Skocz do zawartości
vagmania

felgi 19x8j jakie opony

Rekomendowane odpowiedzi

będzie wywalało błotnik. u mnie na gwincie już 225/35 wypycha błotnik przy skręcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mariano, 235/35 odpuść sobie :) na 19" do b5 szukaj 225/35.

dzieki za porade. kupie 225/35/19

 

falla_x mnie sie tez skonczyly opony w 18stkach i przyszedl czas na zmiany.

pozdrowienia :D

 

Panowie a co do opon, to jakie polecacie?

co myslicie o tych nexenach n fera?

Edytowane przez mariano2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym chętnie się dowiedział co dobrego można kupić bo patrząc na cenę conti w tym rozmiarze to 3 tys lekką ręką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam Fuldy SportControl, teraz będzie ich trzeci sezon - są ok :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje spojrzec sobie na klasyfikacje opony. Kazda opona jest teraz testowana i szczerze mowiac zdziwilo mnie to ze budzetowe opony za 40 funtow maja tak samo dobre parametry jak opony firmowe za 120 funtow.

 

Kiedys kupilem budzety do bmw e60 bo wiedzialem ze bede je niedlugo sprzedawal i szkoda mi bylo komplet firmowek kupic. Sprawdzilem wlasnie po klasyfikacji i kupilem jakies budżety. Sprzedaz auta sie odwlokla i zrobilem kilka tysiecy mil na nich w roznych warunkach, od upalow po 35 stopni na wakacjach w Hiszpanii po jazde przy kilku stopniach na plusie w deszczu i szczerze mowiac niczym te opony nie ustepowaly oponom firmowym ktore byly wczesniej na aucie. Od tego czasu kupuje budzety z dobrymi parametrami i jestem bardzo zadowolony.

 

Przyklad opony ze stosunkowo dobrymi parametrami w rozsadnej cenie

 

https://www.tyreleader.co.uk/car-tyres/superia/ecoblue-uhp/225-35-r19-88w-370058

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności