Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MaTT_ZST

Czyli obejdzie się bez dystansów u mnie? Koła nie będą za bardzo "wklęsłe"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori od B5 jest 7 z et 45.

Tu jest 7.5 z et 47.

Od środka będzie więc głębiej o 8mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako że nie mogę zrobić nowego tematu piszę tutaj...

 

Chodzi o to że kupiłem sobie Passata B5 98rok 1,9TDI czerwonego:) Jest u lakiernika do poprawek zderzaków:)

Technicznie jest ok, ale chciałbym kupić felgi i tutaj mam pytanie co polecacie?

 

Chciałbym 16' 5x112 ET35 najlepiej czarne zeby do czerwonego pasowały:) Chcialem spróbować firmę Hijoin albo dean weels ale odradzono mi tutaj na forum:)

 

Wiec co polecacie? dużo dziur, szybka jazda...więc coś wytrzymałego... OZ, bbs? Rial? Borbety? Rondal? czy cos innego? prosze o pomoc:)

Jeśli ktoś chciałby więcej info podać bądz trochę mi pomóc można pisać na gg -> 7164235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawców,

Czy te felgi założę do B5 Fl http://tablica.pl/oferta/oryginalne-felgi-16-a3-a4-a6-z-oponami-205-55-16-CID5-ID2DknX.html#302f7aa4ba;r:3;s:303

 

Czy będzie coś potrzebne,pierścień centrujący,dystanse?

 

sorki...ET 42

Edytowane przez hulek84
uzupełnianie danych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma poddanego ET, ale wydaje mi się że powinne być ok:)

Raczej jakieś nietypowe Alu tylko nie pasują przy rozstawie 5x112:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec co polecacie? dużo dziur, szybka jazda...więc coś wytrzymałego...

 

Nissan Partol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o felgi kolego:) nie o Auto:P

 

Cięzko znaleść coś ciekawego, zwlaszcza że szukam do czerwonego paska, czyli chce czarne:) i ta wytrzymałośc, wszędzie chiny:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy to podejdzie i niebendzie haczyc auto z opisu zawieszenie seria 225 / 55 R 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a czy do B5 podejdą takie fele?

 

felgi borbet-t 5x100 16x9 et35

912236_542472369138386_1926493558_n.jpg

 

Wiem że musze założyć śruby pływające ale czy podpasują ? Nie znam się na tym, proszę o pomoc :)

 

 

Kożystał ktoś z tego kalkulatora? http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi

Edytowane przez klexiuZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śruby pływające nie zmienią 5x100 na 5x112...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śruby pływające nie zmienią 5x100 na 5x112...

 

Wg aukcji na allegro zmienią... a może i nie, chodziło o 5x110 :(

Edytowane przez klexiuZST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy czy felgi o parametrach 17/7,5/ft 45 beda pasowac do passata b5 3b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam felgi Dezent ET-35 pierścienie oczywiście są to jest jasne, mam dylemat czy kupić śruby czy mogą być oryginalne ze stalówek w wulkanizacji powiedzieli że będą pasowały, spec od felg powiedział że muszę dokupić śruby kulowe jak na stalówkach takie posiadam,kto ma racje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to i ja się podepnę z trochę dziwnym pytaniem, otóż mam 2 komplety kół: na zimę i na lato:

  • zima

    stal ->6Jx15 ET37 (jakieś VW)


    guma
    ->
    195x65 R15


  • lato

    alu ->8Jx17 ET36 (jakieś Aluett)


    guma
    ->
    225x45 R17, ta wiem, szerokie strasznie


 

Zawieszenie obniżone wg springów o ok. 5cm, ALE zimą auto pięknie leży, a jak założę alusy to leci dobry 1cm w górę i wygląda jak koza :-P

Ktoś umie wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Za szerokie opony?

Muszę letnie oponki wymienić i chciałbym żeby nie wyglądał jak koza na nich, jakie opony dać? Może dystans jakiś do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zarzucone fele 17", 8.5" szerokości plus opona 245/45 i nic nie trze nie puka:) A zawias przód 5cm niżej a tył 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitac, mam teraz 16 cali stalowe koła et37 na oponie 205/55 i przy max skrecie haruje mi oplastik w nadkolu (na dole) jutro jade ogladac alu ronal z audi a8. 18" szer. 8" et 48 na oponach 225/40 moje pytanie jest takie: czy wejdą do paska? Bede potrzebowal dystansów? zależy mi na szybkiej odp i konkretnej

 

sory za pisownie pisze z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Mam takie pytanie takie felgi chcę dać z oponami zimowymi 195/65.3223165933_2.jpg Rozstaw śrub 5x112 mm,ET39,piasta 57,1 mm,7Jx15''. Będzie to w pasku wszystko pasowało ? chodzi mi czy nie będzie gdzieś tarło ? Teraz mam ET45.

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zarzucone fele 17", 8.5" szerokości plus opona 245/45 i nic nie trze nie puka:) A zawias przód 5cm niżej a tył 6.

 

No to Twoja konfiguracja oznacza ~1cm średnicy więcej od wymagań fabryki -> Licznik Cię okłamuje i jedziesz szybciej niż pokazuje (oczywiście nie wiem jak bardzo ;-) )

A co najważniejsze, dzięki grubszej oponie Twoje nadkole jest "bardziej wypełnione" wizualnie.

Jakie masz ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności