Skocz do zawartości
christodevillo

Fotoprzestroga +18

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj kłania się postępowanie załogi z video na pokładzie.

 

Zamiast nagrać i złapać - zrobili sesję, no i się nazbierało. Jakieś półtora roku temu ministes MSWIA zakazał policjantom takich dłuugich nagrań. Widać zmieniło się od tego czasu lub gonili Prosiaka jakimś truchłem z 140 PS pod maską. Kto wie.

 

Zresztą nowy rekord w postaci ponad 200pkt też jest możliwy - wystarczy cierpliwie nagrywać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam przykład czego?

 

Jedyne czego szkoda to samochodu ...

nikt o zdrowych zmysłach nie wsiada do samochodu po alkoholu ... szczegolnie

po takiej ilości.

 

A w artykule nie ma żadnego nacisku na to ze kierowca był polakiem...

Tylko jest wspomniana narodowość... a to roznica.

Edytowane przez Lasqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak z tymi wszystkimi zdjeciami jest podobnie jak z ostrzeźeniami na paczkach fajek, i tak nie trafia to tych co trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie znajomych w Cambridge... i na liczniku wskazówka sie zatrzymała przy 70 milach/h ... ale prawdopodobnie było okolo 100. A dróżka to na 1.5 auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na liczniku wskazówka sie zatrzymała przy 70 milach/h

Jakoś nie wierzę, że wskazówka zatrzymuje się akurat przy tej prędkości z jaką jechał samochód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie wierzę, że wskazówka zatrzymuje się akurat przy tej prędkości z jaką jechał samochód.

widzialem filmik na youtube z mercem amg co wpadl pod naczepe tam zatrzymala sie w okolicach 200 km/h wiec czemu w tym przypadku nie moglo tak byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj kłania się postępowanie załogi z video na pokładzie.

 

Zamiast nagrać i złapać - zrobili sesję, no i się nazbierało

 

A czytałeś ten artykuł w ogóle ? Przecież policjanci chcieli go zatrzymać za jedno wykroczenie, jednak on zaczął uciekać i stąd się zebrało te 119 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem filmik na youtube z mercem amg co wpadl pod naczepe tam zatrzymala sie w okolicach 200 km/h wiec czemu w tym przypadku nie moglo tak byc

 

Kiedys obslugiwalem zdarzenie drogowe w ktorym audi uderzylo w zaparkowane BMW w tej bumie licznik wskazywal 120km/h to przestawil ja o jakies pol metra to Ci powiem ze nie wiedzialem ze bumy na tak krotkim odcinku dochodza do takiej predkosci i jakos dalej w to nie wierze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówki kontra skutery/piesi :eek:

Widziałem kiedyś fotki, już po wypadku, ale nie widziałem nigdy filmiku, jak to się dzieje :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mocne...

Tamten filmik to preludium w porównaniu z tym, ale ostrzegam widok jest naprawdę drastyczny.

Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

http://www.nothingtoxic.com/media/1250807744/Vietnamese_Cop_Cut_In_Half_And_Calmly_Talks_To_Bystanders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przegięcie ten link......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tamten filmik to preludium w porównaniu z tym, ale ostrzegam widok jest naprawdę drastyczny.

Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

http://www.nothingtoxic.com/media/12..._To_Bystanders

Szok... Takiego czegoś jeszcze nie widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przegięcie ten link......

A dla mnie ten film powinien być puszczany na kursie nauki jazdy, by pokazać młodym stażem kierowcą co może ich spotkać na drodze, lub jak przez ich bezmyślność mogą zginąć niewinne osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie ten film powinien być puszczany na kursie nauki jazdy, by pokazać młodym stażem kierowcą co może ich spotkać na drodze, lub jak przez ich bezmyślność mogą zginąć niewinne osoby.
Tak tylko nie zawsze jest to wina młodego kierowcy raczej za kółkiem ciężarówki nie siedzi kierowca, który miesiąc temu zrobił prawko. No ale film robi wrazenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności