Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś już testował wersję v10? Dużo różni się od v9?
Moim zdanie zmiany "kosmetyczne". Nie spotkałem się z drastycznymi zmianami albo nowościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również. Tym bardziej że w wielu przypadkach w dalszym ciągu brak dróg które powstały ponad 2 lata temu. Mówię tutaj o lokalnych drogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, myślałem że już może chociaż A2 pociągnęli od Wawy do Strykowa ;) i choć trochę nową A1(s1) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet a4 szarów- brzesko. nie mówiąc dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem praktycznie zmian w wersji v10, jedynie drobna kosmetyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, myślałem że już może chociaż A2 pociągnęli od Wawy do Strykowa i choć trochę nową A1(s1)

Przecież jest ze Strykowa do W-wy i ze Strykowa do Kowala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś już testował wersję v10? Dużo różni się od v9?

Dwa lata droga od lotniska do rębiechowa (wioski), w stronę miszewa jest zamknięta (nieczynna, częściowo zlikwidowana), a na mapce cały czas widnieje i navi chce po niej prowadzić :( jak na razie nie zauważyłem, żadnych zmian.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polskie Menu do MDF2 DVD (podobno z polskimi znakami) nie testowalem bo auto zona przejela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polskie Menu do MDF2 DVD (podobno z polskimi znakami) nie testowalem bo auto zona przejela

to jak już bedziesz testował to daj znać jak to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to konkretnie nagrać na płytę ... niby wypaliłem przez ImgBurn i po włożeniu do navi nic się nie dzieje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś jest w okolicy złotowa i pomógł by wypalić płytę z nową mapą proszę na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vwddon

Witam. Ma ktoś z was namiary na wersję v10 ze spolszczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na mojego choma .Wystarczy podmienić pliki vioce z katalogu Data, odpowiednio wypalić i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na mojego choma .Wystarczy podmienić pliki vioce z katalogu Data, odpowiednio wypalić i działa.

 

Dzięki kolego.

Podpowiedz tylko skąd wziąć pliki PL do tej podmiany?

W katalogu DATA -> VOICE podmieniamy wszystkie pliki? Na jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W katalogu DATA -> VOICE podmieniamy wszystkie pliki? Na jakie?

 

Jakbyś przeczytał wątek od początku to na poprzedniej stronie i wcześniejszych kilkakrotnie to już opisywałem.Ne będę zaśmiecał forum powtarzającymi się wypowiedziami.(Podmieniamy pliki z końcówką B i M ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zadać to pytanie tutaj bo nie mogę zalozyc swojego tematu. Moze mi ktos powiedzec co to za model i skąd pobrać firmware do niego. To jest VW Phaeton z 2008 roku ale niby model juz na 2009 i przyjmuje DVD.

 

To nie moje auto i nawet nie wiem jak sprawdzić na tym radio wersję softu. Szukam już 3 godzinę i tylko znajduję o wersji RNS510. A tutaj? Jak sprawdzić firmware? Chodzi mi o to ze ściągam mapy 7921 i dowiedziałem sie ze nie pójdą póki nie zaktualizuję firmware. Prosze o pomoc bo naprawdę szukałem ale o tym modelu nic nie znalazłem.

 

 

http://imgur.com/33eitGc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to do phaetona włożyli rns810 Phaeton_RNS-810.jpg

 

Niestety nie wiem jak się nazywała poprzednia nawigacja. Ale próbuj może od mfd2

 

3d0035008 taki ma nr ta co Ty podałeś

 

Phaeton Infotainment System

 

 

Tutaj masz jescze inf: http://gpsunderground.com/forum/volkswagen-seat-skoda/3130-help-phaeton-year-2008-a-2.html

Edytowane przez korexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to nie jest to. W ogóle ten znajomy ma to zrobione tak, że na konsoli ma tylko ekran a płytkę wkłada się w schowku. Ma tam po lewej zmieniarkę a po prawej wejście na DVD. Niestety wypalenie tego 7921 co pobierałem skończyło się fiaskiem bo nawet płyty nie rozpoznało i wciąż prosiło włożenie płyty. On powiedział ze nie ma dysku twardego i wciaz musi być płyta wlozona. Ma wersję V1 jeszcze bez mapy Polski a przeprowadza się z Niemiec do Polski i zawołali mu w serwisie 200 Euro.

 

Prosiłbym kogoś obeznanego z tym urządzeniem o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności