Skocz do zawartości
budda25

moduł komfortu schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek999

Potrzebny schemat modułu komfortu 1CO 959 799 B, opis pinów i kolory przewodów, na adres [email protected], dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym schemacik 1J0 959 799 AH.

z góry dzięki;-)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim. jak ma ktos z was schemat do modulu 1C0 959 799 B to prosze o podeslanie na [email protected]. z gory dzieki. walcze z podlaczeniem pelnej elektryki u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam prosiłbym schemacik 1J0 959 799 AH i 1J0 959 799R na maila [email protected]

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również potrzebuje schemat modułu komfortu, wraz z opisem kabli. moduł : 1C0 959799 B [email protected] Z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szkater

passat b5fl 2005 modulu 1C0 959 799 B [email protected] nie chodzi mi tylna klapa (bagaznik) nie chodzi przy drzwiach , na pilota, i przy klapie. tylko kluczykiem mechanicznie. Alarm oryginalny. potrzebuje kolory które wychodza z modułu. wtyczka która w chodzi do silniczka bagaznika ma 2 masy. Wydaje mi sie ze powinien byc plus i minus prawda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje schemaciku modułu komfortu Passek jak w opisie [email protected]

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja również potrzebuje schematu modułu komfortu Passacika - [email protected]

z góry podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie planuję pogrzebać trochę w kabelkach i potrzebowałbym:

- schemat modułu komfortu 1J1959801D

- może nie pełen schemat, ale rozpiskę kolorów kabelków komputera silnika

[email protected]

Z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy jaka morze być przyczyna nie działania kierunków jak zamykam czy otwieram samochód zaznaczę ze w Vag-Com wszystko jest ok czyli ustawione na poz 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przeslanie schematu bo mysle wkoncu naprawic otwieranie klapy oto adres [email protected]

Z góry wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie wkońcu naprawic niedziałajace otwieranie bagaznika z pilota z drzwi i przyciskiem na klapie.Podczas proby otwierania słychac bylo przekaznik w module wiec go rozebrałem.Do klapy sygnał idzie niebieskim przewodem który wchodzi do wiekrzej wtyczki przy module komfortu pin nr 18.Później przechodzi do przekaznika koloru szarego NECprzekaźnik klapy 3bg.jpg

przekaznik NEC.jpg

Edytowane przez roger18sx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Poszukuję schematu modułu komfortu do vw passata b5 fl (typ 3b30b1, prod. 2000/2001, silnik benzynowy 1,6 - ALZ) w wersji sedan. Czy posiada ktoś taki? Jeśli tak to proszę o pomoc i z góry dziękuję;-)

Pozdrawiam.

PS Mój email [email protected].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuje opis wyprowadzen/schemat komfortu o numerach: 1JO 959 799 Q oraz 1JO 959 799 AH. Auto Golf IV ATD 2001r.

Bede bardzo wdzieczny za podeslanie na [email protected]

Pozdrawiam i z gory dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM POSZUKUJE ROZPISKE PINOW MODULU KOMFORTU KTORY KABEL GDZIE WYCHODZI. AUTO PASSAT 3BG VARIANT 1.9 TDI AVF POZDRAWIAM

 

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darek2287

Witam!

niebawem będę zakładać alarm w moim Pasku B5 2003r 1,9 TDI 130 KM Automat mógłby ktoś podesłać schemat modułu i ewentualnie mała podpowiedź gdzie go znajdę? gdzie szukać? mój e-mail [email protected] z góry dziękuję. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beczki,czy ktoś może posiada schemat kostek łączeniowych?

Ja jestem już po wymianie modułu ale przy mniejszej kostce 4 przewody zupełnie się odczepiły od starej kostki i wiem na których pinach były wpięte.

Kostki mam dopasowane z innego modułu a to z racji tego że jest ciężko dostępny i kolory przewodów różnią się.

Mój moduł to 3bo 959 796 a przewody które mi pozostały to :czerwony z czarnym paskiem,czerwony z żółtym paskiem,żółty z zielonym paskiem,brązowy z fioletowym paskiem.

Dwa pierwsze są o przekroju 1,25mm2 dwa następne to 1mm2.

Wszystkie cztery pochodzą z mniejszej kostki.

Jeśli ktoś posiada opis to będę bardzo wdzięczny.

Może być schemat jeśli ktoś posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja również dołączam się do prośby o schemat modułu komfortu AVB 101 KM 2002. I mam przy okazji pytanie, bo wg schematu c. zamka który mam do lampki pod drzwiami kierowcy powinny dochodzić kabelki: czarno-brązowy oraz szaro-niebieski, a u mnie zamiast szaro-niebieskiego jest czarno-czerwony. Instalacja nie była kombinowana.

Aha mój mail jakby ktoś mógł podesłać schemat tego modułu to: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Też podłączałem alarm w Passacie B5 i mam problem tego typu, może ktoś będzie wiedział o co chodzi. Jak wiadomo w drzwiach kierowcy są przewody czerwono-niebieski i czerwono zielony odpowiadające za sterowanie c zamkiem. Problem polega na tym że po wpięciu się w te przewody działa mi tylko otwieranie c zamka otwierają się wszystkie drzwi natomiast zamykanie już nie i nie wiem czym to jest spowodowane. Próbowałem też dać sygnał ze zwykłego przewodu masowego na te od zamka i to samo zamyka nie otwiera. Natomiast tu w rączce zamyka się i otwiera przyciskiem bez problemu... Może ktoś wie co z tym mogę zrobić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności