Skocz do zawartości
skarap

ile pompek paliwa ma passat?

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że aby ruszyć ten elektrozaworek w pompie to jednak powinno się tam pojawić konkretne napięcie, wniosek z tego że szukaj przyczyny raczej właśnie zwjązanej z tym immo lub stacyjką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam silnik w swoim i na pompie jest elektro zawór.. nawet jesli "wsówka" jest luźna to zawór sie nie otworzy i co za tym idzie nie poda paliwa a wtedy kręć se choćbyś mial akumulator posadzić.. sprawdź to.. a co do filtra to poranne palenie utrudniało wracające paliwo z filtra do baku. zamontowałem zaraz przed filtrem zaworek "kierunkowy" zapobiega wracaniu paliwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki sam silnik w swoim i na pompie jest elektro zawór.. nawet jesli "wsówka" jest luźna to zawór sie nie otworzy i co za tym idzie nie poda paliwa
a możesz sprawdzić jakie tam masz napięcie ewentualnie wpiąć żarówkę i zobaczyć czy się zapali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak ojciec wróci ale wg mnie napięcie powinno byc na zapłonie. a gdy silnik jest uruchomiony i sie zdejmie tą wtyczke to momentalnie silnik gaśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, dziekuje za pomoc.

male podsumowanie mojego przypadku - neistety nie poradzilem sobie sam przez caly dzien i popoludniu passek "pojechal" do warsztatu. wlasnie dzwonili z diagnoza - padniety immo :/ (mam nadzieje ze to diagnoza ostateczna, bo to chyba lepsze niz pompa:) )

 

pozdrawiam,

kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystając z okazji chciałbym zapytać co to immo ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to Immobiliser to ja wiem ;) tylko ten skrót mnie zmylil :D hehe dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko ten skrót mnie zmylil

taki skrot myslowy - jak widac mylacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak mechanik sobie z tym poradził? odcioł immo czy coś naprawiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość samael76

Witam ja dołączę sie z takim podobnym problemem

Od jakiegoś czasu zaczeła mi szwankowac pompka raz pompowała a drugim razem nie ,no i padła mam autko w Gazie wiec teraz odpalam go na gazie,nie chce jej teraz wyciągac bo mi auto jest potrzebne .w sklepie powiedzieli mi 250zł za pompę wiem ze na allegro są dużo tańsze i orginała można znalesc BOCHA.za 100zł ale niewiem jakie ma ta moja oznaczenia ..z tego co czytałem w instrukcji to powinna miec 0,035 do 0,045 MPa niestety ale w aukcjach allegro nikt nie opisuje tego parametru .

Proszę jesli ktoś wymieniał to niech poda numer katalogowy ...

Mam pytanko wie ktoś jak zrobic wyłącznik pompki paliwowej wiem że można ale nie wiem jak ....

Edytowane przez samael76
pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności