Skocz do zawartości
rbany

uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę dziwne mi się to wydaje że nie ma tam złącza, uchwyt by się kiepsko trzymał bez złącza.Rozumiem że patrzyłeś pod przesłoną wieszaka.

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pokaż co masz na desce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Chciałbym sparować przez bluetooth telefon sony xperia m, jaki adapter mam zakupić alby to było możliwe:

3C0051435AP

3C0051435R

3C0051435AR

3C0051435D

 

Pozdrawiam

 

Ktoś coś podpowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20170315_105432.jpg

 

20170315_105519.jpg

 

Tak to wyglada u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podnieś do końca ten suwak i naciśnij tan skośny plastik na środku i tam w środku powinno być złącze

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z pytaniem o możliwość modyfikacji oryginalnego zestawu głośnomówiącego.

Passat B6 Kombi (2008) miał zamontowany oryginalny wieszak (III Generacji) na telefony i moduł do jakiegoś starego Siemensa.

Zdemontowałem wieszak i przykręciłem w tym miejscu uchwyt uniwersalny na telefon (aktualnie mam iPhone 6s).

Co prawda mam słuchawkę BT do telefonu i podłączam go normalnie do zapalniczki, ale wpadłem na pomysł małej modyfikacji.

 

Skoro i tak mam otwór w kokpicie to chciałbym przez niego wyciągnąć kabel Thunderbolt do ładowania iPhone'a. Czy ta instalacja, która była do wieszaka na telefony miała w sobie "prąd"? Czy trzeba by to jakoś inaczej wyciągać?

 

Druga sprawa to podłączenie iPhone'a pod zestaw głośnomówiący. Jak podejrzewam, skoro był oryginalny wieszak na telefon to pewnie mam w aucie też mikrofon i podłączenie pod głośniki w samochodzie? Czy wystarczy dolutować do tej instalacji wtyczkę jack (in+out) i tak podłączać telefon w samochodzie do istniejące instalacji i w ten sposób uzyskam zestaw głośnomówiący? Jak będzie działało przełączania pomiędzy radiem i telefonem? Chciałbym też móc puszczać muzykę z telefonu - czy w ten sposób będzie to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To podnieś do końca ten suwak i naciśnij tan skośny plastik na środku i tam w środku powinno być złącze

 

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

 

Tak masz racje, tam jest złącze. Mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności