Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wspomniałem gdzieś jeździłem z hidami półtora roku i pies z kulawą noga nie zapytał nawet.

W poprzednim pasku miałem oryginalne lampy ale nie miałem ani spryskiwaczy ani poziomowania i przeglądy przychodził bez zająknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ma ktoś zdjęcia instalacji swoich HID-ów to niech pokaże :) gdzie te przetwornice się mieszczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie te przetwornice się mieszczą

 

Nie mieszczą się, nawet nie ma za bardzo jak ich sensownie umocować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma!! Miejsca jest sporo.

31052010003.jpg

31052010004.jpg

31052010005.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też tak myślałem żeby je tak zamontować, a jak sprawa wygląda z komputerem pokładowym wyskakuje coś z żarówką??? I najważniejsze co to za zestaw HID jak byś mógł to powiedz od kogo kupiłeś irek30. Z góry dzieks

DSC06244 [1600x1200].JPG

Edytowane przez oczko18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka znalazłem coś takiego

Żarówka LED H7 13x multi3 biała smd 12V

ktoś testował taka żarówkę,

jedyny minus to brak homologacji w sumie z xenon-ami jest tak samo bez samopoziomowania i spryskiwaczy oślepiają ;-)

Edytowane przez oczko18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No też tak myślałem żeby je tak zamontować, a jak sprawa wygląda z komputerem pokładowym wyskakuje coś z żarówką??? I najważniejsze co to za zestaw HID jak byś mógł to powiedz od kogo kupiłeś irek30. Z góry dzieks

Kupiłem zestaw na allegro za 250 zł z tym że dopłaciłem za żarniki z blaszaną podstawą 20zł. Kupiłem od gościa: xenonled . Ale z tego co widzę w tej chwili takich zestawów nie ma. Zapewniał mnie że nie będzie mi nic wyskakiwało na desce odnośnie żarówki, no i tak jest do tej pory. Jeżdżę na tym zestawie ponad 2 miesiące i wszystko OK. Szukaj zestawu który ma w opisie can bus. Przed zakupem zadzwoń do gościa i sie dogadaj, że jak coś nie będzie w porządku to mu odeślesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem szczeslimym posiadaczem paska b6 dopiero od miesiaca zalozylem juz hid xenon dziala ok a teraz moje pytanie czy zarowki w pasku maja jakies mocowanie czy sa na wcisk bo u mnie nie ma zadnych zapinek moze poprzedni wlasciciel zostawil sobie na pamiatke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ma ktoś u siebie coś takie zalożonego ? (link niżej) bo mam okazje kupna tego, lecz nie wiem czy do paska bedzie pasowalo coś takiego do światel mijania i czy przypadkiem nie będzie sie palila kontrolka przepalonej żarowki ? i czy wogóle bedzie to coś lepiej świecilo od standardowej H7?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Xenon-HID-White-LED-H7-18-SMDs-Foglight-Light-Bulbs-x2-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19be04cc38QQitemZ110562167864QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3990wt_1165

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy może ma ktoś u siebie coś takie zalożonego ? (link niżej) bo mam okazje kupna tego, lecz nie wiem czy do paska bedzie pasowalo coś takiego do światel mijania i czy przypadkiem nie będzie sie palila kontrolka przepalonej żarowki ? i czy wogóle bedzie to coś lepiej świecilo od standardowej H7?

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Xenon-HID-White-LED-H7-18-SMDs-Foglight-Light-Bulbs-x2-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem19be04cc38QQitemZ110562167864QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3990wt_1165

 

Hmmm...A czytałeś ten wątek? http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=72021&highlight=%BFar%F3wki+LED ;) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kowalwpr H7 jest na wcisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki irek30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kowalwpr H7 jest na wcisk.

ja rowniez mam H7 ... wkladasz i przekrecasz! nie jest to jak w renault ze na wcisk wchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dziwne, wkładali w tych samych rocznikach różne lampy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz wszystko jasne wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do makaron11 kupiłem podobne żarówki ,fakt świecą ładnym kolorem ale są bardzo słabe jak zamontowałem je w drogówkach ale w soczewkach się nie zmieściły za duże były:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam podobny problem z HIDami CAN BUS, a błąd wywala. Prośba o podanie sprawdzonego warsztatu w Wawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką macie barwe żarników ?? myślałem o 6000K, w Passacie B5 w oryginale było 4300K i tak jakoś zwyczajnie wyglądały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaką macie barwe żarników ?? myślałem o 6000K, w Passacie B5 w oryginale było 4300K i tak jakoś zwyczajnie wyglądały

4300K bo to ma świecić a nie wyglądać...Możesz ewentualnie 5000K.Im wyżej tym gorzej (słabiej) świecą...Podczas deszczu to już nie wspomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności