Skocz do zawartości
zuse

OFERTA turbin do PASSATów z Tune-Up, rozne moce.

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie jak się mylę niech mnie ktoś poprawi (info z forum zaczerpnięte) .

 

Co do turbinki to powinna pasować bez jakiś problemów, natomiast jeżeli chodzi o osiągi dopiero po ingerencji w soft odczujesz zmiany. Ja do swojego (130 KM) wstawiłem mocniejsza turbinkę . Teraz muszę zrobić virusika bo nie da się jeździć samochodzikiem. Straszne "turbodziury" są :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka turbine do mojego passska ... chce wieksza, bo mam standart. I co jeszcze musze wymienic...?? czy musze wymieniac kolektor???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka turbine do mojego passska ... chce wieksza, bo mam standart. I co jeszcze musze wymienic...?? czy musze wymieniac kolektor???

 

zobacz projekty kolegi "Mareczek" i "Arturoski" oni mają motory 1.8T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PO zalozeniu sprzegla od p. Radzikowskiego (www.sprzegla.com), dotarciu sprzegla i godzinnym poprawianiu softu (wielkie dzieki dla firmy Tune-Up z GDANSKA), hamownia wyplula TO:

 

 

wynik MEGA !! fajny:635:

 

efekt osiagniety na TURBOSPREZARCE nr.: 4

wykres hamownia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny moment :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala dygresja z uzytkowania "produktu" nr.: 4

 

dmuchawka ta zasysa jak odkurzacz !! masakra !! dzis sobie obejrzalem moj filterek powietrza. Znalazlem: kamienieiach liscie robactwo piach + mnostwo innego syfu !!

 

Chyba bede musial skrocic okrec wymian filtra do "co 20000" km i czesciej go trzepac.

Edytowane przez zuse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mala dygresja z użytkowania "produktu" nr.: 4

 

dmuchawka ta zasysa jak odkurzacz !! masakra !! dzis sobie obejrzalem moj filterek powietrza. Znalazlem: kamienieiach liscie robactwo piach + mnóstwo innego syfu !!

 

Chyba bede musial skrocic okrec wymian filtra do "co 20000" km i czesciej go trzepac.

 

Strasznie długi ten "skrócony" okres pomiędzy wymianami filtra. Nie lepiej wymieniać zawsze tak jak olej czyli co 10-15 tys. km??? Wiem wiem, że teoretycznie można rzadziej, ale weź pod uwagę, że to nie koniecznie turbina tak zasysa tylko tyle syfu leży na drodze u nas. W Niemczech jest trochę inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dmuchawka ta zasysa jak odkurzacz !! masakra !! dzis sobie obejrzalem moj filterek powietrza. Znalazlem: kamienieiach liscie robactwo piach + mnóstwo innego syfu !!

zuse, jaja sobie robisz? ;) o hamulcach to pamięta i krzyczy, że tylko od S6, bo inne nie hamują... a raz na dwa tygodnie filtr powietrza przetrzepać to już nie ?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,bez przesady że to się syf od większej sprężarki,chyba ze lubisz się podniecać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mala dygresja z użytkowania "produktu" nr.: 4

 

Chyba bede musial skrocic okrec wymian filtra do "co 20000" km i czesciej go trzepac.

 

 

:eek::eek::eek::eek:

 

no to dałes do pieca:) co ile w taki razie wymieniasz/wymieniałeś filtr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam co wymiane oleju (15kkm) przecież majątek ten filtr nie kosztuje ... do tego co jakiś czas otwieram puszkę żeby go wytrzepać z piachu i calego syfu który się tam dostaje ... to nie tylko Twoja suszara działa jak odkurzacz ... na serii też się szybko brudzi, kwestia gdzie się jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana zgodnie z zaleceniami producenta, nie popadam w obledy nadgorliwosci.

 

aaa zasysa duuzo mocniej. Cisnienie doladowania wzroslo, z ori 1,37 bara do 1,8 bara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności