Skocz do zawartości
Gość 3libras

Wada wahacza lemforder

Rekomendowane odpowiedzi

i byc tu madry :(szykowalem sie wlasnie do zakupu lemforderów a tu znowu takie opinie i teraz ciul wie co kupowac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i nie marudź. Ile osób tyle opinii. Dla mnie jak się decydować to tylko lem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jest lem i lem jak widac ;)

a faktycznie ok 2 tysi wzwyz to troche przesadna cena chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a faktycznie ok 2 tysi wzwyz to troche przesadna cena chyba

Przestań, jakie 2 kpln?!? Do Twojego za 1700 z małym haczykiem ori, z legalnego źródła, sprawdzone, dają rade do 80 tys. km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj dział "polecam", tam jest wyszczególnionych kilka osób z allegro, które polecane są przez nasze forum i często też fora audi.

nawet wśród użytkowników tego forum są sprawdzenie sprzedawcy mający w asortymencie sprawdzone już przez innych lemy.

wystarczy poszukać ;)

- z tym że cena w okolicach 1600pln, na mniej się nie szykuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrze dzieki bo w innym temacie pytam o linki do sprawdzonych i cisza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w listopadzie 2009 wymieniłem cały przód na lemfordera + amortyzatory, od tego czasu nalatałem ok 4.000 km i ........ cały dół jest już do wymiany, a nie jeżdżę aż po takich złych drogach. Rocznie robię ok 10.000 km, teraz jadę do mechanika i będziemy reklamować, ale już mi powiedział że raczej marne szanse by uzyskać pozytywna odpowiedź z lemfordera. Do tej pory jeździłem różnymi autkami i nigdy w życiu nie musiałem wymieniać całego zawieszenia - w ogóle nigdy nic nie robiłem z zawieszeniem, a w passacie k..... szkoda gadać - to raczej ostatni VW w moim życiu. Jeżeli ktokolwiek z was reklamował swoje zawieszenie i udało mu się uzyskać wymianę lub zwrot kosztów to piszcie, może to mnie trochę pocieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad wymianą wahaczy, ale mam takie małe pytanie... w przypadku tych nieszczęsnych wahaczy padają całe wahacze czy tylko gumowe tuleje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tuleje i swoznie

 

a takei posty jak wyzje zniechecaja mnie do wywalania 1800 na LM :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam bo w sumie jestem zielony w temacie ale wiem, że masz w swojej ofercie tuleje poliuretanowe. Parę osób zachwyca się nad nimi i jeżeli mają racje to jaki jest sens wymiany całego wahacza, który i tak padnie po max 30k km (w przypadku gwintu dużo szybciej). Nie lepszym rozwiązaniem jest założenie tych tulei, trochę będzie sztywniej ale żywotność zawieszenia będzie dłuższa.

 

No chyba, że coś poknociłem, ale w temacie wahaczy w przypadku naszych pasków i tak nie ma jak na razie satysfakcjonującego rozwiązania (no chyba, że zafundujemy remont polskich dróg :lol )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to robic... ale swoznie zostaja ci seryjne.. wiec wypadaloby wkladac tuleje do nowego wahacza a szkoda ;) lub miec pewnosc ze swoznie OK

 

koniec OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapet daj sobie spokoj z LM,to sie nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jaka alternatywa? ktora wybrac ;) no nic nie bede w temacie smiecil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marewel

Rozmontuj zawieszenie,wymień tylko te sa sa zużyte,ewentualnie same duże tuleje na bananach.

 

Nie ma sensu pchac sie w wymiane wszystkiego,oryginalne pochodza dluzej niz jakies chinskie master sporty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

male luzy ktore mnie denerwuja bo lubie miec wsio igla :) i mam do wymiany 3 dolne 1 gorny to chyba bez sensu nie wymieniac wszystkich a co lepsze raz tuleja raz sworzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 3 dolne i jeden górny, to kupowanie pojedynczo wyjdzie cię z 400-500pln taniej niż komplet z końcówkami drążków i łącznikami stabilizatorów.

IMO: chcesz mieć dobrze, to kupuj komplet lema, ale od sprawdzonych sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa jak 1 to 250zl dolny ;) to juz jest 750 + gorny 140 i mamy 900 ;) a sie okaze jeszcze cos i bedzie kapa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to za komplet ja zapłaciłem 1530.

nawet jeśli nie chcesz wymienić wszystkich - opłaca się kupić w komplecie.,

najwyżej sprzedasz to co Ci zostanie ;)

Edytowane przez Desper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałem komplet i teraz mi parę rzeczy zostało :D Na Alledrogo możesz taniej sobie skompletopwać to, co ci jest potrzebne. Trzeba tylko poszukać. No i się nie naciąć na podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem ori Lemfordera w komplecie w ubiegłym roku mimo że stukała prawa strona wywaliłem wszystkie oprócz drążków kierowniczych które nadal są w idealnym stanie aż sam się dziwie heheh za komplet płaciłem 1570zł u kolegi z klubu Audi A4 nick Tom77 tutaj możecie poczytać troche w ofercie Tomka http://www.a4-klub.pl/smf/odp_czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html;msg1553177#msg1553177 podaje namiary gdyby ktoś chciał zakupić od Tomka 604-247-010 Pozdro.

komplet lemforder.jpg

IMG_2471.jpg

IMG_2472.jpg

IMG_2478.jpg

IMG_2480.jpg

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności