Skocz do zawartości
sznikers23

Sanki (belka przednia) do wymiany

Rekomendowane odpowiedzi

a czy sanki od manuala i autoamatu są takie same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech mechanik mi powiedział że od b4 nie podejdzie bo tam są okrągłe poduchy a ja mam jedną kwadratową, tam gdzie łapa od silnika idzie. Tak więc lipa przez duże L :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co pamiętam jak to wymieniałem to całą poduszkę razem z jej podstawą można wykręcić. pogrzebałem na allegro i widzę po zdjęciach, że B4 ma inne poduszki, ale podstawa żeby jak przykręcić jej taka sama. belki są takie same w B3 i B4. może mechanikowi się nie chce więc niech się potrudzi i je po prostu przełoży :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mechanik mi powiedział

Skoro twierdzi ze poduszka jest problemem to żaden z niego mechanik.

Dawaj zdjęcie tej kwadratowej poduszki, bo jakoś sobie jej nie wyobrażam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B3 i B4 ma takie same sanki, wiem bo wymieniałem. Ten mechanik zalicza praktykę na twoim samochodzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanki są te same, chodzi mi o to mocowanie poduszek. Ja mam kwadratową a w b4 obie są okrągłe. Jeśli jest to element który się ściąga i przekłada to jutro jadę i kupuje.

 

Zdjąć zdjęcia

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4187366399

Z prawej strony. W b4 obie są okrągłe.

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj miałem przygodę z psem samobójca którego nie chciałem przejechać, po ostrym hamowaniu okazało się że urwalem mocowanie wahacza na wózku

poszukuje aktualnie wózka

posiadam B3 w sedanie z 90 roku, silnik 1.8 75KM

chciałem się dowiedzieć z jakiego auta szukać wózka, czy z każdego passata ? znalazłem wzmianke o golfie 3, jednak nie było konkretów

 

był bym wdzieczny za jakies informacje bo musze cos zamowić ale nie bardzo wiem który, do passata sa 2 wózki na allegro na krzyż, z golfa jest więcej

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi panowie jak mam z warsztatem załatwić bo po wymianie sanek nie ustawili mi zbieżności kół. Opony przednie zjechane o połowę w stosunku do tylnych. Nikt mnie nie poinformował że taka usługa powinna być wykonana  albo że to  jest zaraz w ramach całej wymiany, no bo skoro rozkręcili to powinni ustawić te koła a teraz na przeglądzie wyszło że mam przekroczone normy wszystkie zbieżności kół przednich. Czy warsztat powinien to naprawić w ramach gwarancji naprawy i co teraz zrobić ze zniszczonymi oponami? Jak to powinno być załatwione przez warsztat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ustawić zbieżność trzeba mieć odpowiedni sprzęt. Nie każdy warsztat to ma. Powinni ci powiedzieć, że trzeba zrobić zbieżność, ale nie musieli tego robić sami jeśli nie wykonują tego standardowo. Jeśli opony są zużyte równomiernie to nie jest to wina zbieżności. Brak zbieżności zwykle objawia się tym, że opony zużywają się bardziej z jednej strony. Co możesz zrobić? Jechać ustawić geometrię a potem do oponiarza po nowe opony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mkpol napisał:

Jechać ustawić geometrię a potem do oponiarza po nowe opony. 

nie ma sensu ustawiać geometrii na zjechanych oponach. Nowe gumy i dopiero na ustawienie jedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z opisu nie wynika że są zjechane tylko zużyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności