Skocz do zawartości
zejnowski

Oświetlenie kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie zagmatwany Twój opis...

Włącznik lampki ma trzy położenia i w którym występuje problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w którym występuje problem?

 

W ty, który odpowiada, za reakcję na ruch drzwi. Nie pamiętam strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość s@ndał

witam jestem nowy i chciałbym zapytać podłączałem lampke od w8 do paska i podłaczyłem ją wg schematu, ale wystąpił problem a mianowicie nie działa prawidłowo włacznik tj. na srodkowej pozycji swieci non stop a powinien gasnąc natomiast w pozycji ciągłego swiecenia wyłacza z opóżnieniem po zamknięciu drzwi i razem z oswietleniem kabiny gasną podswietlone przyciski i diody(ambiente). prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może mi ktoś opisać do czego służą te dwie czerwone diody, przy pokrętle od szyberdachu, dlaczego razem z białym oświetleniem są też czerwone diody i do czego służą te 19 otworów na panelu. Auto takie kupiłem, może to jest od innego modelu ? Poprzedni właściciel chyba modyfikował oświetlenie wewnetrzne bo są tez założone listwy diodowe w drzwiach przednich- oswietlaja ziemię po otwarciu.

DSC_0306.jpg

Czekam na jakies info :kawka

DSC_0309.jpg

DSC_0307.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie czerwone diody to oświetlenie ambientowe - rzuca delikatne światło w okolicę mieszka dz. zmiany biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem, czyli te diody są tylko dla efektu wizualnego ? Jeśli chodzi o otwory to ponoć może być w nich mikrofon od zestawu głośnomówiącego, bo takie był montowany w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności