Skocz do zawartości
slawek83

ułamany plastik przy sterowniku szyb od drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przy rozbiorze drzwi od kierowcy przez przypadek ulamalem plastik ktory podtrzymuje sterownik otwarcia szyb. przyklejalem juz klejem super glue ale i tak po czasie nie trzyma a jak zlapie za uchwyt to zaraz ze sterownikem wyciągnie sie i lata i caly poluzowany jest

i mam pytanie idzie to jakos zamontowac czy jest specjalny klej zeby jakos to usztywnic zeby trzymalo czy inna kombinacja bo na stale nie moge tego zamontowac.........prosze pomózcie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy panel. Koszt w ASO 58 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ile moze kosztowac caly plastik drzwi przednich do passata b5 2002 ?? kupilem auto i jest on troche zdezelowany a na necie nie moge znalesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ile moze kosztowac caly plastik drzwi przednich do passata b5 2002

Jeśli pytasz o tapicerkę drzwi, to koszt około 1150 PLN w ASO VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam przy rozbiorze drzwi od kierowcy przez przypadek ulamalem plastik ktory podtrzymuje sterownik otwarcia szyb. przyklejalem juz klejem super glue ale i tak po czasie nie trzyma a jak zlapie za uchwyt to zaraz ze sterownikem wyciągnie sie i lata i caly poluzowany jest

i mam pytanie idzie to jakos zamontowac czy jest specjalny klej zeby jakos to usztywnic zeby trzymalo czy inna kombinacja bo na stale nie moge tego zamontowac.........prosze pomózcie

 

masz panel na 2 czy 4 szyby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowiue podepne sie do kolegi mam problem ze sterownikiem pszedniej szyby pasazera tzn.szyba niereaguje na otfieranie ani zamykanie po resecie kompa dziala ale z modulu komfortu slychac pykanie dopuki pyka szybka dziala jak pszestanieto jusz nie prosze o rade co moze bys pszyczyna takiego stanu Sory dla kolegi jestem nowy i narazie tylko tak mogo sie pokazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowiue podepne sie do kolegi mam problem ze sterownikiem pszedniej szyby pasazera tzn.szyba niereaguje na otfieranie ani zamykanie po resecie kompa dziala ale z modulu komfortu slychac pykanie dopuki pyka szybka dziala jak pszestanieto jusz nie prosze o rade co moze bys pszyczyna takiego stanu Sory dla kolegi jestem nowy i narazie tylko tak mogo sie pokazac

w tym temacie masz opis jak sie do tego dobrać

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=58529 , sprawdź prowadnice, może coś tam pyka, bo w module nie ma co......... jedynie w silniczku drzwi, a dokładniej płytce sterującej.. jest tam taki przekaźnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank w module wyjolem go nawieszk ze skszyneczki i jak szyba dziala to pyka po wyjeciu tej duzej kosci co jest pszy sterowniku szbby pszestaje dodam ze wielu elektrykow to ogladalo i nikt nic nie zdzialal tylko glowami krecili

 

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

 

dodam ze na krutko silnik tesz smiga pszy podnoszeniu badzopuszczaniu tesz wszycho ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wyciągnij skrzynkę modułu, ściągnij pokrywę i pooglądaj wkoło, może znajdziesz przyczynę ale to jakiś przekaźnik tam pyka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od niedawna jestem wlascicielem pasata po powodzi. Po zalaniu mam problem z ukladem ABS i ASP po podpieciu do waga wyswietla sie komunikat o bledzie 18036 magistrala can brak sygnalu z czujnika kata skretu brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem. Akumulator byl rozlaczany. Jezeli ktos wie cos na ten temat prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na disiaj wysyarczy pomyslcie koledzy bo to jusz oststnia nadzieja w was dodam ze modul jest suchy kable tesz ok. z gury dzieki za rady modul pszeniesiony pod kierownice niema mowy o wilgoci

Edytowane przez gumisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Od niedawna jestem wlascicielem pasata po powodzi. Po zalaniu mam problem z ukladem ABS i ASP po podpieciu do waga wyswietla sie komunikat o bledzie 18036 magistrala can brak sygnalu z czujnika kata skretu brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem. Akumulator byl rozlaczany. Jezeli ktos wie cos na ten temat prosze o pomoc

do końca był wysuszony? sprawdzałeś w jakim stanie jest instalacja..? bo ja ostatnio u siebie się zdziwiłem.. w podpisie możesz zobaczyć mój temat i instalacje w jakim była stanie.. (a to tylko wilgoć z deszczu)

a jeśli są suche, to być może czujniki mogą być walnięte, bo raczej zwykłe wysuszenie im nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Od niedawna jestem wlascicielem pasata po powodzi. Po zalaniu mam problem z ukladem ABS i ASP po podpieciu do waga wyswietla sie komunikat o bledzie 18036 magistrala can brak sygnalu z czujnika kata skretu brak osprzetu/nie zwiazany ze sprzetem. Akumulator byl rozlaczany. Jezeli ktos wie cos na ten temat prosze o pomoc

brak sygnalu z czujnika kata skretu
tu leży twój problem w taśmie w kierownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko gablota patryk moj jest czarny wracając do problemu modul suchy instalacja tesz ok jak słychać pykanie to mruga swiatelko nad głową i w dżwiach udolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gumisiek, na Miłość Boską!!

Zainstaluj sobie Firefoxa, albo pisz w Wordzie i wklejaj, bo Twoje posty to po prostu szczyt niedbalstwa, olewstwa i braku szacunku dla czytających!

 

Koniec OT.

 

Na mój gust masz gdzieś przebicie na masę - stąd miganie lampek, które sterowane są minusem.

Silnik po wyjęciu działa, bo nie robi zwarcia nie będąc zamontowanym.

Przejrzyj kable czy nie są przetarte, obejrzyj dokładnie mocowanie silniczka, a także kostkę, która do niego wchodzi. Możesz też kostkę przedmuchać kompresorem lub sprężonym powietrzem - może dostała się jakaś kropla która robi bałagan.

Edytowane przez randall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jusz robiłem nic niedało ale dżięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności