Skocz do zawartości
Gość bobik1

Jak to jest z lemforderem z inter cars?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobik1

Potrzebowałem wymienić dwie poduszki silnika.Pojechałem do ASO.Koszt 2 sztuki 715 zł.Pytam sie gościa jakiej to firmy,on mówi że orginalne.Domyśliłem sie że lemfordery,ale lemfordery można kupić poza ASO pewnie troche taniej.Pojechałem do Inter Carsu.Pytam sie czy są poduszki lemforder?Oczywiście 680zł.za dwie.Dobra biore.Patrze gość niesie, z daleka widze na pudełku jak wół lemforder ,otwieram a w środku poduszki corteco.Pytam sie o co chodzi?Jeden z nich zdziwił sie wielce i nie wiedział jak to możliwe a drugi mówi że oni nie mają wpływu co im pakują w te pudełka,raz corteco raz lemforder.Ja ich pytam to dlaczego płace jak za lemfordery a dostaje corteco skoro poduszki corteco mają również w swej ofercie a ich koszt to 450 zł. za dwie.Czyżby 250 zł.kosztowało opakowanie.Ostatecznie

nie kupiłem nic.

Czy ktoś z was mógłby powiedziec o co chodzi i co to za firma corteco.

Czy w ASO też mogą wcisnąć corteco.A może to po prostu cwany magazynier wyją z pudła lemfordera a włożył corteco.Z góry dzięki za odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

widze ze nie tylko mnie chcieli wydymac. ja natomiast dostalem czesci uzywane a zaplacilem jak za nowe. byly po regeneracji. ale cholera wie co oni tam wcisneli. numery byly zeszlifowane i pozostalo tylko ori pudelko od lemfordera. oddalem to badziewie i od teraz zawsze bede sprawdzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie kupuje czesci w duzych sklepach z czesciami zamiennymi. Kupuje tylko w mniejszych sklepach gdzie dbaja o klienta lub w serwisie.

Sam juz sie nie raz przejechalem na takiej sieci, ostatnio zaproponowano mi w takim sklepie przegub za 380 zł podczas gdy w innych sklepach i na allegro sa po 220 te same i za tyle kupilem.

Podmienianie czasci to tez praktyka w takich sklepach, zawsze jak sie ktos kapnie moga powiedziec ze nie zwrocili uwagi bo przeciez tyle tego maja i nie sprawdzaja..... a w rzeczywistosci pracownicy maja conajmniej druga wyplate z tego procederu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corteco to bardzo dobra firma. Był jakiś czas temu temat o poduszkach i również pojawiało się Corteco w rozmowie na forum. Poduszek Lemforder nie robi sam tylko właśnie Corteco robi dla niego. To tak jak w pudełkach z napinaczami firmowanymi przez Ruville- można w środku znaleźć zarówno produkty INA, SKF jak i Litens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lemforder robi dla corteco, może corteco dla lemfordera, w każdym razie na każdym produkcie lemfordera jest odciśnięte logo (sowa czy coś takiego)

 

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:56 ----------

 

dodam jeszcze, że generalnie kupuję części w intercars i trzeba po prostu sprawdzać co jest w pudełku przed kupnem. Jak ktoś kupował w IC to wie że nie ma u nich żadnego problemu ze zwrotem części (nie trzeba nawet podawać powodu, tylko podpisać się na kartce), a części można przynieść w dowolnym pudełku/siatce/papierku lub w ogóle bez opakowania. Myślę że stąd mogą brać się różne produkty nie swoich opakowaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Lem poprostu w tym wypadku jest pakowaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o IC chodzi, to ja zawsze jak byłem tam kupić coś właśnie lemfordera czy lobro czy coś innego markowego, to mimo że na ich stronie w katalogu wszystko jest w rozmaitym wyborze i dużym stanie magazynowym (niewiadomo gdzie), to zawsze padała odpowiedź sprzedawcy "nie ma". Na pytanie - a co jest, słyszałem zawsze "topran albo 4max" :636:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności