Skocz do zawartości
rbany

uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę odgrzewać tematu ale chcę potwierdzić na 100% , że jak do wieszaka zamontuję obojętnie jaki uchwyt np do Nokii 6310i to poprzez bluetooth połączę się z moją nokią E52. Proszę o odpowiedź osoby które w taki sposób korzystają z instalacji BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W opcjach wyposażenia samochodu mam: 9W8 Car phone preparation

Mam też oryginalny uchwyt pod adapter.

Na forum wyczytałem, że centralka znajduje się pod fotelem pasażera. Niczego takiego jednak nie znalazłem. Gdzie indziej może być zainstalowana centralka?

Chciałbym się upewnić przed zakupem adaptera czy posiadam instalację pod telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam wersje Angielską i u mnie centralka do połączenia jest pod fotelem kierowcy więc możesz i tam zajrzeć, zsuwa się taką pokrywę prawie szerokości siedzenia i tam sobie leży :)

 

P.S.

Ja zamówiłem na eBayu adapter bluetooth z dotykowym ekranem, jak przyjdzie to zdam relacje co i jak.

Edytowane przez Beart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ma ktoś jakiś link gdzie kupic ten adapter do tego wieszaka z duże go zdjecia do noki 6700 , a jak nie to coś co mi pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzo

jaki uchwyt będzie sie nadawał do telefonu Nokia E52? byłbym wdzięczny za jakies linki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Passata B5 grudzień 2004 i uchwyt do telefonu Nokia 6230, czy jest możliwośc aby ten zestw współpracował z innym telefonem poprzez bluetooth

1.jpg

Edytowane przez smoq67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki uchwyt będzie sie nadawał do telefonu Nokia E52? byłbym wdzięczny za jakies linki :)

oryg. adapter w salonie VW kosztuje 620 zł.

ale to nie jest wieszak do fona tylko komunikator BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak obojętnie jaki pod Nokię będzie parował przez Bluetooth z każdym telefonem z BT. Ja mam wieszak z 6230 kupiony za parę Euro w Niemczech na Ebay a telefon Nokia E52 i śmiga bez problemu.

masz linkhttp://handy.shop.ebay.de/i.html?_nkw=vw&_sacat=111181&_dmpt=Handy_Zubeh%C3%B6r&_odkw=&_osacat=111181&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

wszystkie te z oznaczeniem Orginal VW Ladeschale VW ET.-Nr. 3C0 051 435 B będą na 100% działały.

Edytowane przez mwilk71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pokazuje filmik mojego autorstwa jak działa adapterek i jego funkcje :)

[ame]

[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passatfon.jpg

 

także posiadam coś takiego i chciałem Was zapytać jak to usunąć?? bo mam zamiar to przerobić żeby zamontować na miejscu tej "dziury" Nawigacje, bo ten adapter bluetooth mi zupełnie nie potrzebny i wole wydać 400zł na NAVi.

Proszę Was o pomoc, instrukcje jak to usunąć bo jestem zielony jak to zrobić a niechciałbym czegoś uszkodzić, jakiś zatrzasków albo cos w tym stylu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdemontowac schowek, wyjąc go i za konsolą z tyłu tego wieszaka są śruby odkręcasz i gotowe!! Uważaj tylko na demontaż schowka żeby nie urwac jakiś zaczepów. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, jest możliwość do passata zakupienia adapterów z modułem Bluetooth do telefonów. Zerknijcie na ten link, fajnie opisane i duży wybór używanych adapterków!!!

 

http://adaptery.top-int.pl

 

 

mam nadzieje że pomogłem

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy, jest możliwość do passata zakupienia adapterów z modułem Bluetooth do telefonów. Zerknijcie na ten link, fajnie opisane i duży wybór używanych adapterków!!!

 

http://adaptery.top-int.pl

 

 

mam nadzieje że pomogłem

 

pozdrawiam

 

Witam

Ceny tych adapterów na tej stronce to są dobre (drogo), ja ostatnio na alledrogo adapter do VW do noki 6233 z obsługą bluetooth kupiłem za 60zł więc chyba lepiej poszukać i upolować coś na alledrogo.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem Passata B5 z97r model 98 dość bogato wyposażony wszystko sprawne,posiada org. zastaw głośnomówiący centralka (audi)4d0 862 335,adapter 8d0 862 407,ale brak telefonu, nie wiem jaki telefon.Czy można dokupić telefon albo przerobić na coś nowszego.Znalazłem zdjęcie w necie ale dalej nie wiem jaki to telefon.Proszę o pomoc.

c9c9_2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie tel nokii ja też mam to w podłokietniku od noki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iboxx

witam,

 

niestety nie znalazłem w już istniejących tematach odpowiedzi na moje pytania.

 

Mam Passata 2.0 TDI DSG HIGHLINE z 2006 (140KM) z uchwytem na telefon z adapterem na nokię po poprzednim właścicielu. Gdzie mogę znaleźć adapter do sonego ericssona c905 i ile kosztuje?

 

2011-06-26_14.28.152011-06-26_14.28.15http://w123.wrzuta.pl/obraz/0527eUMZsaj/2011-06-26_14.28.15

 

nie wiem do czego służy przycisk pod "ON/OFF" i przycisk "ECON". jak możecie to powiedzcie mi jeszcze jak się włącza podgrzewanie bocznych lusterek.

 

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ON/OFF służy do włączania i wyłączania całego układu klimatyzacji tzn. jak ustawisz na OFF to wyłączasz wszystko: grzanie, chłodzenie, nadmuch itd.

ECON wyłącza sam agregat od klimatyzacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak możecie to powiedzcie mi jeszcze jak się włącza podgrzewanie bocznych lusterek.
Na drzwiach kierowcy masz panel sterowania otwieraniem szyb i ustawianie oraz podgrzewanie lusterek. Przekręć te kółko czarne tak aby kropka była w kierunku jazdy auta do przodu i wskazywała taką spiralkę grzejna, wtedy masz podgrzewanie lusterek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam radio i uchwyt jak na zdjęciu niestety nie potrafię włączyć bluetooth, ani żadnej funkcji telefonu.

Czy może mi ktoś pomóc?

20140513_195948.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy może mi ktoś pomóc?

 

1. Włączasz zapłon.

2. Wciskasz przycisk "i" na adapterze.

3. W ciągu 5s wciskasz przycisk "kluczyk" - usłyszysz w głośnikach piknięcie i na radiu - nawigacji pojawi się napis telephone.

4. Włączasz w telefonie wyszukiwanie urządzeń bluetooth (oczywiście musi być aktywna funkcja bluetooth a telefon widoczny dla innych)

5. Telefon znajdzie urządzenie VW UHV LOW, łączysz się z nim podając bodajże kod 1234 lub 0000.

6. Usłyszysz piknięcie w głośnikach co potwierdzi połączenie z zestawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności