Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam, montował ktoś w ori miejsce bi-xenon D3S żarówki LED ? chodzi mi o podłączenie bo z tego co widziałem żarówki LED są z 2 kablami nawet jak z przetwornicą są plus i minus ( czerwony i czarny ) ... z tego co się orientuję to jak są ori bi-xenon to jest więcej tych kabelków do żarówki do przetwornicy tylko nie wiem czy jest właśnie taki owy czerwony i czarny kabel... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałem lampy z halogenowych na ori bi xenony ale jak mam być szczery to po prostu światło nie jest jak dla mnie wystarczające... zbyt słabe a soczewki są nowe zamontowane... mam zamontowane LED w przeciwmgielnych firmy NightEye i naprawdę tobą robotę i świecą 2 a nawet 3 razy mocniej niż moje xenony... NightEye są właśnie w wersji D3S także jest to plug and play tylko chodzi mi jak się to podłącza i czy w ogóle jest możliwość podłączenia właśnie jak napisałeś pod plus i minus i gdzie tego szukać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nawiązywałem do żarówek LED bo na codzień jeżdżę scanią co właśnie takie owe oświetlenie ma mijania, długie i przeciwmgielne i w porównaniu do moich to było niebo a ziemia. ale zmrowiłem się i kupiłem Philips X-treme vision D3S gen 2 co prawda do tanich niestety nie należą no ale to jest coś za coś niestety... ale co mogę powiedzieć że teraz LEDy w scanii to wymiękają heh wina żarówek była z tego wynika bo teraz jest kolosalna różnica... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada schowane przetwornice za zaślepką, przy lampie? Jestem świeżo po montażu HID, mam zestaw slim Noxon'a, wszystko chodzi jak należy, ale po około godzinnej jeździe zajrzałem pod zaślepkę od lampy i przetwornice były tak gorące, że nie szło ich dotknąć, boje się, żeby nie przetopiły jakiegoś plastiku, kabelków albo nie uszkodziły czegoś w samej lampie. Jakieś porady? Wyprowadzić je na zewnątrz, zabezpieczyć jakoś dodatkowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zewnątrz lampy musisz wyrzucić przetwornice-jakieś chłodzenie by się im przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności