Skocz do zawartości
rbany

uchwyt do telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

pare dni temu kupilem na aukcji uchwyt do telefonu:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...m=250243087918

 

po zawieszeniu i umocowaniu telefonu okazalo sie ze nie dziala .kilka razy pojawil sie na wyswietlaczu napis ladowanie baterii i tyle nie dziala , nie laduje.

co moze byc przyczyna?

dodam jeszcze ze u kolegi w samochodzie dziala tyle tylko,ze on ma w komputerze funkcje telefon a ja nie .czy to jest przyczyna?

 

pozdrawiam:)

 

---------- Post added at 20:17 ---------- Previous post was at 20:12 ----------

 

kolego Matsil po co mnie odrazu tyrasz w temacie ktory przytoczyles wczesniej nie ma nic wspolnego z moim problemem .

nie interesuje mnie polaczenie bluetooth. jak pewnie wiesz za pomoca bluetooth nie naladuje baterii.

chodzi mi o ladowanie telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupiłeś uchwyt System 9 Firmy BURY to on nie jest przeznaczony do oryginalnego zestawu w Passacie 3C.Mimo że udało ci się go wpiąć(pewnie na siłę bo wieszak w passacie ma inny suwak-ta ruchoma część) to i tak uchwyt ten nie załączy ładowarki w zestawie ze względu na inną elektronikę.

Mimo tego że wskaźnik telefonu może pokazywać ładowanie bateria nie będzie ładowana. Do jakiego konkretnie telefonu potrzebujesz uchwyt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do nokia n 95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do N95 nie ma oryginalnego uchwytu do zestawu UHV w Passacie. Możnaby ewetualnie przerobić ten uchwyt który kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz kolego jak to zrobic

 

bede wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego Matsil po co mnie odrazu tyrasz w temacie ktory przytoczyles wczesniej nie ma nic wspolnego z moim problemem .

nie interesuje mnie polaczenie bluetooth. jak pewnie wiesz za pomoca bluetooth nie naladuje baterii.

chodzi mi o ladowanie telefonu

A to przepraszam, chciałbym jednak zauważyć, że wyraźnie napisałeś, ze "nie działa" nie wspominajac ani słowa, ze telefon się łączy itp. Sam temat wątku też jest mylący.

P.S. W ładowarkach impulsowych nie potrzebne jest połączenie kablowe żeby naładowć baterię :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z N95 ale do tourana byly 2 modele uchtyów. Oba miałem org bo nie wiedziałem ktory pasuje. Wg Rocznika ten pierwszy, ktory byl do 3 kwartalu 2005, a moj byl z 2 kwartalu i musiałem kupic ten nowszy i dopiero zaczeło działac. A tez byl problem "nie ładuje" zero komunikacji z navi, kodowanie VAG nic nie dalo, zreszta i tak tam nie ma za wiele. Nowy uchyt ma 2 guziki - serwice i emergency call, i wydaje mi sie ze takiego powinienes szukac, bo objaw masz identyczny jak ja miałem. Moja nokia to 6310i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam to samo pytanie co rbany. Znalazłem jakiś uchwyt w necie, ale nie wiem czy będzie działać. Mam Nokie N95 i chce łączyć się przez bluta, no i oczywiście z przycisku w kierownicy. Tutaj http://www.autotel.pl/UNI_Take_Talk_BT.php jest ten uchwyt. Czy ktoś pomoże z tym, czy będzie to działać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie działał z oryginalnym zestawem VW UHV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie będzie działał z oryginalnym zestawem VW UHV.
Dzięki za odpowiedź. A jest w ogóle jakieś ustrojstwo, które pomoże łączyć się przez bluta? Tylko nie osobny cały zestaw, a w podłączeniu do oryginalnego VW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem jest nawet dwie możliwości.

Pierwsza to Touch Adapter symbol VW 3C0 051 435 TA http://www.votex.de/media_in0.html

i drugi prostszy Paring Adapter 3C0 051 435 PA jest np. tu http://www.votex.de/fileadmin/pdf/adapter/3C0_035_729_F%20V003_doc.pdf

Z tymi adapterami nie masz jednak możliwości ładowania baterii ale BT działa jak najbardziej. Niestety VW nie oferuje uchwytu dedykowanego do N95.

Poczytaj sobie ten wątek http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=34659

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dolacze sie do tematu, mam taki uchwyt w aucie, jaka komore moge tam wlozyc, i jak sprawdzic czy wogule dziala ten uchwyt :) Passat z konca roku 2005

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

Dolacze sie do tematu, mam taki uchwyt w aucie, jaka komore moge tam wlozyc, i jak sprawdzic czy wogule dziala ten uchwyt Passat z konca roku 2005

Który konkretnie uchwyt masz bo tu jest mowa o kilku rodzajach uchwytów?

Daj najlepiej jakieś zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cos

 

passatfon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko sam wieszak na uchwyt do telefon !!!!

Aby podłączyć telefon musisz dokupić odpowiedni uchwyt który będzie pasował do telefonu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podac jakeigos linka bo ja nawet nie wiem co mam wpisac zeby to znalezc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha

Przykladowo kupuje Nokie N95 dla drugiej pozycji co kolega wkleil, wsuwam telefon i co dalej :) sory ze pytam ale lajkiem jestem i chcialbym wiedziec o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przypnę się do tego wątku. Mam szybkie pytanie. Posiadam passka takiego, jak w opisie, wersja USA. Pomiędzy przyciskami sterowania w kierownicy jest przycisk z ikoną słuchawki tel. Czy to oznacza, że mogę w jakiś sposób "sparować auto" z telefonem? Nie posiadam żadnych uchwytów, wieszków ani innych bonusów. Jestem kompletnym laikiem w tej kwestii. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skalpel TFSI nie możesz.ten przyciski będzie działał dopiero jak będziesz miał ten adapter i moduł bluetooth ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności