Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Skutki spotkania Rovera 216 i VW T4. Prędkość obu aut wynosiła około 40km/h.

 

17022011012.jpg

 

17022011013.jpg

 

17022011014.jpg

 

Na szczęście odbyło bez większych obrażeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wypadki/wypadek-w-sanoku/zdjecie/duze,396000,3,11

 

Moze to i dawno ale wypadek mial miejsce u mnie w miescie ... 25 Letni kierowca hondy chcial u mnie w miescie na kawalku prostej pokazac co jego honda potrafi lecz gdy prosta sie skonczyla weszli w zakret zachaczyli o kraweznik zaczelo nimi obracac i skonczyli na betonowym slupie i ogrodzeniu cmentarza zginelo 4 osoby tylko kierowca cudem przezyl . Na zdjeciach widac ciala w workach w jakich odleglosciach sa od siebie i co zostalo z hondy . Licznik ze slow ludzi zatrzymal sie na slupie przy 160 km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Licznik ze slow ludzi zatrzymal sie na slupie przy 160 km/h

No to wierz dalej ludziom: http://motoryzacja.interia.pl/galerie/wypadki/wypadek-w-sanoku/zdjecie/duze,395924,9,11

Ja tam 160km/h z pewnością nie widzę.

Wracając do samego wypadku-głupota ludzka nie zna granic i nie ma na nią lekarstwa :( Szkoda tylko, że jakiś pajac, bo inaczej kolesia nie można nazwać, zabrał życie czterem osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pajac tylko MORDERCA, nazwijmy rzecz po imieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj kupiłem lokalną gazetę legionowską, i okazuje się, że kierowcą tej Hondy był koleś z Legionowa, który w 2008 roku miał wypadek na ścigaczu. http://www.scigacz.pl/Wypadek,motocyklistow,w,Legionowie,6475.html Wtedy wszyscy trąbili, że motocykliści tacy biedni, że "stara baba" im wyjechała. Wtedy był w stanie krytycznym, ale się wylizał, teraz mu się udało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to wierz dalej ludziom

 

Ja tylko powtarzam slowa ludzi ... No niestety a byli to ludzie majacy po 19 lat :/ Ta panne duzo razy w szkole widzialem zawsze usmiechnieta etc . No a ten caly "kierowca" sie nic nie nauczyl bo pare miesiecy wczesniej audi b4 wbil sie w mostek i tez ledwo uszedl z zyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, no tacy ludzie chyba nigdy nie zmądrzeją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłem lokalną gazetę legionowską, i okazuje się, że kierowcą tej Hondy był koleś z Legionowa, który w 2008 roku miał wypadek na ścigaczu. http://www.scigacz.pl/Wypadek,motocyklistow,w,Legionowie,6475.html Wtedy wszyscy trąbili, że motocykliści tacy biedni, że "stara baba" im wyjechała. Wtedy był w stanie krytycznym, ale się wylizał, teraz mu się udało...

 

A najlepsze jest to, że zabił klientkę-bo jeździł w tzw przewozie osób Night Drivers. Dziewczyna, która zginęła, po prostu chciała do pracy dojechać-pracowała jako ratownik medyczny. Osierociła dwu letnią córkę.

Po przeczytaniu artykułu zacząłem czytac komentarze i wszystkiego można się było dowiedzieć-jego nick w necie to Hunter82.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie najbardziej widać różnicę między przedliftem, a po lifcie. Różnica w uszkodzeniach między nimi wygląda bardzo podobnie do różnic z oficjalnych crashtestów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierowca ciemnego wypadł(nie miał zapiętych pasów),nic poważnego mu się nie stało,a kierowca błękitnego ma uszkodzone biodro-patrząc na uszkodzenia miał dużo farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu właśnie najbardziej widać różnicę między przedliftem, a po lifcie. Różnica w uszkodzeniach między nimi wygląda bardzo podobnie do różnic z oficjalnych crashtestów...

Ten przed liftem mógł też mieć równie dobrze wspawaną ćwiartkę-jest w necie film, w którym porównany jest Focus bezwypadkowy z Focusem, który miał wspawaną ćwiartkę-oczywiście ten drugi z czołowego crashtestu porównawczego wyszedł o wiele gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten przed liftem mógł też mieć równie dobrze wspawaną ćwiartkę-jest w necie film, w którym porównany jest Focus bezwypadkowy z Focusem, który miał wspawaną ćwiartkę-oczywiście ten drugi z czołowego crashtestu porównawczego wyszedł o wiele gorzej.

 

podpisuję się pod tym ze to B5 przed liftem po przejsciach było...złożyło się jak B2...a to raczej w tym aucie normalne nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem-widziałem ten film, ale widziałem tez crash testy 3b i 3bg i po zobaczeniu tych zdjęć od razu mi się przypomniały te testy-3b wcale dużo lepiej w teście nie wypadł:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=EatUvU0zN0o[/ame]

[ame]

[/ame]

3bg

[ame]

[/ame]

 

Aczkolwiek, bity równie dobrze mógł być-wiadomo jak u nas jest, a wystarczy przecież lekka stłuczka i wymiana na nie oryginały, lub klepanie i już osłabiona jest konstrukcja. Do tego latka też nie wzmacniają konstrukcji...

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ten niebieski miał ok.90 km/h, a ten ciemny trochę więcej bo wpadł w poślizg.Jak na uderzenie z takimi prędkościami,mieli dużo szczęścia.Crash testy wykonują przy prędkościach rzędu 55-60 km/h...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności