Skocz do zawartości
sznikers23

Sanki (belka przednia) do wymiany

Rekomendowane odpowiedzi

niewiecie czy da sie wymienic same gumy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

same gumy?? chodzi o tuleje metalowo-gumowe na wahaczu? je sie zmienia bez problemow - wyjmujesz wahacz i prasa wciskasz:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub młotkiem :D

 

tylko popatrz przed wyjęciem jak dokładnie siedziały tuleje w wahaczach i później je tak samo wsadź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanik stwierdził, by narazie z tym tematem jeździć, na spokojnie będziemy się jednak rozglądać za nowymi sankami. Jego usługa ok 200zł., prawie cały dzień roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a powiedzcie mi czy podpasuje do b3 91 2E ława od golfa 2 GT? moje saneczki też niezbyt pięknie wyglądają.... w jednym miejscu się taka mała szczelina zrobiła w drugim widać, że było spawane i spaw puścił trochę... dodam że tydzień temu kupiłem samochód no i kilka rzeczy jest do roboty :/ w zawieszeniu to amortyzator przedni prawy, właśnie ława, 2 gumy maglownicy i 4 gumy przegubów, tłumik środkowy i ostatni - masakra masakra masakra... dobrze, że znajomości mam na szrocie i sąsiada kuzyna mechanika :] pozdrawiam i podtrzymajcie mnie na duchu bo kasa się kończy a mnie szlag trafia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Belkę musisz mieć od b3/b4 z silnikiem czterocylindrowym, inna nie podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos szukal to posiadam takowa i chetnie sie z nia rozstanę niedrogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko jeszcze zorientować, czy jeżeli się zdecyduję na wymianę tych sanek, to mechanik spuszcza wszystkie płyny eksploatacyjne czy nie? Jeżeli spuszcza to które...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie spuszcza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko podnosi troche silnik aby je wymienic, zadnego oleju, plynu od spryskiwaczy ani innych nie spuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko podnosi troche silnik aby je wymienic, zadnego oleju, plynu od spryskiwaczy ani innych nie spuszcza

 

chyba, że z krzyża spuszcza jak się wkur*ia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam małe pytanko, odnośnie przedniej belki. Czy belka która siedziała w 2e będzie pasowała do mojego Paszteta (silnik pf)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniał bym . Jak mam mojego Passata w kombi to mam tylko brać belkę od kombiaka czy od sedana też będzie w porządku? Czy są w ogóle jakieś różnice?

Edytowane przez Mate0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniał bym . Jak mam mojego Passata w kombi to mam tylko brać belkę od kombiaka czy od sedana też będzie w porządku? Czy są w ogóle jakieś różnice?

 

tutaj nie ma różnicy, inna belkę mają silniki 4 cylindrowe a inna 6-ścio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować. Tylko dobrze obejrzyj tą drugą w okolicach mocowania przednich tulei wahaczy, bo tam rdzewieje i robią się dziury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Panowie ;) Dzisiaj dorwałem na szrocie obok siebie belkę od 1.9D w bardzo dobrym stanie za 150 zł.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat. Mi się urwało prawie całe mocowanie po stronie kierowcy od wahacza. W sumie tak już jeżdżę pewnie jakiś czas. Dziś pojechałem na diagnostykę żeby sprawdzić co tam się dzieje i diagnosta nawet nie chciał mi samochodem potrzepać czy luzów nie ma i kazał mi samemu wyjeżdżać jak to zobaczył. Ja jak też zobaczyłem to ciepło mi się zrobiło :(

Oczywiście na miejscu nigdzie nie dostałem sanek.

Na allegro szukam ale każde zdjęcie przedstawia co innego. Ktoś pisał że od b4 też pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pisał że od b4 też pasuje?

Oczywiście, wszystkie silniki poza VR6 miały te same sanki.

Nie mam tylko pewności jak było 4x4 ale raczej zależy to jednak od silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wyglądają strasznie?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4173863290

 

Jeszcze taką znałem, chodzi o to ze to blisko mnie

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4172333614

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności