Skocz do zawartości
KIZIOR

Separator jak podpiac?

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam pytanie,mam slaby zasieg w radiu,chcialem zamonowac separator.patrzylem na allegro no i trzeba wpiac w niebieskie kabelek,ale o to chodzi ze posiadam tam tylko cztery kable liczyc od srodka kostki iso i wszystkie w jednym kolorze i po jednej jak i po drugiej stronie kostki 2 wtyczki sa puste,i nie wiem gdzie mam wpiac ten separator,pomozemi ktos??okablowanie kotek iso jest orginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jakie masz radio? Może wrzuć jakąś fotkę tej kostki to będzie łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radio mam blaupunkta, tutaj jest przykladowe zdejcie tego radia (http://www.frazpc.pl/b/73865) troce pozno i ciemno zeby robic zdjecie kostki no ale proso wytlumaczyc,z kotki iso w sumie wychodzi 8 kabelkow,cztery sa zajete patrzac od srodka,a cztery sa wolne czyli dwa wtyki z jednej strony kostki i dwa z drugiej strony,i nie wiem jak mam zrobic zeby dopbrze wpaic separator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże:

kostka_1504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo,wytlumacze to moze tak,patrzac na kostke iso glosnikowa tylko mowie o kostce iso tej co podaje prad to ja mam zajete w kostce proadowej jakby prawy przod i lewy przod tam mam wlasnie wpiete 4 kable te pradowe,i nie wiem gdzie mam wpiac separator

 

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

nadal prosze o pomoc......moze ktos mial taki przypadek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Miałem ten sam problem-dużo szumu spowodowane słabym sygnałem, po wymianie radia na nie fabryczne.Kupiłem separator i podłączyłem kabelek separatora, do niebieskiego wychodzącego z radia(chodzi o to aby dać 12v na separator,obojętne czy bezpośrednio z zasilania radia,czy też na przewód który zasili napięciem separator dopiero po włączeniu radia).Ja wybrałem to drugie połączenie,bo wzmacniacz który znajduje się przy antenie nie dostaje napięcia non-stop,tylko w momencie włączenia radioodtwarzacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnei tak zrobilem,pomierzylem i wyszlo mi gdzie jest plus przychodzacy po wlaczeniu stacyjki no i jest lepiej z tym radiem,nie do konca jak powinno byc ale duzo lepiej,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności