Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

T o i ja prosił bym o schemat modułu komfortu (3B0) 3BO 959 796 na [email protected] Passat 3B2 3E5/ ADR LN5Y

 

U mnie po zalaniu modułu występuje problem z podświetlaniem wnętrza oraz alarm włącza się po ok 5 minutach.... w czasie jazdy.

 

Ewentualnie jakie inne oznaczenie modułu mogę zastosować w swoim pasacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. jestem tu nowy na forum ale chyba dobrze trafiłem i też bym bardzo prosił jeśli można o schemat do modułu komfortu (3B0) 3B0 959 799 na e-mail: [email protected] . U mnie tez padł po zalaniu , moduł mam już drugi ale mam wypalony pin bodajże nr 1 i chciałbym sprawdzić za co on odpowiada przed podłączeniem i sprawdzić żeby ten nowy też się nie spalił. Z góry dziękuję

 

Ewentulanie chociaż informację za co odpowiada pin nr 1 w moim module

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marcinzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pin T23/1 - ogrzewanie tylnej szyby, polaczenie w niebieskiej kostce T10f/6 w slupku A (po lewej stronie przy nogach kierowcy pod tapicerką)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Czyli ten pin nr 1 jest od podgrzewania tylnej szyby , a ma ktoś pomysł dlaczego mogło aż wypalić dziurę w płytce modułu na tym pinie

Edytowane przez marcinzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nie może być chyba ogrzewanie tylnej szyby bo podobno moduł nie ma nic do ogrzewania szyby. I dalej mam problem bo nie mogę zlokalizować za co jest on odpowiedzialny to jest pin numer 1 kolor przewodu biały ma ktoś może wiedzę do czego on jest? To może być centralny?

Edytowane przez marcinzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie znam sie na kolorach :), sprawdz sam str. nr 11 (T23/1) :passatfan

pin 1.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mi to wygląda na schemat skrzynki z przekaźnikami a mi trzeba schemat modułu komfortu i ten pin nr 1 mam wypalony na module i we wtyczce na tym pinie jest biały przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale mi to wygląda na schemat skrzynki z przekaźnikami a mi trzeba schemat modułu komfortu i ten pin nr 1 mam wypalony na module i we wtyczce na tym pinie jest biały przewód.

 

Ja Ci powiem jak mialem b5 i sobie z tym poradzilem.

Otworzylem modul, popatrzylem dokad idzie tem pin na plytce elektronicznej i przylutowalem kabelek w pierwszy lut na plytce. wywiercilem malym wiertelkiem dziurke w obudowie, przelozylem ten kabelek przez dziurke i uszczelnilem klejem na goraco ale moze byc silikon lub cos podobnego. Dodatkowo cala skrzynke zawinalem w folie i jezdzilem z tym chyba 3 lata i wszystko dzialalo tip top i pewnie dalej dziala ale nie mam kontaktu z kupcem auta.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bbelo

Witam!

Jestem tu nowy wypadałoby sie przedstawić - nie jestem mechanikiem nie jestem elektrykiem- przekładam Octavie i dokładam klime musiałem wymienic instalacje w wersji angielskiej miałem moduł komfortu na jedna wtyczke 1C0 959 799 a teraz mam 1J0 959 799 AH i nie chodzą szyby (4x) i lusterka, nie zamyka klapy. Mysle ze wiazke mam z passata wiec dlatego pytanie czy moge prosić o opis pinów w w/w modułach komfortu na [email protected]

Wielkie dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam problem z Passatem B5 FL 2002r. Kombi

 

Za pomocą czeskiego programu "Motordiag Komfort Manager Lite 1.20" aktywowałem sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota oraz buzzer przy zamknięciu samochodu. I po jakiś 2 dniach pojawił mi się komunikat "heckklappe ofnen" + dźwięk. Teraz moje pytanie brzmi co się mogło stać? VAG 4.9 nie wyświetla błędów modułu komfortu. Ale raczej łączyłbym te 2 fakty, gdyż wcześniej nie było nigdy tego typu problemów, a po 2 dniach od grzebania w module coś się zaczęło dziać.

 

Mój moduł to:

moduł komfortu Passat B5 FL 2002 Kombi.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam problem z Passatem B5 FL 2002r. Kombi

 

Za pomocą czeskiego programu "Motordiag Komfort Manager Lite 1.20" aktywowałem sobie otwieranie i zamykanie szyb z pilota oraz buzzer przy zamknięciu samochodu. I po jakiś 2 dniach pojawił mi się komunikat "heckklappe ofnen" + dźwięk. Teraz moje pytanie brzmi co się mogło stać? VAG 4.9 nie wyświetla błędów modułu komfortu. Ale raczej łączyłbym te 2 fakty, gdyż wcześniej nie było nigdy tego typu problemów, a po 2 dniach od grzebania w module coś się zaczęło dziać.

.

Mój moduł to:

[ATTACH=CONFIG]110562[/ATTACH]

Komunikat ten informuje że ,masz klapę z tyłu otwartą. Odpowiedzialny za to jest pin 15 niebieskiej wtyczki komforu.Sprawdz czy masz na nim mase jeżeli tak to mikro styk raczej padł w zamku klapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwne, że wszystko pojawiło się po 2 dniach od zmiany funkcji modułu komfortu (podnoszenia/opuszczania szyb z pilota i zamykanie samochodu po przekroczeniu 15 km/h)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dziwne, że wszystko pojawiło się po 2 dniach od zmiany funkcji modułu komfortu (podnoszenia/opuszczania szyb z pilota i zamykanie samochodu po przekroczeniu 15 km/h)

Ja tym czeskim programem uwaliłem komfort. Odpisałem Ci w drugim temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to też poproszę o schemat komfortu

[email protected]

 

A co do tego czeskiego programu, to trzeba uważać.

Ja w Skodzie też uwaliłem komfort tym programem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tez bardzo prosił o schemat modułu komfortu. Passat b5 110km afn 98'

[email protected]

Dzieki z góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wwo za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy tacy komfortowi, to i ja poproszę:) mam kilka błędów przez niego zgłaszanych, wiec schemacik mile widziany:)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności