Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Ostro.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieli. Piiii.... Kazach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te zdjęcia naprawdę przemawiają, aby zdjąc trochę nogę z gazu. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i ruszyc głowa przy manewrach... w szczególności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice mojego miasta.

Miałem jechać wtedy do Zamościa, ale ojciec wysłał mnie do wulkanizacji żeby koła w scanii wyważyć. Usłyszałem na radiu informację o wypadku. Z wyjazdu do Zamościa zrezygnowałem.

 

[*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to +18 to do czego jest w tym temacie? Bo zadnego zgonu tam nie widac a w necie sie az roi od tego typu zdjec i opisów. I nawet strona nie wymaga potwierdzenia pełnoletnosci jesli juz to tego ma dotyczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na jezdnię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej boje się jeździć autem.Widząc niektórych uczestników ruchu ich zachowanie i przeświadczenie że sa nieśmiertelni to mam dość.Nie mogę jeszcze dodatkowo myśleć za takiego barana i przewidzieć jego zachowania.Bądzcie uważni,a jak widzicie wyprzedzającego idiote w miare mozliwości zróbcie mu miejsce,niech leczy swoje kompleksy.

Edytowane przez Marijan34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada Ograniczonego Zaufania wiecznie zywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasada Ograniczonego Zaufania wiecznie zywa.

 

Sam osobiście jestem młodym kierowcą i akurat tej zasady nauczyłem się na kursie na prawo jazdy (całe szczęście). I przy włączaniu się do ruchu wole poczekać parę chwil i tak samo na trasie. Jak widzę że ktoś się spieszy wole dać margines niż stać się bohaterem takich zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam osobiście jestem młodym kierowcą i akurat tej zasady nauczyłem się na kursie na prawo jazdy (całe szczęście). I przy włączaniu się do ruchu wole poczekać parę chwil i tak samo na trasie. Jak widzę że ktoś się spieszy wole dać margines niż stać się bohaterem takich zdjęć.

 

Ehhh.... zeby tak wiekszosc kierowcow myslala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Ehhh.... zeby tak wiekszosc kierowcow myslala.

 

Oj tak. Niestety wielu kierowców myśli, że jest panami drogi, a później widzimy i słyszymy o takich tragicznych wypadkach.

Czasem lepiej zwolnić i nie szarżować a dojechać w jednym kawałku. Żal, że tak wielu ludzi ginie na drogach...

http://www.torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/_portal/news/1232030600496f4b88d1d87/Kierowca_zgin%C4%85%C5%82_na_miejscu..html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
Wyladowal tam gdzie jego miejsce za szalencza jazde.

Szkoda tylko czlowieka. Mial cale zycie przed soba....____________________

 

 

Człowieka żal, a jeszcze bardziej żal jego żony i maleńkiego dziecka...

Ale niestety, jadąc z taką prędkością trzeba się liczyć, że można wylądować na drzewie. Szczęście, że nie zabił niewinnych ludzi, bo chwilę wcześniej przejeżdżał tam autobus pełen dzieci... To dopiero byłaby tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy czasami miewa zły dzień, ale jeżeli nie czujemy że są pewne granice i nie zapala nam się w pewnym momencie "czerwone światełko" to znaczy że jest z nami coś nie tak i nie powinniśmy prowadzić samochodu.

 

Nie dajmy też wywierać na siebie presji na drodze. Nie czujemy się bezpiecznie, nie jesteśmy na swoim terenie to jeźdźmy swoim a nie cudzym tempem. Siedzi ktoś na tyłku? Przeciwmgielne się przydaje, zwłaszcza wieczorem w takich sytuacjach. Ostre hamowanie jest niebezpieczne, a to działa - tylko nie zapomnieć wyłączyć jak już się odsunie w nagrodę :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to,że przez tak niepoważnych,nieodpowiedzialnych,bezmyślnych i egoistycznych kierowców giną niewinni ludzie!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wuvusylwka

W wielu przypadkach nie o predkość chodzi ale o brak wyobrazni i nie dostosowanie manewru i do danej sytuacji. Mozna jechac 60km/h 200km a potem wystarczy zle wlaczyc sie do ruchu lub własnie wyprzedzic "na trzeciego "auto jadace sobie po poboczu aby zginac i zabic innych. Kierowcy wydaje sie że jak nie on, to nadjezdzajacy z przeciwka wykaze sie refleksem i uratuje sytuacje, mysli ze jego smierc nie dotyczy, wszyscy tylko nie on. Nikt nie jest niesmiertelny,blacha samochodu tej niesmiertelniosci nie daje. Wielu sytuacji nie da sie przewidziec ale wystarczy myslec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Człowieka żal, a jeszcze bardziej żal jego żony i maleńkiego dziecka...

Ale niestety, jadąc z taką prędkością trzeba się liczyć, że można wylądować na drzewie. Szczęście, że nie zabił niewinnych ludzi, bo chwilę wcześniej przejeżdżał tam autobus pełen dzieci... To dopiero byłaby tragedia...

 

O co chodZi z zona i dzieckiem? Bo jesli o tego passata to tylko jest napisane ze zginal mlody mezczyzna

[*] a nic wiecej o zadnych innych ofiarach nie ma...

 

A co do jazdy to tak jak ktos wspominal wyzej, chodzi bardziej o umiejetnosc jazdy z dana predkoscia i wykonywanie manewrow...to czyni z kierowcy "mistrza jazdy" a nie predkosc... na prostej kazdy potrafi dac gazu.. oby krolow prostej bylo mniej... i troche rozsadku za kierownica.. bo przykro sie robi jak sie patrzy na takie zdjecia..

 

Byloby mniej takich wypadkow gdyby nasz kochany kraj zadbal o przyzwoitej jakosci drogi(nie wymagajmy autostrad) bo i tak sie nie doczekamy ale chociaz drogi szybkiego ruchu i z pasem awaryjnym i zaraz inna jazda... no tak ale co z tego jak drogi powstana skoro po roku juz trzeba je remontowac.. achh Nasza Kochana Polska!

Edytowane przez stifii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności