Skocz do zawartości
daniel.wro

Aktywacja kontrolki tempomatu w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pełna wersja Vaga chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pelna, od Ciebie w dodatku ;)

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na pewno aktywowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez aktywacji w ogole nie moglbym output testow robic.

i jeszcze innych rzaczy jak np. odczyt z grupy 000 na engine itd. wiec na bank mam aktywowana wersje.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daniel, spróbuj jeszcze raz od początku, ale zacznij od razu od testu, gdy ja robiłem test modułu, i po chwili chciałem zrobic jeszcze raz ten sam test, to wyskoczyło własnie ERROR: Function not available

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam trace sie o jedne pytanie zeby nie zakladac nowego tematu ,czy w b5 jest lampa sygnalizujaca wlaczenie swiatel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób stać się posiadaczem pełnej wersji Vag'a ??? I nie mam na myśli kupna oryginału!! POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tesz jestem zainteresowany pozyskaniem programu vag-com w pełnej wersji .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja bym mógł też prosić na priv?Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marfmuerte

Mam paska z 2000 roku z dołożonym ostatnio tempomatem, ale kontrolka nie świeci w czasie używania tempomatu, choć jest bo sprawdziłem VAG-iem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima18,

też proszę na pw, jeśli możesz :)

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mgwlkp

Witam

 

kolegów na forum, od wielu miesięcy przeglądam forum, ale dopiero dzisiaj postanowiłem wstąpic do niego i zarejestrowałem się ;)

 

Mam VAG-COM release 409.1-US oraz Polski VAG 4.9

Wiele funkcji nie działa mi w tych programach, wydaje mi się ze to wina oprogamowania.

Kupiłem własnie w serwisie Tempomat i zabieram się za jego instalację i bedę musiła go aktywować.

 

Mam prosbę o przesłanie "dobrej" wersji vag lub strony gdzie to można pobrać, dzieki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym bardzo prosił...Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy do dobrego tematu trafiłem,lecz kto pyta nie błądzi. Panowi chodzi o to ze kupiłem nie dawno model 2.8 syncro z 1998r i mam przełączniki od tempomatu, pomimo wielu prób nie udało mi się go włączyć i nawet kontrolka nie świeci o której mowa w tym temacie. Od czego zacząć aby naprawić lub włączyć ten tempomat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie wiem czy do dobrego tematu trafiłem,lecz kto pyta nie błądzi. Panowi chodzi o to ze kupiłem nie dawno model 2.8 syncro z 1998r i mam przełączniki od tempomatu, pomimo wielu prób nie udało mi się go włączyć i nawet kontrolka nie świeci o której mowa w tym temacie. Od czego zacząć aby naprawić lub włączyć ten tempomat?

Od podłączenia pod VAG-a i sprawdzenia czy działa manetka i czujniki hamulca i sprzęgła

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał 006, grupa 3.

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche odgrzeje bo w dziale o paskach z silnikiem 2.8 nikt nie odpowiedział....Tydzień temu kupiłem paska 2.8 4x4 silnik ACK 1998 automat,gaz na linkę.Wszystko gra oprócz tempomatu.I teraz pytanie,czy ktoś dołożył samą manetkę i nie ma tempomatu,czy jest uszkodzony.Manetką nie załącza się kontrolka na liczniku[bo pewno jej tam nie ma],przy logowaniu vagiem 11463 wywala jakiś komunikat-error.Według wlepy nie ma tempomatu,ale rozkręciłem trochę obudowę przy kirownicy i widać wtyczkę z okablowanim przy manetce.Przy hamulcu jest dwa czujniki a jeden dolny z gumowym wężykiem-czy to do tempomatu?Nie wiem jak wyglądają te " pompki"wężyki przy silniku.W której grupie na vagu sprawdzę tempomat ,w 6,22i44 nie ma nic.Jak to ruszyć.Pozdrawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności