Skocz do zawartości
rbany

uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem taki adapter WV 3CO 051 435 TA ( adapter BT z wyświetlaczem ) od [email protected] na allegro . Facet się zna na rzeczy . Jestem zadowolony z zestawu i jakości działania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha

Przykladowo kupuje Nokie N95 dla drugiej pozycji co kolega wkleil, wsuwam telefon i co dalej sory ze pytam ale lajkiem jestem i chcialbym wiedziec o co kaman

 

Niestety do N95 nie ma oryginalnego uchwytu VW. Możesz kupic uchwyt przez który mógłbyś łączyć się przez Bluetootha ale pozostaje kwestia ładowania. Chociaż to nie znaczy że nie da się tego zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha

Przykladowo kupuje Nokie N95 dla drugiej pozycji co kolega wkleil, wsuwam telefon i co dalej sory ze pytam ale lajkiem jestem i chcialbym wiedziec o co kaman

Link, który podałem nie jest do nokii N95! Musisz poszukać innego ale jak kolega powyzej napisał do N95 może jeszcze nie być. Jak juz kupisz dobry to procedura wyglada następująco:

1. Włączasz zapłon.

2. Wciskasz przycisk "i" na adapterze.

3. W ciągu 5s wciskasz przycisk "kluczyk" - usłyszysz w głośnikach piknięcie i na radiu - nawigacji pojawi się napis telephone.

4. Włączasz w telefonie wyszukiwanie urządzeń bluetooth (oczywiście musi być aktywna funkcja bluetooth a telefon widoczny dla innych)

5. Telefon znajdzie urządzenie VW UHV LOW, łączysz się z nim podając bodajże kod 1234

6. Usłyszysz piknięcie w głośnikach co potwierdzi połączenie z zestawem.

I oto cała filozofia. Teraz za każdym razem jak będziesz włączał zapłon telefon automatycznie będzie łaczył się z zestawm i rozłączał kiedy wyjmiesz kluczyk - bluetooth w telefonie moze być ustawiony jako niewidzialny.

Jeżeli kupisz uchwyt pod dany model, wstawiajac go w uchwyt będziesz miał funkcię ładowania - ale telefon nie musi być w uchwycie żeby się połączyć i poprawnie działać.

 

P.S. Procedura łączenia telefonu była opisywana kilkakrotnie - trzeba użyc opcji SZUKAJ, ale jak widać Ci się nie chciało.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Link, który podałem nie jest do nokii N95! Musisz poszukać innego ale jak kolega powyzej napisał do N95 może jeszcze nie być.

Nie ma i nie będzie do N95

Telefon znajdzie urządzenie VW UHV LOW, łączysz się z nim podając bodajrze kod 1234

Kod 0000 (cztery zera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kod 0000 (cztery zera)

A nie zależy to od marki telefonu? Dawno to robiłem ale wydaje mi się, że u mnie z SE 902 wpisywałem 1234, choć głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod jest przypisany do urządzenia z którym się łączymy, a nie do urządzenia za pomocą którego się łączymy. Nie zależy to od telefonu, tylko od zestawu BT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał zakt Zobacz post

Kod 0000 (cztery zera)

A nie zależy to od marki telefonu? Dawno to robiłem ale wydaje mi się, że u mnie z SE 902 wpisywałem 1234, choć głowy nie dam.

Kod zależy od urządzenia z którym parujesz telefon a VW UHV LOW ma kod 0000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odsiweze troszke temat.

Przypadkowo pod siedzeniem pasazera znalazlem dzis puszke od Bluetooha NOKIA.

Nie ukrywam ze bylem bardzo zadowolony jak to zobaczylem :)

Pytanie mam takie: jak ta czarna skrzynke uruchomic - sprawdzic w ogole czy to dziala ... w samochodzie mam wieszak na telefon ale bez adaptera. Jezeli kupie adapter + wepne go w wieszak to już powinno wszystko smigac ?

 

Posiadam zwykłe standardowe radio (300) i zwykla kierownice ... czy to nie przeszkadza? Czy na radiu bedzie pokazywalo sie cos jak kto dzwoni? Hmm jezeli bedzie polaczenie - czyli ktos dzwoni - ja odbieram - to slychac go w glosniakach? a gdzie jest mokrofon do ktorego mowie? Czy podczas rozmowy radio samo sie wyciszy?

 

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi

 

Jezeli masz fabryczna instalacje nokii to wszystko powinno dzialac tylko musisz miec

adapter; http://www.allegro.pl/item582052258_adapter_bluetooth_bt_vw_do_zestawow_volkswagen.html

lub tak jak ja mam uchwyt od telefonu BLUETOOTH instaluje sie go na oryginalnym wieszaku, troche obrzydliwie to wyglada ale nie musze wydawac 400pln

Dodam ze uchwyt jest do nokii 6310i ja parowlem tel. nokia 6600c i e51

11.jpg

a mowisz do mikrofonu w podsufitce

13.jpg

Telefon trzeba zsynchronizowac z urzadzeniem i dziala.

Niestety za pomoca radia mozesz tylko regulowac glosnosc, odbiranie i wybieranie, konczenie rozmowy odbywa sie za pomoca telefonu.

Jak przychodzi polaczenie radio sie wycisza i slychac w golosnikach dzwonek.

Kod do synchronizacji z telefonem to 0000 i uwazaj nie paruj wszystkich napotkanych tel bo podobno centralka ma jakas okreslona pamiec i potem tylko VAG.

Reasumujac jezeli masz centralke i wieszak masz instalacje tel. ale ona nie dziala bez urzadzenia koncowego.

 

Zreszta polecam lekture tam jest wszystko;

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34659

Edytowane przez Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ... a jeszcze mam pytanie - jest mozliwosc ladowania telefonu jak mam wsadzony w ten stojak?

Aaa i kolego ile dales za swoj uchwyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valdi

 

jezeli masz uchwyt dedykowany do swojego telefonu to masz opcje ladowania. WV nie do wszystkich tel. wypuscil uchwyt dedykowany.

Ja ten uchwyt wykorzystuje tylko jako urzadzenie BLUETOOTH tym bardziej ze jest to uchwyt do 6310i a taki tel mialem 4lata temu ;-).

Nie kupowalem go byl razem z autem.

Myslalem nad takim adapterem http://www.votex.de/media_in0.html

wpinasz go w swoj uchyt i masz troszke wiecej mozliwosci, ale jak narazie to mi starcza.

 

Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten uchwyt nie bedzie pasowal bo jak widzisz ma on wtyczke na kablu a taki jak ja mam wciska sie w ten wieszak na fotce.

Podjede do domu to zrobie foty jak to wyglada oki??

Steckiew

 

to dodaje fotki

 

12.jpg

13.jpg

14.jpg jezeli ktos ma lub wyczaruje obojetnie jaki uchwyt do tel. to aby wspolpracowal z naszym tel. po BLUETOOTH wazne by mial taki wlasnie opis jak na fotce inaczej jest to tylko zwykly uchwyt ktory wspolpracuje tylko z konkretnymi tel. i musi byc fizycznie umieszczony na uchwycie by dzialac.

15.jpg

 

Jakies pytania piszcie

Edytowane przez Steckiew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myslalem nad takim adapterem http://www.votex.de/media_in0.html

wpinasz go w swoj uchyt i masz troszke wiecej mozliwosci

 

hm ciekawa zabawka ... znasz moze mozliwości tego cuda? coś więcej w naszym pięknym języku? ... z tego co widzę to troszkę kosztuje - ale może być przydatne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taką zabawkę miesiąc temu i mogę polecić jak ktoś dużo rozmawia przez fon w czasie jazdy . Sparowałem urządzenie z Samsungiem Omnią i jest Ok . Mam dostęp do książki telefonicznej oraz do listy ostatnich połączeń . Ekran dotykowy mógłby być tylko kolorowy ale to najmniejszy problem . Jakość dźwięku super . Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłem taką zabawkę miesiąc temu i mogę polecić jak ktoś dużo rozmawia przez fon w czasie jazdy . Sparowałem urządzenie z Samsungiem Omnią i jest Ok . Mam dostęp do książki telefonicznej oraz do listy ostatnich połączeń . Ekran dotykowy mógłby być tylko kolorowy ale to najmniejszy problem . Jakość dźwięku super . Polecam

 

Kolego możesz zrobić kilka fotek? jak to sie prezentuje .... jakie opcje wyswietla ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak po południu wrzucę !!! Działa też z Motorolą V3 bez problemu , sprawdzałem . Brak dostępu tylko do książki ale to wina fona bo nie ma takie opcji udostępnienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapodaj fotki w wolnej chwili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj e-mail to wyślę !!!!!

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HARNAS
Nie ma i nie będzie do N95

 

Kod 0000 (cztery zera)

 

Z całym szacunkiem skąd tak pewne informacje że nie nie będzie do noki N 95 ??

Firma BURY bliźniaczo podobne przynajmniej zewnętrznie urządzenia oferuje w swojej ofercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności