Skocz do zawartości
robertAVF

przyciemnianie..jaka folia??

Rekomendowane odpowiedzi

witam..planuje sciemnic wszystkie szyby w passacie(sedan) mam do was pytanko..jaka folie proponujecie, chodzi mi o stopien przyciemnienia. zastanawiam sie tez nad folia o efekcie lustra, ladnie wyglada na niektorych autach. co wy o tym myslicie?osoby ktore maja przyciemnione szyby niech wrzuca jakies zdjecia:)

 

osobiscie jak bede robic na czarno szyby to chyba caly tyl na 80%przyciemnienia a przod 45%przyciemnienia..pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj kolego

chcesz sam przyciemniac czy zlecic jakiejs firmie?? ogolnie powiem ze tyl u siebie w b3 sam przcienialem na bocznych wyszlo jeszcze w miare tyle za to do dupy pojezdzilem tak troche czasu i zerwalem. ogolnie z mojego doswiadczenia poweim tak ze te najansze allegrowe latwosie kleja przy wyciskaniu wody nawet przez szmatke rysuja sie od srodka a jak chce sie zerwac caly klej zostaje na szybiei juz tylko aceton pomaga. zycze powodzenia w przyciemnianiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z innej beczki - jak jest z jej zciąganiem? dużo zabawy jest?

pytam szczególnie o tylną szybę z podgrzewaniem - jak najlepiej zedrzeć folję bez uszkodzenia podgrzewania szyby???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samochod chce odac do zakladu ktry zajmuje sie przyciemnianiem..ja szukam tylko jakiegos ciekawego rozwiazania czy wszystko na jeden procent czy jednak tyl ciemniej a przod jasniej czy moze wszystko na lustro..

 

---------- Post added at 23:43 ---------- Previous post was at 23:40 ----------

 

a ja z innej beczki - jak jest z jej zciąganiem? dużo zabawy jest?

pytam szczególnie o tylną szybę z podgrzewaniem - jak najlepiej zedrzeć folję bez uszkodzenia podgrzewania szyby???

 

po podgrzaniu folie mozna powoli odrywac..mysle ze nic sie nie stanie dla podgrzewania szyby, a jesli stanie to sa rozne akcesoria do kupienia do naprawy podgrzewania i po usterce ani sladu..wiec podgrzewaj i powoli sciagaj..na pewno zejdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebaa

przyciemnij tak jak piszesz tył ciemniej a przód jaśniej ja tak mam i sam sobie przyciemniałem mi się podoba. jak słońce mocno nie świeci na auto to nawet nie widać różnicy że przód jest jaśniejszy tylko w słoneczne dni u mnie to widać a w nocy to juz całkiem mafijnie to wygląda :D

 

ps. lustrzane są brzydkie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozecie dac jakies zdjecia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje może pomyśleć na piecowym przyciemnieniem ( przed wczoraj widziałem jak to wygląda ). Koszt może i większy bo gdzieś 800 - 1000 zeta komplet . Ale raczej się już o miśków nie przejmujesz. Ja dzwoniłem do kolesia co zakłada i powiedział mi ze przednie może zrobić . Ale nawet najjaśniej sza folia będzie łamać już przepisy , bo fabrycznie wychodzą szyby przyciemnione w 7 % i po przyciemnieniu już wychodzi ponoć za dużo . Ale każdy robi raczej jak mu pasuje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie jak to jest z kolorem szyb w 3BG. Fabrycznie są lekko zielonkawe. Widziałem pare fabrycznych przyciemnień w Tuaregach czy nowych passatach i są ciemnozielone. Czy jest to efekt zielonej folii czy może czarnej folii ale naturalnie zielonkawego odcieniu szyb ? Mam czarne i nie chcę zielonych szyb.

Zastanawiam się nad folią czarną lub brazową. Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oszt może i większy bo gdzieś 800 - 1000 zeta komplet .

 

gdzie Ty masz takie ceny? mi za przyciemnienie kompletu 8 szyb sypneli prawie 3000...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ty masz takie ceny? mi za przyciemnienie kompletu 8 szyb sypneli prawie 3000...

 

Ha ha ha 3000... no chyba że okna w mieszkaniu przyciemnialeś :P ,

a tak poważnie , to w Rzeszowie za połowę tej ceny byś zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty facet nie dawaj lustra !!

 

ja w czarnym 3b kombi bede przyciemniac ciemnym czarnym :) a jaki stopien to sie okaze w warsztacie gdzie bede widzial na wlasne oczy folie

 

 

co do zerwania z szyby to moja akurat poszla gladko, bez drapania, sama odchodzila platami a myslalem ze beda problemy. sproboj w 1 miejscu moze tez nie bedzie klopotow

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku klik macie jak mi i Derlysy'emu przyciemniano szybki. Jest i fotoreportaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha 3000... no chyba że okna w mieszkaniu przyciemnialeś

kolego tu chodzi o piecowe przyciemnienie, za polowe tej ceny to sobie folią możesz to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do zerwania z szyby to moja akurat poszla gladko, bez drapania, sama odchodzila platami a myslalem ze beda problemy. sproboj w 1 miejscu moze tez nie bedzie klopotow
nic nie zostaje sladu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie zostaje sladu?

 

u mnie nie zostalo nic ale pewnie moja folia to wyjatek.... solidnie byla polozona nie bylo babli powietrza itp.. wydawalo sie ze bede miec problem jak cholera z zerwaniem

a tu niespodzianka w 5minu zerwalem 3 szyby, troszke kleju zostalo na jednej bocznej ale to nic

 

zrywalem dlatego ze stracila odcien czerni i zrobila sie flioletowa :)

 

podejrzewam ze gladko poszlo przez niska temp, ok -3st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w razie złego ;) jest jakiś środek, którego można użyć jeśli jednak zostałyby jakieś ślady po przyciemnieniu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego tu chodzi o piecowe przyciemnienie, za polowe tej ceny to sobie folią możesz to zrobić...
Wpisz sobie w Googlach ,, piecowe przyciemnianie szyb Kraków " , a znajdziesz spokojnie , ceny może się wahają od 1000 zeta , ale teraz nie jestem pewien bo nie mam czesu na to patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w razie złego jest jakiś środek, którego można użyć jeśli jednak zostałyby jakieś ślady po przyciemnieniu???

 

srodkow jest od cholery..w nordauto nawet widzialem jakies lepsze do czyszczenia szyb z zabrudzen itp..wiec nawet jesli zostana slady to spokojnie je zmyjesz

 

widzialem czarne samochody z lustrem na wszystkie szyby i dosyc ladnie to wyglada w dni pochmurne;p no ale chyba jednak zostane przy czarnej..szkoda ze mamy takie przepisy i przednich nie mozna u nas przyciemniac:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje przyciemnic cale auto w jednolitym odcieniu (mowie to z doswiadczenia)

 

tak to u mnie wyglada:

 

http://www.polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Passat/53190

 

wczesniejsze auto mialem przyciemnione w ten sposob ze tyl mialem na maxa a przod troszke slabiej zeby nie miec przypalu z policja i teraz jednoznacznie musze powiedziec ze jednolicie wyglada zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myśle nad tego typu zabiegem, tylko te miśki :/

Smeracz ile procent masz przyciemnione ladnie to wyglada. przyciemnione na maxa sa juz standardem ze tak powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności