Skocz do zawartości
zejnowski

Oświetlenie kabiny

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem wersje z i bez szyberdachu różnią się.

Ja od dłuższego czasu choruje na te diody. Dają super efekt w B6. Jakby była 50zł tańsza to bym brał. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy ktoś widział takie, tylko, że z pokrętłem od szyberdachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapisz wiadoość do gościa, jak kupowałem od niego to miał w ofercie tylko szare a ja chciałem beż i załatwił w ciągu kilku dni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zajec

ja wkładałem takową do 3B , z szyberdachem kosztuje 270zl , lecz nie obyło się bez lekkiej rzezby .. dostajesz lampke bez pokrętła , trzeba przełożyć swoje , lecz jest troche inne mocowanie i trzeba pogłówkowac , i klapke zasłaniającą silniczek trzeba lekko zmodernizować , ponieważ lampka ma bardziej wystające te koło co jest w nim pokrętło i już jej bez przeróbki nie wsadzisz ..jest troche zabawy , ale efekt super .. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie dostałem cenę 369pln :/ Troszkę dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czystej ciekawości wiecie może jak wyjąć osłonę nad drzwiami pasażera i przy okazji nad bagażnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a która osłonę ci chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te szkiełko plastikowe ;), osłona przeźroczysta przez która świeci światło, nie wiem jak się do tego zabrać, żeby tego nie połamać. wiem wiem dziwnie brzmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że tu chodzi o tylnych pasażerów, to w tym kolego niestety nie pomąge nigdy nie demontowałem tego ale myśle że jest poprostu na jakiś zatrzask jakby co niech mnie ktoś poprawi

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już sobie poradziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość STYLON

Witam. stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem lampki oświetlenia wnętrza ze skody superb (http://moto.allegro.pl/item569574766_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html) dokładnie taka jak w linku. i teraz mam pytanie.jak to podłączyć, gdyż po demontażu oryginalnej lampki w moim passacie jest wtyczka do której dochodzą 3 przewody, a w tej nowej lampce jest wtyk na 6 przewodów.Jeśli ktoś coś takiego podłączał to proszę o info co i jak aby nie popsuć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak kolego poradziłeś sobie z podłączeniem tej lampki ponieważ mam ten sam problem co ty. Kupiłem ją jakiś czas temu ale nie wiem jak to podłączyć.

W tym linku co podałeś , gościu pisze że daje jakąś przejściówke a ja mam tylko samą lampke.

Jeżeli ktoś wie jak to podłączyć to prosze o informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakamada jak chroujesz na cos takiego to sam sobie zrob ja zrobilem efekt taki sam a ile zaoszczedzilem. Wszystko wyszlo mnie 20 zl. Zdjecia zalacze pozniej. pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos sie orientuje czy ta lapmka z diodami w B6 jest plug and play ?? Ja u siebie nie mam tych diod ale w PL mam druga z Highline'a z diodami i zastanawiam sie czy da sie ja tylko przepiac czy cos trzeba dolozyc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rugo czekamy na zdjęcia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z niecierpliwością :) zobaczymy co wymyślił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie wymyślił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie już rozpaliłem a tu nic hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam B4. Kiedy włączam przycisk od oświetlenia kabiny przy otwartych drzwiach, lampka świeci się cały czas. Nie reaguje na to, ze drzwi są zamknięte i po kilkudziesięciu sekundach powinna zgasnąć. Możecie powiedzieć co jest najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności