

 

Edytowane przez wolskigrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności