Skocz do zawartości
robertAVF

przyciemnianie..jaka folia??

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisz sobie w Googlach ,, piecowe przyciemnianie szyb Kraków " , a znajdziesz spokojnie , ceny może się wahają od 1000 zeta , ale teraz nie jestem pewien bo nie mam czesu na to patrzeć.

nie zpaomnij doliczyc koszty wysyłki, zabezpieczenia, + wklejenia z powrotem... To Ci wyjdzie jakiec 500pln minimum

 

jest jakiś środek, którego można użyć jeśli jednak zostałyby jakieś ślady po przyciemnieniu???

był temat o tym, i tak jak napisałem ludwik nierozcieńczany i schodzi idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w razie złego jest jakiś środek, którego można użyć jeśli jednak zostałyby jakieś ślady po przyciemnieniu???

 

chodzi o pozostaly klej? jezeli tak to pewnie benzyna ekstrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WARNER --> szybki sa obklejane w zakladzie folia sun guard 35% czyli 2 stopien z 4 dostepnych.

W zaleznosci jak promien slonca pada tak czasem w ogole nie widac w srodku osoby siedzacej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Koledzy powiedzcie jak to jest z kolorem szyb w 3BG. Fabrycznie są lekko zielonkawe. Widziałem pare fabrycznych przyciemnień w Tuaregach czy nowych passatach i są ciemnozielone. Czy jest to efekt zielonej folii czy może czarnej folii ale naturalnie zielonkawego odcieniu szyb ? Mam czarne i nie chcę zielonych szyb.

Zastanawiam się nad folią czarną lub brazową. "

 

Co myślicie ? Bo mam dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzice o foliach z allegro. jak jest z tym atestem z tych folii????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tych najtanszych jak ktos wyzej pisze, podczas wyciagania wody nawet przez szmatke sie rysuja tak ze lepiej dolozyc i kupic cos dobrego. nie ukrywam ze zeby dobrze okleic to trzeba szybki wymontowac tak ze jest co robic. powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem szyby przyciemnione w szwecji przepuszczalność światła 24 % i 3 dni temu dopadł mnie misiek i muszę zerwać z przednich drzwi, u Nas strasznie ganiają za szyby Ci którzy mieli juz zerwali. Także jeśli przyciemniać to zgodnie z przepisami bo potem to tylko kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczacymi przyciemniania szyb tylnych w bagazniku i klapy. czy na to potrzeny jest jakis atest i czy folia musi miec jakas przepuszczalnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczacymi przyciemniania szyb tylnych w bagazniku i klapy. czy na to potrzeny jest jakis atest i czy folia musi miec jakas przepuszczalnosc

 

Każda firma która zajmuje się oklejaniem szyb samochodowych posioada atest który przykleja na szybę jak również dostajesz papierek do ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi jak bym sam oklejal

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale mi chodzi jak bym sam oklejal

 

Każda folia sprzedawana w sklepach jak i na allegro posiada atest, przepisy mówią że przepuszczalność szyb przednich musi mieć 70% a z tyłu mogą mieć 10% ale nie może to być lustrzana folia która odbija promienie słoneczne. Tak to wygląda w skrócie, tydzień cały uprzejmy misiek wytłumaczył mi co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za info. To o przeglad nie musze sie martwic lub o kontrole jak bym okleil 95% tyl

Edytowane przez mati

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tak poszukaj w necie przepisów dotyczących oklejania, u Mnie takie rzeczy przechodzą nawet nikt uwagi nie zwraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oddalem autko do zakadu ktory sie tym calym przyciemnianiem zajmuje. koszt to lacznie 650 zl i jeden dzien pracy. efekt koncowy bardzo mnie zadowala nie potrafie powiedziec w % przepuszczlnosci światła ale wiem ze boki sa najciemniejsze jakie tylko mozna bylo dac, szyba na klapie bagaznika jest odrobine jasniejsza(widac tylko w duzym sloncu i pod odpowiednim kątem) zeby nie bylo problemow przy cofaniu no i szyby od strony pasazera i kierowcy sa zrobione delikatnie poniewaz zalezao mi na efekcie przejscie z seryjnej przedniej do bardzo ciemnych z tylu. efekt ocencie sami. aha wiem ze za wiele na zdjeciach nie widac ale chwilowo nie mam nic innego

DSC00649.jpg

DSC00655.jpg

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie. Ja jednak ze względu na AC nie będę oklejał przednich. Pozdr

 

PS. Szyby wyszły lekko zielone czy wyglądają na bezbarwne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezbarwne...

 

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 14:46 ----------

 

jezeli chcecie moge dodac lepsze zdjecia bardziej szczegółowe....

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:). jeżeli jeszcze mogę pomóc to proszę pytać.

DSC00755.jpg

DSC00754.jpg

DSC00756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogl by ktos przeslac mi instrukcje montazu folii na szyby [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupowac badziewiastych (chinskich) folii na allegro... to sie poporostu nie nadaje do naklejenia na zkrzywiona szybe... jezeli juz chce sie samemu zalozyc to mozna kupic folie w zakladach ktore przyciemniaja szyby ale moim zdaniem warto dolozyc to 100zl i miec fachowo zalozona folie. ja zaplacilem 500zl za komplet szyb folia 3M wszystkie tak samo przyciemnione o ile pamietam to x1.5 (dosyc ciemne) i mam do tego wieczysta gwarancje. jezdze jakis rok i nic jak narazie sie niedzieje... naprawde domowe zabawy w przyciemnianie nie maja sensu jesli komus zalezy na jakosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności