Skocz do zawartości
witek-b5

[Zlot] Bagicz 21.03.2009r. Rozpoczęcie sezonu 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnię się pojawię ale u mnie to decyzja rodzinna, bo i cała wyprawa. Jak podejmiemy decyzję powiadomię was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie będę sam z rodziną,super!!!

 

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

 

właśnie widziałem pogodę,nie napawa optymizmem,wtorek,środa,czwartek śnieg i deszcz, w sobotę bez opadów i temp.+4 st

mam nadzieję że pogoda nie popsuje zabawy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura może będzie niska ale pojawienie się Naszej Ekipy podniesie temperaturę o kilka stopni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się znaleźć czas ale nie mam za bardzo transportu, bo mi poduszka od silnika padła a za bardzo nie chciałbym w takim stanie dojezdzac i obciazac pozostałych... Może mi się uda ją czasowo zrobić do 21 ale niczego nie gwarantuję. Jest ktoś może chętny na podwiezienie z tej wioski Koszalin :D?

Edytowane przez passatb5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temperatura może będzie niska ale pojawienie się Naszej Ekipy podniesie temperaturę o kilka stopni

 

to to napewno,pytanie tylko ile osób ostatecznie sie pojawi :601: z naszej grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bez względu na pogodę będę,no chyba że kataklizm jakiś albo defekt pasia(oby nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co jest,nikt się nie odzywa ....

 

---------- Post added at 20:07 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

 

Polmos,może zabierzesz kolegę Tomka (passatb5) do Bagicza,ma niesprawnego paska,a jak widzę obaj jesteście z koszalina,zawsze jeden forumowicz więcej.W grupie siła!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak widzę obaj jesteście z koszalina

Grzesiu cos chyba nie teges z twoim wzrokiem :coolshine: w profilu mam :koszalin/kołobrzeg: a dokladniej to mam 10km do bagicza wiec musialbym sie wracac :drive: ,ale gdybym mieszkal w Koszalkowie to nie byloby problema :ok:

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wygląda tak... Amorki zrobiłem i jutro będę robił poduszkę czyli może mi się uda dojechać w miarę sprawnym autem. Pojechać na pewno pojadę, nie przegapię spotu który jest tak blisko. Jest jakaś ustawka w jakimś miejscu żeby wspólnie dojechać np naszymi paskami? Bo nie nabyłem jeszcze navi a nie bardzo wiem gdzie tam dojechać a mapa to zawsze tyylko orientacyjnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie może byśmy się umówili gdzieś żeby razem ruszyć do Bagicza?

 

passatb5 do bagicza nie możesz nie trafić, jak wystartujesz z Koszałkowa to przed samym kołobrzegiem będą tablice Bagicz ale powinniśmy razem tam wjechać żeby był jakiś efekt:)

Koledzy wymyślcie jakieś miejsce spotkania.

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za... Wyruszyć passkami i przyjechać całą grupką :) Fajnie by to wyglądało :P Bo na pewno nie będziemy sami. Poza tym to nie mam wlepy jeszcze także mnie nie poznacie :D

 

Już mogę docjechać nawet do Kołobrzegu i gdzieś tam nie wiem w na tym parkingu przy markecie od strony koszalińskiej.. Nie wiem co to jest :P

Edytowane przez passatb5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odgłosie silnika Cie poznają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robimy jakąś ustawkę gdzieś? Zatrzymać się w Bagiczu gdzieś czy po drodze i ruszyć razem? :D No poznają po głosie poznają no ale wiocha troche, że jeszcze wlepy forumowej nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To robimy jakąś ustawkę gdzieś?
my się spotykamy w kołobrzegu przy BILLI,jadąc na koszlin to za orlenem po prawej stronie.niech mnie ktoś poprawi jak źle piszę, a o rozpoznanie się nie martw,ja wiem jak "gada" VR ja Cię poznam napewno,zresztą każdy kto ma pasia jest mile widziany....... :-))

 

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

 

koszalin spotyka sie 0 11.00 kolo toru kartingowego

wobec tego proponuje zeby nasza grupa spotkala sie o 11.30 kolo BILLI w kołobrzegu(wylot na koszalin-bagicz)

tak,tak,tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my się spotykamy w kołobrzegu przy BILLI,jadąc na koszlin to za orlenem po prawej stronie.niech mnie ktoś poprawi jak źle piszę, a o rozpoznanie się nie martw,ja wiem jak "gada" VR ja Cię poznam napewno,zresztą każdy kto ma pasia jest mile widziany....... :-))

 

---------- Post added at 21:23 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

 

tak,tak,tak

 

 

mi tez pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my się spotykamy w kołobrzegu przy BILLI,jadąc na koszlin to za orlenem po prawej stronie.niech mnie ktoś poprawi jak źle piszę, a o rozpoznanie się nie martw,ja wiem jak "gada" VR ja Cię poznam napewno,zresztą każdy kto ma pasia jest mile widziany....... :-))

passatb5

od strony koszalina wjazd na parking do BILLI masz przy stacji shell jak sie zaczyna dwupasmowka(nie trudno zauwazyc) a wjazd na lotnisko jest na 10km3słupek droga krajowa nr11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wjazd na lotnisko jest na 10km3słupek droga krajowa nr11
mój 3 letni synek by trafił,dzięki Adamie za szczegółwe info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno organizatorzy zadbają o oznaczenie miejsca zlotu My jako tubylcy wiemy ale napewno wpadnie ktoś z Polski kto nie wie jak trafić.

 

Oglądałem pogodę i ma nie padać będzie podobno 7 stop. i słoneczko ma się przebijać.

Edytowane przez makss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to ja będę w tym Kołobrzegu koło tego Shella, Billi czy czegoś tam tylko dajcie jeszcze znać dokłądnie o której... Jakby co to będę dzwonił albo trąbcie jak zobaczycie 17-letniego sztrucla :D Byłbym za tym żeby tak nie wiem miedzy 11:00 a 11:30 być tam, czekać na wszystkich i ruszyć o 11:30 w stronę Bagicza powoli...

Edytowane przez passatb5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem pogodę i ma nie padać będzie podobno 7 stop. i słoneczko ma się przebijać.
jak Was wszystkich zobacze to słoneczko będzie mi zbędne,ciekaw jestem czy ktoś z okolic Szczecina się pojawi

 

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

ale napewno wpadnie ktoś z Polski kto nie wie jak trafić.
dobrze by było!! i MNÓSTWO PASSATÓW!!!!!i tylko patrzeć jak się ogólnopolski zlot zrobi:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności